Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie to wygląda tak, że jeśli ktoś wykupił pakiet nPremium np 1 kwietnia na 2 miesiące, to do 1 czerwca ogląda pełną paczkę C+, potem już co najwyżej C+ Family (przy kolejnym doładowaniu). Liczy się data ważności pakietu nPremium, a nie tego nowego pakietu C+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci pre-paid, którzy mieli dostęp do oferty nPremium HD w dniu dokonania zmiany na Canal+ otrzymali dostęp do pozostałych kanałów Canal+ na okres na jaki wcześniej mieli wykupiony dostęp do nPremium HD.

 

cytat z: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=64046

 

To rozwiewa wszelkie wątpliwości. Doładowywanie 3 pakietów teraz już nic nie da, jest tak jak napisałem 2 posty wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko oznacza , że ci co doładowali 3 pakiety teraz otrzymali dostęp do wszystkich Canal + , ale wcale nie mówi , czy jak ktoś dzisiaj doładuje na 3 pakiety nie otrzyma 6 Canal + , bo wg mnie to jest napisane , że klienci N na kartę/TNK HD zamiast 2 Canal + Family otrzymali dostęp do 6 Canal +. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ HD i Canal+ Sport HD na 11.278-V-27500-3/4 DVB-S2 natomiast pozostałe tj. Canal+Film HD 1i 2 oraz Family 1i 2 na 11.411-H-27500-5/6 DVB-S2.

To u mnie jest to wszystko zakodowane wszystkie pakiety wazne do czerwca moze dlatego ze kozystam jeszcze z darmowej trzy miesiecznej promocji po zakupie ncam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to wygląda tak, że jeśli ktoś wykupił pakiet nPremium np 1 kwietnia na 2 miesiące, to do 1 czerwca ogląda pełną paczkę C+, potem już co najwyżej C+ Family (przy kolejnym doładowaniu). Liczy się data ważności pakietu nPremium, a nie tego nowego pakietu C+ Family.

 

A jeśli ktoś wykupił do końca roku, to będzie miał całą paczkę Canal+ do 31 grudnia? :shock: Szkoda,że dopiero teraz się o tym dowiadujemy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to wygląda tak, że jeśli ktoś wykupił pakiet nPremium np 1 kwietnia na 2 miesiące, to do 1 czerwca ogląda pełną paczkę C+, potem już co najwyżej C+ Family (przy kolejnym doładowaniu). Liczy się data ważności pakietu nPremium, a nie tego nowego pakietu C+ Family.

 

Ja doładowałem wszystkie 3 pakiety dnia 6 maja , więc już po likwidacji N premium , a mam dostęp do wszystkich 6 Canal + , więc twoje rozumowanie jest chyba błędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie premium były 4 kanały nPremium, po fuzji dali tylko 2. Jednak jak ta fuzja wyszła to wiadomo, teraz robią wszystko by się odwołać od kary UOKiK, a skargi klientów prepaid na zmniejszenie liczby kanałów w opłaconym pakiecie raczej nie są pomocne. Wyszli z założenia, że lepiej dać wszystkie C+ niż pogarszać już napięte stosunki z UOKiK.

Warto pamiętać też o tym, że brak umowy terminowej ma swoje konsekwencje. Tak na użytkownik może w dowolnej chwili przestać korzystać z oferty pre-paid, tak operator może w każdej chwili zmienić regulamin, którego zmiany użytkownik akceptuje za każdym razem, gdy kupuje doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że zbyt wielu ludków się nie kwapi żeby doładowywać za 60zł ;-) ja to myślę że powinny być i tak wszystkie w ofercie za 60zł zamiast dwóch c+ family... Ja ich nie mam (mam pakiet na start z działającymi c+ family).

 

Może temu nie masz dostępu do wszystkich 6 Canal +, bo jesteś w okresie promocyjnym , a jak doładujesz po tym okresie to ci się pojawią wszystkie , ale oczywiście to są tylko moje przypuszczenia :) Spóbuj zostawić na zakodowanym Canal + na 2 godz. to ci się pojawią , a jak nie to pewnie po okresie promocyjnym ci się odkodują , oczywiście jak doładujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan J26 Ja też wczoraj dostałem ten komunikat na dekoder.

 

Tylko czemu dają te wszystkie Canal + w promocji na miesiąc , skoro po zakończeniu promocji nie ma możliwości dokupienia do tej oferty na kartę Canal + HD , Canal + Film 1 HD oraz Canal + Film 2 HD i Canal + Sport HD . Jeśli myślą , że dzięki temu zabiegowi "namówią" kogoś do przejścia na abonament i płacenia 119 zł to mogą się mocno rozczarować.

 

Zastanawiam się nad jedną rzeczą : czemu informacji o promocji z Canal + dla użytkowników N na kartę/TNK HD nie ma na żadnych portalach poświęconym mediom ( w tym też mam na myśli telewizję) w tym także na Sat Kurier (chodzi o stronę z newsami , a nie o forum) ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto bo się pogubiłem. Nie doładowywałem konta ostatnio, obecnie jestem na pakiecie bez opłat. Mam pytanie czy jak doładuje teraz konto za 60zł. na 3 pakiety, to ja również będę miał całą paczkę c+ na 1 miesiąć w promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...