Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

W TNK to się jeszcze da, w NNK/SmartHD jest z tym trochę trudniej (i drożej).

 

A jeśli chodzi o tym, że jadą na darmowym, to co się dziwić. Powtórki powtórek na okrągło.

 

Ja mogę zapłacić za TV do 50zł. Taki sobie ustaliłem limit. Może trochę więcej, bo generalnie w sezonie letnim jadę na NTC. Ale chciałbym w tych 50zł mieć wybór tego, za co płacę. Nie interesuje mnie TVP 1, 2, INFO i inne z NTC i FTA. Mogę zapłacić lekkie premium za TVN czy Polsat w HD (ale tylko za to HD i niech to będzie HD). A za resztę mogę i będę płacił, ale pod warunkiem, że wybór będzie MÓJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej opcj nie skorzystam choc komunikat na cam otrzymałem wczoraj a 20 zł dosatana na rok bo nie chciał bym aby okazało sie ze jak skorzystam z tej promocji to tym samy bedę miał pakiet ''bez opłat'' na miesiąc ;-) Wole n ie ryzykowac bo w ''nc+'' nic za darmo nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, żeby mieć Pakiet Domowy HD i Pakiet Premium HD (z przedłużeniem na okres 1 miesiąca) + te kanały w promocji (wpłata jednorazowa-ważność 5 miesięcy) to muszę wpłacić ogółem 139,30 zł ?

Według informacji z Cyfrowego Domu nawet po wygaśnięciu pakietów premium dodatkowe kanały będą świeciły przez 5 miesięcy. zostanie wtedy pakiet bez opłat oraz dodatkowe kanały z promocji.

 

Ja z tej opcj nie skorzystam choc komunikat na cam otrzymałem wczoraj a 20 zł dosatana na rok bo nie chciał bym aby okazało sie ze jak skorzystam z tej promocji to tym samy bedę miał pakiet ''bez opłat'' na miesiąc ;-) Wole n ie ryzykowac bo w ''nc+'' nic za darmo nie ma

 

W regulaminie nie ma żadnych informacji o zmianie praw nabytych przez użytkowników TNK HD (roczny pakiet bez opłat) więc nie mogą nic zmienić jednostronnie bo wtedy UOKIK ich zje na śniadanie. Już się o tym przekonali przy fuzji NC+. Ja wczoraj zrobiłem przelew i czekam na info o włączeniu kanałów. Wcześniej dostałem komunikat na dekoder o możliwości wzięcia udziału w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej opcj nie skorzystam choc komunikat na cam otrzymałem wczoraj a 20 zł dosatana na rok bo nie chciał bym aby okazało sie ze jak skorzystam z tej promocji to tym samy bedę miał pakiet ''bez opłat'' na miesiąc ;-) Wole n ie ryzykowac bo w ''nc+'' nic za darmo nie ma

 

W regulaminie nie ma żadnych informacji o zmianie praw nabytych przez użytkowników TNK HD (roczny pakiet bez opłat) więc nie mogą nic zmienić jednostronnie bo wtedy UOKIK ich zje na śniadanie.

 

Dokładnie. Dają, to brać, biją to uciekać.

 

Ja wczoraj zrobiłem przelew i czekam na info o włączeniu kanałów. Wcześniej dostałem komunikat na dekoder o możliwości wzięcia udziału w promocji.

 

Ja dostałem SMS-a, a dekoder w pudełku. Tym razem się nie skuszę, póki mam SwiatHD/NC+MIX na Enigmie, to te opcje wychodzą korzystniej.

 

Ciekawe, czy dadzą te kanały dla tych co będą aktywować "resztki" dekoderów i modułów z tymi ofertami...

 

A tak skoro jesteśmy przy temacie, to się zastanawiam, jaki wpływ na fakt "wrzucenia" tej promocji ma rozszerzenie MUX-u pierwszego... Minimini+ i Teletoon+ może zaboleć pojawienie się TVP ABC w MUXie pierwszym, oprócz szukania kasy od kartowców, może to też być próba zapobieżenia uceczki reklamodawców z tych kanałów...

 

Obstawiam, że Multi+ pojawi się w TNK HD i NNK właśnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie zdziwil jakby za jakis np.za 2 msc dodali te kanaly za darmo.Narazie probuja zatrzymac klientow poprzez oplaty na kilka msc z gory,ale przy rozwijajacych sie muxach beda musieli jakas zaaragowac zeby tych "biedniejszych" klientow zatrzymac przy sobie.Juz nie wystarczy kilka kanalow za dwie dychy.Jak ktos sie nie interesuje sportem to to juz niewystarczy,np ludzie starsi tego nie kupia bo i po co jak beda mieli z 25 kanalow na muxach.A nasze spoleczenstwo sie starzeje wiec to jest wazny klient.Powoli konczy sie dojenie klienta.

ps.dotyczy to wszystkich platform cyfrowych.

 

W kazdej promocji jest druga strona medalu-JAKBY NIE MUSIELI TO BY NIE DAWALI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślę kolego @andrzej9923 Ja dzisiaj pykłem im aż 20 zł za pakiet Domowy HD a pózniej roczek pakiet bez opłat i mi pasik ;-) Wole nie ryzykować z ITI ich cudownych promocji ze coś na free za 99,50

 

kolega andrzej9923 mówiąc :"JAKBY NIE MUSIELI TO BY NIE DAWALI " miał na myśli powiększenie oferty DVB-T o TVP ABC, a nie ukryte plany operatora. Ludzie nie wpadajcie w paranoje. Ta promocja polega na zwykłym doładowaniu swojego konta w TNK. Nie podpisujecie żadnych aneksów, sreksów czy cyrografów. A jaka jest różnica między doładowaniem co miesiąc po 19.90 pięć razy, a wpłaceniem raz kwoty 99.50? Żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak za dodanie 5 kanałów w HD zapłacić im za 5 m-cy do przodu szkoda kasy bo kanał AleKino+ HD czy Planete+ HD oraz nSport HD to teraz po 5 minut emisji reklam maja miedzy programami i to już nie te same programy co przed fuzją są bo teraz tam przerwy miedzy programami czy filmami lub sportem sa po 15 minut aby jak najwięcej reklam miedzy nimi wkleić i nie zdziwi mnie fakt jak już wystąpili o zgodę aby swoje programy przerywać reklamami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli ze jakby nc+ nie byla zmuszona do jakies reakcji to by nie dala tej "promocji".Dla mnie jest roznica czy place za 5 msc z gory czy oplacam sobie wtedy kiedy przewiduje ze platny pakiet bedzie mi potrzebny.I nie chodzi mi o wzgledy materialne ale czysto praktyczne.Nie potrzebuje to nie oplacam,przeciez to glowna zaleta tnk.A placenie za 5 msc z gory to jest przeciez mniej korzytne od oplacania comiesiecznego abonamentu.

A tak naprawde jak ktos sie nie interesuje sportem i nie jest telewizyjnym maniakiem to czy ma dvbt czy tnk hd lub nnk to nie ma duzej roznicy.Dochodzi tvn24,tvp seriale,kino polska i ze dwa kanaly siostrzane powtorkowe polsatu i jeszcze ze dwa inne.

Nie kazdy musi kompletowac kanaly dla samego posiadania i przelaczania pilotem.

A te kanaly w tej promocji to dla mnie wielka kiszka.Jakbym dostal je za darmo to tez bym ich nie ogladal.Ale to jest moje zdanie i rozumiem ze komus one pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie.

Jest tu ktoś w tym wątku komu dodatkowe kanały z promocji zaświeciły ?

 

Ja w czwartek rano zrobiłem przelew na kwotę 99,50 mając już pakiet aktywny za 39 zł.

Dziś rano przyszedł komunikat o przedłużeniu tv o kolejne kilka miesięcy, lecz planete hd itp dalej są nieaktywne (kanały z tp. nc+ dodane ręcznie).

 

SMS z promocją też dostałem na początku tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...