Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nc+ podała już rozpiskę Ligi Mistrzów na 1/8 LM i są w niej uwzględnione kanały Canal+ i nsport+.

Mecze na nsport+:

 

 

16.02.2016

Benfica Lizbona - Zenit Sankt Petersburg

 

17.02.2016

KAA Gent - VfL Wolfsburg

 

23.02.2016

Arsenal Londyn - FC Barcelona

 

24.02.2016

PSV Eindhoven - Atletico Madryt

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, myślałem że jak zostaną dwa mecze w LM na dzień to oleją nSport i wszystko włożą do C+, to niespodzianka. Dzięki temu, że są dwa fajne mecze tego samego dnia wiele osób skorzysta na tym i oglądnie świetne spotkanie. 

Chociaż nie pamiętam już kiedy ostatnio oglądałem coś na nsporcie, strasznie ten kanał zniszczyła fuzja n-ki z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to dlaczego wątki o kanałach nc+ nie są w dziale o nc+? To samo o kanałach Polsatu? Skoro TVP jest oddzielone i łatwiej je na pewno znaleźć, to na pewno z tym też powinien powinien być jakiś porządek. Tak mi się tylko wydaje. Nie jak z Wami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie pojawiały się pytania czy faza pucharowa LM będzie w nsport+, pojawiła się rozpiska, więc napisałem jakie mecze będą w tym kanale, także post napisałem w odpowiednim temacie. Poza tym nsport+ jest dostępny w Smart HD+, TNK, a w nc+ są pakiety z Canal+, w których nie ma nsportu+. Chcesz, to podaj rozpiskę w temacie sport na nc+, tylko ostrzegam, że obecnie panuje tam taki bałagan, że aż się czytać odechciewa.

Rozpiska jest dostępna tutaj:

http://emocje.ncplus.pl/?content=ncplus_abo_menu#games-schedule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Kirk pokazywali by profesjonalnie gdyby mieli zmienną sygnalizacje dźwięku i poprawnie nadawali stereo. Czy ktoś z satkuriera mógłby zgłosić ten problem do techników nc+? Bo obecnie nie da się tego słuchać dźwięk stereo jest puszczony w 5.1 bez żadnego dekodera dolby pro logic itp Swego czasu stopklatka w DVB-T tak nadawała ale na szczęście już się z tym uporali.

Powinno być tak albo sygnalizacja zmienna 2.0/5.1 tak jak jest np. na TVN HD albo stałe 5.1 ale wtedy wszystko co w stereo powinno "przechodzić" przez dekoder pro logic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

W ogóle nSport dziwnie się zachowuje. Zawsze transmitowali też mecz o 21, teraz nie. Nie ma nagle wspomnianych skrótów wszystkich meczów LE. A dodatkowo też widzę, że raz dają np. powtórki L+E w poniedziałki, innym razem wcale nie dają. Ogólnie chaos, brak jakiejkolwiek logiki w tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...