Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forowicze mam problem z TNK HD dekoder 5800s oplacone dwa pakiety, od ponad tygodnia na wszystkich kanalach HD obraz skacze przycina nieda sie tego ogladac . Kanaly sd dzialaja ,po telefonie do centrali nc+ pan pwiedzial ze moze ponowic uprawnienia ,czy to wina dekodera czy moze w ustawieniach cos nie tak.Szkoda bo dopiero co oplcilem na 12 miechow.Dzieki za pomoc ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT ZYCZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki za odpowiedzi ale bardziej mysle ze to techniczne sprawy ze sprzetem antenene mam dobrze ustawiona sila 100 jakosc 85 i dziwi mnie ze na wszystkich kanalach HD skacze obraz i robia sie stop klatki zielona plansza, a sa one na ruznych transponderach ,wymiana kabla hdmi tez nic nie dala kanaly sd swieca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie...jestem fanem sportu dlategotez moje pytanie jest z tym zwiazane.Otoz planuje zakup dekodera ,ktory obslugiwal by telewizje na karte HD i kanaly polsatu z naziemnej telewizji cyfrowej(mobilna).prosze o pomoc i wskazowki w tym temacie oraz koszt takiej inwestycji .Z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... owania.pdf

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/doladowania.html

Jeżeli chcesz dodatkowo oglądać kanały z Pakietu Premium HD, musisz korzystać z Pakietu Domowego HD i Premium HD oraz posiadać na koncie TNK HD środki wystarczające na oglądanie obu pakietów przez co najmniej 26 dni, i wysłać z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny A 101 na numer (+48) 725 72 72 72.

 

Jeśli chcesz dezaktywować Pakiet Premium HD wysyłasz z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny D 101.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pakiety można zmienić w każdej chwili.

Warunkiem korzystania z kanałów Canal + Family i Canal+ Family2 jest jednoczesne korzystanie przez Użytkownika z Pakietu Podstawowego i pozostałych Pakietów Dodatkowych.

Czyli, żeby mieć C+ musisz mieć włączone pakiety i jednorazowa opłata 3X19,90 zł./mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...