Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałem długi rozbrat z cyfrą, pamiętam stare czasy z niezniszczalnym dekoderem sagema. Teraz obecnie przez ponad 2 lata byłem użytkownikiem nki ale chcę powrócić znowu do łask cyfry. Mam ochotę wziąść pakiet optimum plus hd z pakietem canały plus hd i sport, oraz tak chciałbym multiroom. Mam pytanie o dekoderze z nagrywarką myślałem o 500 gb PACE i nie mam pojęcia jaki wybrać drugi dekoder sd/hd. Który polecacie? najmniej awaryjny najlepszy według was, czy ten pace 500 gb to lepszy wybór niż ten philips 250gb, jak jest z multiroomem w cyfrze, działa bez problemów:)? Czy opcja pakietowa którą wybrałem jest ok przy aktualnej promocji? Jakie są plusy i minusy zawierania umowy przez tel a normalnie w serwisie?- Gdzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @ azarel23

 

Pakiet który wybrałeś to z tego co piszesz : Optimum HD + Canal+ HD

Dekoder Pace HD PVR 500 GB jest ok polecam

Drugi dekoder do Multiroom polecam SagemCom HD za 1zł

Multiroom to dwie karty do dekodera dwa dekodery

 

a Cyfra+ ma też promocją dla klientów konkurencji więcej szczegółów na satkurier.pl Cyfra+ - tytuł promocja dla abonentów konkurencji

 

3 maj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisuje się tylko w lokalu, nie ma opcji żeby Ci kurier przywiózł umowę. Przez telefon negocjujesz warunki, a samą umowę i kartę z dekoderem (lub bez) odbierasz w salonie. Dla abonentów innych platform do odwołania, druga nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfry+ jak naciśniesz zamów Cyfrą+ to masz nr telefonu zadzwoń i zamów Cyfrą+ sprzęt odbierzesz w wskazanym w rozmowie punkcie C+ na drugi dzień i podpiszesz umową dostaniesz przez zamówienie tel 1 mies. rabatu 50 % wiecej

 

Multiroom można mieć 1 w domu 2 na działce Multiroom znaczy 2 Cyfry+ 1 Abonament 1 Umowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paco24 z multiroomem jest tak samo jak z zakazem odbioru polskiej telewizji nadawanej drogą satelitarną za granicą. Martwy przepis, nie do sprawdzenia. A żeby mogli sprawdzić instalację musiał byś wpuścić przedstawiciela do domu... a nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile trwa cała procedura dogadania się w punkcie?

2. Czy w każdym punkcie mają wszystkie dekodery dostępne na stronie C+?

3. Czy skoro w lutym kończy się promocja, to myślicie, że kolejna będzie tylko gorsza czy może lepsza, bo z tego co czytałem to właśnie w święta jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...