Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również w TNK HD z aktywnym pakietem Domowym HD działają dodatkowo:

Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, Travel, Romance HD i Discovery HD. AXN HD nie działa.

TVP ABC oraz TVP SPORT HD świeciły u mnie w TNK HD od samego początku jak tylko pojawiły się na satelicie (byćmoze dlatego, iż mam TNK HD z modułem ncam i listę układam sobie samodzielnie na swoim dekoderze tj. Opticum HD x403p).

Natomiast w ofercie prepaid, którą mam w drugim pokoju tj. Smart HD+ działają mi dodatkowo:

TVP Sport HD, Travel, Romance HD, Discovery HD i AXN HD.

Oba Eurosporty HD w ofercie Smart HD+ sprawdzę wieczorem czy świecą w Smart HD+.

Edit: Oba Eurosporty w wersji HD świecą zarówno w Smart HD+, jak i w pakiecie Domowym w TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie artykułu; w N na kartę / tnk hd działa także w pakiecie Domowym HD: DISCOVERY HD.

 

Jak wszystko to zostanie, to za 20zł jest to bardzo atrakcyjny pakiet:

doszły kanały z nc+tnk (Domowy hd+), kanały z opcji Multi+ (oprócz Minimini+ HD i nSport+ HD).

 

Ciekawe na jak długo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio po tych cyrkach co się działo z kanałami zarówno w Smart HD+ jak i TNK HD, doładowałem sobie również pakiet Premium HD w TNK HD (po to by mieć dostęp do Nat geo Wild HD, Animal Planet HD, BBC HD itp.). Ale w czym rzecz: otóż nim doładowałem pakiet Premium HD, to na Domowym HD miałem dostęp do kanałów:

Discovery Channel HD, Romance TV HD, TVP Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD, Travel Channel (SD). Przy czym AXN HD oraz TVP Historia z Hotbirda zaczęły świecić dopiero wczoraj na wieczór.

Natomiast co do mojej karty Smart HD+ (nowej czarnej z logo ncplus) to wszystkie wyżej wymienione kanały świeciły u mnie już od 7 listopada bez żadnych problemów.

Ps. mój sprzęt do odbioru: dekoder Opticum HD x403p: w czytniku kart- karta Smart HD+ z aktywnym pakietem Multi+ (ze względu na Mini Mini+ HD) oraz drugi dekoder Opticum HD x403p: w gnieździe CI: moduł nCam TNK HD (opłacony pakiet Domowy HD i Premium HD).

Na chwilę obecną nie mam problemów z odbiorem w/w kanałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,Panowie bardzo proszę o pomoc

Oferta TNK,moduł i niebieska karta z logo "n",dekoder Technisat TechniStar S3 ISIO(zakupiony ok 2 tyg temu).

Karta aktywna,doładowana,brak kanałów promocyjnych z paczki +(domo,ale kino itd).

Doradca nc+ ponowił mi uprawnienia,jednak to nic nie dało.Kanałów dalej nie ma .

Na liście kanałów brak mi kanałów z tej paczki + z końcówką hd(czyli jest np samo nieaktywne domo+,a nie ma domo+ hd).

Czytałam wątki i rozwiązywanie problemów,ale niewiele mi mówi"dopisz ręcznie"itd. Dekoder miał sam aktualizować listę(serwis mi nie odpisuje).

Co mogę zrobić żeby oglądać te programy i co tu jest problemem -nc+ czy technisat?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu dekodera trzeba wejść w wyszukiwanie kanałów, wybrać ręczne przeszukiwanie transpondera i przeszukać transponder z wersjami HD tych kanałów. Na szczęście wszystkie są nadawane z tego samego transpondera, co powinno ułatwić sprawę.

 

Parametry odbioru:

 

Satelita: Eutelsat Hot Bird 13E

Częstotliwość 11,411 GHz,

Polaryzacja: pozioma (H)

SR: 27500

FEC: 5/6 (w niektórych dekoderach FEC ustawia się automatycznie)

Modulacja: DVB-S2

 

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety klapa po całości.

Wszystko wpisuję(pozostawiam tylko pola z zerem(PCR-PID,Audio-PID,Video-PID)bo nie wiem co tam wpisać,potem start wyszukiwania i mam przed wyszukiwaniem poziom 73,jakość 6,9db,po wyszukiwaniu-nie znaleziono programu(satelita 99% i Transponder 1/1) :oops:

 

ps częstotliwość zapisaną mam w mhz,ale nie da się wpisać więcej cyfr niż te 11411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz przegladam ten watek od niedawna (TNK HD mam od 2 miesiecy), rozumiem, ze w dekoderach ITI-5800SX sprzedawanych w tychze zestawach nie ma mozliwosci dodawania recznie nowych kanalow. Prosze wiec o odpowiedz, jak wyglada to w przypadku pojawienia sie jakiegos kanalu na satelicie: https://satkurier.pl/news/109422/ad-spor ... a-13e.html

Pewnie musze czekac, az n-ka dolaczy go laskawie do listy - ale czy jest jakis "domowy" sposob?!? (prosze o ewentualnego linka do bardziej zaawansowanych czynnosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy roku nie używałem TnK HD, znaczy korzystałem z pakietu bez opłat.

Jakiś czas temu opłaciłem, sprawdziłem ważność doładowania, wszystko OK, jest na miesiąc, a niestety nic nie widać.

Czy może zmienił się kanał na którym są uprawnienia?

Kiedyś był TVP 1 HD.

Jeśli jest inny proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 HD nadal aktualny do pobierania uprawnień, sprawdziłeś na stronie TNK HD doładowanie? https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

Jak nie pomoże musisz zalogować się na oficjalne forum NC+ o tutaj, napisać do moderatora zgodnie z jego podpisem. Jak wszystko będzie w porządku nada ponownie uprawnienia.

 

A wiesz, że pakiet Bez Opłat jest ważny tylko 12 miesięcy od ostatniego doładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...