Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając pakiet podstawowy+ (w tej pierwszej promocji) po tych 4 miesiąc automatycznie zostaną wyłączone te opcje gratis, czy muszę to sam zrobić?

I ciekawi mnie jeszcze, czy jak zrezygnuje z tych wszystkich kanałów filmowych to automatycznie stracę te kanały hd (canal+film hd, hbo hd, eurosport hd itp?), czy one zostają do końca trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadających pełną czy większą liczbę kanałów filmowych; które stacje pokazują filmy w całości tzn. NIE przerywając ich reklamami :?::?::?:

Wiem na pewno, że bez przerwy oglądnę w C+ i C+Film, w HBO zdaje się też, chyba w darmowo dołączanym w "Świątecznym doładowaniu" Filmbox'ie też, które jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post. Mam pytanie odnoszące się instalacji i odbioru na platformie cyfry kanałów zarówno z hotbirda jak i astry, posiadając także opcję multiroom. Czego potrzebuję by tego dokonać?:)

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem co prawda super znawcą tego tematu ale wydaje mi się. że będziesz potrzebował (na 2 tunery):

 

2szt. Przełącznik DiSEqC 2/1 np: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=39&id=736

2szt Konwerter Twin np: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=24&id=650

1 zez na 2 konwertery: to sobie poszukaj na Allegro (10-15zł)

no i kabel i końcówki Wtyk F 6,8 mm na kabel koncentryczny szt 2+3+3+2

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy będzie chciał korzystać z opcji podwójny tuner w PVR-rze. Ale zawsze to pewna inwestycja na przyszłośc i warto juz sie poświęcic i zrobić na wyrost. Do tego jesli kolega nie ma trzeba antenę najlepiej 80 cm i uchwyt do zeza. No i w dużej ilości cierpliwości żeby to wszystko dostroić. W razie pytań służę dokładnymi wyjasnieniami na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem antene satelitarna specialnie dla dekodera pvr hd tą 80 z cyfry z konwenterem Twin. W związku z tym mam pytanie, ponieważ dziś wziąłem się za jej instalację i za nic nie mogę złapać na niej sygnału.. chciałbym się upewnić czy mogę tą antenę próbować instalować na dekoderze SD tylko jednym podłączonym. Czy będzie to działać i to nie ma zależności ze ten dekoder tylko do dwóch odbiorników.. Nie mogę w ogóle złapać sygnału:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kurde antente zawiesiłem z boku bloku i kurde obawiam sie ze moze cos zasłaniac. Jest ona na wysokości górnej części okna na pierwszym piętrze. Z tego co widziałem na pobliskich domach to anteny są jeszcze niżej i chyba nie mają problemu z odbiorem jak wisza;p kurde kiedys na dachu udało mi się ustawić bez problemu a teraz już boli mnie ręka od kręcenia:(

 

nie ma nikt miernika pożyczyć z okolic krakowa;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spokojnie. Bez miernika też sobie poradzisz- tylko aura na dworze(czy jak my z małopolski mówimy- na polu) nie sprzyja takim instalacjom. Ja jak instalowałem pierwszy raz satke to nic nie wiedziałem ci i jak, a udało się. W tamtym tygodniu pomagałem znajomemu montować cyfrę z użyciem miernika i po godzinie marznięcia i zerowym sygnale wywaliłem ...stwo i na dotyk się udało.Zerknij na anteny sąsiadów w jakim kierunku są i dosłownie skanuj- czyli przesuwaj ręką czaszę milimetr po milimetrze. Jak masz możliwość to niech druga osoba daje znać czy coś na tv mrugneło- będzie łatwiej. Potem tylko drobne korekty góra-dół i już. Jeżeli jednak absolutnie nic nie łapiesz przez dłuższy czas to sprawdż F-ki może przy konwerterze albo dekoderze jest popuszczona i nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceberg ale nie myslisz ze blok mi zasłania bo ta antena wisi bokiem do niego czyli z prawej strony patrząc na nią na wprost jest ściana. Ani kurde drgnie przesuwam bajeruje i nic... ja tez jestem z małopolski;) na polu zimno jak nie wiem:D a jaki kąt ustawiliście u Was?... ja patrzyłem po sąsiadach i znajomych to każdy ma inaczej:D .... obawiam się ze winą tego braku sygnału może być zbyt niska instalacja i może coś zasłania jej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...