Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

NC+ chyba czeka z ofertą na kartę... Powoli już dogasają protesty, ludzie zaczynają się przyzwyczajać, zaczyna się kreować przyszłość (bardziej lub mniej kolorowo)... Byli w kropce czy parować karty z dekoderem, co usunąć, co dodać, co z modułami. Dać dobrą ofertę dla zbuntowanego tłumu klientów, czy poczekać jedynie na tych niezdecydowanych. Czekają na znak od Juliana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY :) Prośba kupiłem TV na Karte HD ....po miesiacu wyłaczono mi kanaly.... zrobiłem przelew przez internet na podane konto .... .Bank potwierdził przelew... ale pieniadze sa nie zaksiegowane w TVNK HD. Konsultant z NC+ podal mi numer tel 703 102 602 oraz *718191 . Telefony te sa z zagranicy nieosiagalne ..automatycznie sie rozłaczaja .... Jak sie z nimi mozna skontaktowac ???? CZY WPLATE NA KONTO NIE MOZNA ZROBIC PRZELEWEM INTERNETOWYM tylko na poczcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY :) Prośba kupiłem TV na Karte HD ....po miesiacu wyłaczono mi kanaly.... zrobiłem przelew przez internet na podane konto .... .Bank potwierdził przelew... ale pieniadze sa nie zaksiegowane w TVNK HD. Konsultant z NC+ podal mi numer tel 703 102 602 oraz *718191 . Telefony te sa z zagranicy nieosiagalne ..automatycznie sie rozłaczaja .... Jak sie z nimi mozna skontaktowac ???? CZY WPLATE NA KONTO NIE MOZNA ZROBIC PRZELEWEM INTERNETOWYM tylko na poczcie ?

@pajak99 najlepiej doładowywać kartę TNK HD na alledrogo. Zaksięgowanie kasy dla TNK trwa tam już w niecałe 5minut i kanały będą Ci grały. Co do telefonu dla zagranicy- to dzwoń na ten do BOK TNK (UWAGA: nowy numer stacjonarny do BOK TNK - połączenie płatne jak za zwykły numer stacjonarny: +48 22 4170130) Sprawdzone osobiście przeze mnie w 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo82. Dzieki !!! Telefon + 48 22 4170130 jest jedynym dzialajacym z zagranicy do TNK HD . Bardzo miła Pani poinformowala mnie, że od czwartku bankowy przekaz internetowy nie dotarł do nich . Gdyby nie dotarl do jutra w wyjatkowej sytuacji jutro wieczorem odswieżą mi uprawnienia odbioru .. i prosza o pózniejszy kontakt . Dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie doladować tnk hd i niestety Pan powiedział że doladowania wstrzymane czyżby była podwyżka do tego? I nowa oferta?

 

Straszyć UOKiKiem za brak oferty na kartę? Za co? Nie mają takiego obowiązku...

Oni narazie trzęsą się jak galareta, ze strachu żeby klientów abonamentowych nie stracić. To są konsekwencje NIEZROZUMIENIA WŁASNEJ OFERTY!

 

Na przykład za taką sytuację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie doladować tnk hd i niestety Pan powiedział że doladowania wstrzymane czyżby była podwyżka do tego? I nowa oferta?

 

Nie rozumiem jak można wstrzymać doładowania. Przecież mam w tnk HD swój własny numer rachunku. Robię przelew przez internet kasa wpływa na konto i doładowane. Co to znaczy wstrzymać doładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam taki problem, dawno temu kupiłem dekoder nie zdążyłem go aktywować, nie mam już gwarancji i paragonu , teraz jak wróciłem zza granicy chciałem go aktywować dzwoniąc na infolinie gdzie powiedziano mi że nie mają takiej karty po numerze seryjnym oraz dekodera, nie potrafią mi nic poradzić, czy ktoś się spotkał z czymś takiem? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Mam Telewizję na karte HD już ponad rok.

Posiadam dekoder nbpx HDTV taki biały.

 

Lecz brakuje mi NAGRYWANIA.... :(

Czy mogę dokupić jakiś inny dekoder, żebym mógł sobie nacisnąć Pauzę, iść do kuchni zrobić kanapkę i wrócić dokończyć oglądanie?

jeśli tak podajcie coś na allegro np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oczko991

Karta z tym białym dekoderem jest sparowana i działa tylko i wyłącznie z tym egzemplarzem tunera. W żadnym innym już nie zadziała.

Tak więc, jeśli zechcesz zmienić ten dekoder na inny to będziesz musiał przy tym zakupić nową kartę "TnK HD", a jeśli myślisz o jakimś tunerze niezależnym to wówczas najlepiej zakupić zestaw "TnK HD" z modułem CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti nie masz racji z tym "działa tylko i wyłącznie z tym egzemplarzem tunera" bo wielu ludzi swobodnie używa kart tnk hd poza oryginalnym dekoderem (dekodowany jest prawie cały pakiet domowy bez żadnych zaklęć).

 

@oczko991: oczywiście że możesz kupić inny dekoder, spójrz na tę stronę na dole masz wszelkie sprzęty do odbioru oferty i tylko ten pierwszy pozbawiony jest opcji nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...