Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inteligo należy do PKO Bank Polski S.A. - więc twój bank jest na liście. Inteligo to nazwa konta

 

chyba się kolego mylisz, Inteligo jest samodzielnym bankiem internetowym, który notabene należy do PKO BP, prawdopodobnie pomyliłeś bank Inteligo z kontem Inteligo w PKO BP (które teraz nazywa sięiPKO).

Ja mam konto w mbank, którego nie ma na tej liście, czy ktoś ma podobną sytuację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z Formularza e-mail ze strony Cyfry w części dla abonentów, wpisz numer abonenta, imię nazwisko, adres mailowy, temat wiadomości- wybierz : oferta programowa, w treści wiadomości wpisz,że w ramach "Projektu 48h" prosisz o podłączenie na próbę na najbliższy weekend opcji HBO. I tyle. Dostaniesz maila z potwierdzeniem. Ja jeszcze musiałam w sobotę reaktywować kartę przez ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

3.12.2009 wziąłem pakiet podstawowy+ z rabatem 50% zniżki na 9 miesięcy plus dekoder SD w wynajem za darmo na 13 miesięcy.

Gdybym zdecydował się na pakiet komfortowy+ to przepadają mi wszystkie zniżki i płaciłbym 63,9 zł przez cały okres umowy, czy 9x31,95zł + 4x63,9 zł? Symulator w ICA pokazuje utratę rabatów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem w listopadzie (umowę do kwietnia albo maja 2010 - nie pamiętam w tym momencie) korzystając z promocji "telewizorowej". Przedłużyłem na następujących warunkach: pakiet Prestiżowy HD+ za 129 PLN przez cały okres umowy, dekoder PVR HD darmowa dzierżawa, telewizor LCD za 1 PLN na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko.jak umowa mi sie konczy w kwietniu to kiedy najwczesniej bede mogl podpisac nowa umowe??

 

W okolicach kwietnia pewnie bedzie promocja wielkanocna wiec koniec umowy i ewentualne podpisanie nowej promocyjnej bedziesz mial w bardzo korzystnym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podpisaną od kwietnia umowę na pakiet komfortowy z c+ i chciałbym jeszcze wziąć dodatkowo paczkę HBO. Czy jest możliwość dokupienia HBO po normalnej cenie 20zl bez utraty rabatu 50% na komfortowy?

Nie ma problemu, z tym że normalna cena HBO to 29.90 zł. Mam HBO od listopada do końca lutego (bezpłatnie: listopad za złote plusy, a grudzień, styczeń i luty promocyjnie) a może i uda się "pociągnąć" do końca kwietnia, ale uważam że nie jest warte aby za nie płacić nawet połowę czyli 14.95 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1980 czemu piszesz że HBO nie jest warte brania? Ja tam bardzo lubię ten kanał.

mgr myślę że ta promocja na Wielkanoc nie będzie tak dobra jak promocja świąteczna :)

 

To tylko moja subiektywna ocena. Napewno wielu osobom on odpowiada, ale dla mnie jest dużo gorszy od canal+ a nawet Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego, że HBO ma już każda platforma... poza tym odnoszę wrażenie, że oferta filmowa troszkę się im pogorszyła, a HD w wykonaniu HBO to już wogóle brak słów... Być może jakiś gorszy czas jest... ale jakoś nie czuć u nich tego że są w jakiś sposób pozytywnie wyjątkowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem... ;) miałem na myśli kanał premium za dodatkową opłatą nie mający w chwili obecnej ciekawej oferty filmowej. o.. mniej więcej tak to miało być :P Ale dobra, nie będę już smiecił tematu... 3mam kciuki za HBO, bo jak każdy chyba, chciałbym pooglądać dobre, nowe kino :-) Oby ten nowy rok nam przyniósł jak najwięcej profitów za jak najmniejszą kasę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...