Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze mieć opcję Canal+ i móc za nią płacić co miesiąc bez mała 40zł !!! Hura !!!

 

W niedzielę 15.04. premiera filmu IP MAN 2 g. 20:00.

 

Ten sam film ma swoją premierę w open tv w środę 18.04. o g.20:00 w TV4, czyli ogólnie dostępnym kanale np. z DVB-T.

 

Za co my płacimy ???

Odpowiadam: za własną głupotę !!!!!

Moja zakończy się 31.07..... :mrgreen:

 

pa pa c+ :aha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pa pa c+ :aha:

 

płakać za tobą nikt nie bedzie ... :roll: ludziom to sie w głowach poprzerwacało od tego dobrobytu. Z jednym ( do tego slabym ) filmem Canal+ zawalił sprawe i juz koles chce rezygnowac z abonamentu :lol2: Trzymajcie mnie. Nie pasuje ci Canal+? Odejdz i kropka. Nikt nie każe ci płacic. Droga wolna do CP ( do Nki nie idz .. za 7 miesiecy znowu przywitasz sie z grupa Canal+ ). Kanały Polsat Film i hity filmowe prosto z kina czekają. Do tego liga ukrainska i rosyjska. Powodzenia!

 

P.S.

 

Pominąłeś już fakt, że przez tyle miesiecy odkąd masz Canal+ możesz co miesiąc oglądać świetne premiery min. od Universal, oglądać najlepszą piłkę w Europie ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 15.04. premiera filmu IP MAN 2 g. 20:00.

 

Ten sam film ma swoją premierę w open tv w środę 18.04. o g.20:00 w TV4, czyli ogólnie dostępnym kanale np. z DVB-T.

 

Za co my płacimy ???

Odpowiadam: za własną głupotę !!!!!

Moja zakończy się 31.07..... :mrgreen:

 

pa pa c+ :aha:

Jaki Ty jesteś tępy. Canal+ wyemituje "IP Man 2", natomiast TV4 "IP Man" - część pierwszą jak nie trudno wywnioskować. Papa [beep]ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego w TV14, na stronach: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/, http://cyfraplus.pl/program_klasyczny.html, http://n.pl/ramowka.html jest Ip Man 2 ?

 

Popełnili błąd. Sprawdzam teraz w programie TV 4 -> http://www.tv4.pl/program/#2012-04-18 i na -> http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/ ... o,cpr.html i się zgadza, w środę będzie Ip Man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 15.04. premiera filmu IP MAN 2 g. 20:00.

 

Ten sam film ma swoją premierę w open tv w środę 18.04. o g.20:00 w TV4, czyli ogólnie dostępnym kanale np. z DVB-T.

 

Za co my płacimy ???

Odpowiadam: za własną głupotę !!!!!

Moja zakończy się 31.07..... :mrgreen:

 

pa pa c+ :aha:

Jaki Ty jesteś tępy. Canal+ wyemituje "IP Man 2", natomiast TV4 "IP Man" - część pierwszą jak nie trudno wywnioskować. Papa [beep].

W niektórych programach tv doszło do nieporozumienia. To nie jego wina, że wprowadzono go w błąd.

 

W najbliższy piątek zapraszam na premierę filmową pt. ,,Tost", reż. S.J. Clarkson (godz. 21:00 w C+; 22:35 w C+ Film).

Opis filmu:

Dziewięcioletni Nigel Slater uwielbia gotować i wykazuje w tym kierunku spore umiejętności. Chłopiec jest bardzo przywiązany do chorej matki, która cierpi na astmę. Pewnego dnia kobieta umiera, a syn zostaje pod opieką szorstkiego ojca, który ma problem z wyrażaniem uczuć. Niedługo później w domu Slaterów zjawia się nowa sprzątaczka, Joan Potter, która od początku próbuje zdobyć serce samotnego wdowca. Nigel nie darzy jej sympatią i postanawia przeszkodzić jej w zostaniu macochą. Polem walki staje się kuchnia, w której oboje przygotowują zmyślne potrawy dla pana Slatera. Scenariusz filmu powstał na podstawie autobiografii brytyjskiego kucharza i prezentera telewizyjnego Nigela Slatera.

teleman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 16.04-22.04.2012

 

Poniedziałek 16 kwietnia

21:00 Liga dżentelmenów - apokalipsa - komedia Canal+

22:35 Złe wieści - dokument socjologiczny Canal+

 

Wtorek 17 kwietnia

21:00 Pod jednym księżycem - dramat Canal+

00:30 Mężczyzna niepotrzebny! - dramat psychologiczny Canal+

 

Czwartek 19 kwietnia

22:30 Wilcze prawo: 1974 - dramat/kryminał/thriller Canal+

 

Piątek 20 kwietnia

21:00 Tost - komediodramat/biograficzny Canal+

 

Sobota 21 kwietnia

20:00 Zwycięstwo - film biograficzny Canal+

21:55 Weekend - komedia sensacyjna Canal+

 

Niedziela 22 kwietnia

20:00 Nibylandia, odc. 1/3 - film fantasy/przygodowy Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dostałem - i nie tylko ja - takiego SMS-a:

 

"Już dziś o godz. 21:00 premiera nowego serialu KREW z KRWI Przełącz się na Canal+ i oglądaj pierwszy odcinek. Możesz go zobaczyć również na cyfraplusonline.pl"

 

Dla mnie to zadziwiające jak nisko upadł Canal+ by podniecać serialem o wątpliwym poziomie.

Im dzwon głośniej bije tym w środku bardziej pusty. Tak chyba szła ta Krasicka myśl?

Ochów i achów jakoś nie dosłyszałem.

A gdzie te prawdziwe premiery – tzw. rodzynki - na które czekamy i czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam do was pytanie. Coraz częściej canal+ na obu kanałach od rana do południa puszcza stare polskie filmy. Dla mnie to paranoja by na kanale premium były puszczane takie filmy (od tego są kanały typu kino Polska czy TVP Polonia), rozumiem raz góra dwa, ale nie codziennie rano na obu stacjach.

 

I teraz moje pytanie. Rozumiem, ze canal+ stracił wytwórnie filmowe, ale czy nie może puszczać filmów z poprzednich lat z tych wytwórni? Chętnie powspominalbym kilka filmów. Kiedyś widziałem jak opuszczali starego shreka mimo ze nie mieli już dreamworks. Czy nie mają praw do filmów z wytwórni które mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej canal+ na obu kanałach od rana do południa puszcza stare polskie filmy. Dla mnie to paranoja by na kanale premium były puszczane takie filmy (od tego są kanały typu kino Polska czy TVP Polonia)

Ty chyba C+\C+ Film oglądasz od roku\dwóch. Od dawien dawna lecą polskie filmy (2\3 na dobę). KP puszcza praktycznie same seriale, etiudy filmowe i Mango telezakupy. TVP Polonia emituje tylko 2 polskie filmy w tygodniu. Słabo trafny kanał. To są kanały "premium" - właśnie wiele z tych filmów nie zobaczysz w TVP i KP. Kanałów z polską klasyką w Polsce jest mało. Zostawmy więc w spokoju te kanały. Jeżeli chcesz oglądać jakieś wielkie premiery zagraniczne, to wybierz HBO lub nPremium.

a co do filmów czarno białych to jest żenada, jest ich więcej niż...premier...

Wierz mi, że nie jeden polski czarno-biały film jest ciekawszy od najnowszej premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 23.04-29.04.2012

 

Poniedziałek 23 kwietnia

21:00 Strach - horror Canal+

23:00 Za zasłoną - dokument socjologiczny Canal+

 

Wtorek 24 kwietnia

21:00 Italiani - dramat obyczajowy Canal+

00:05 Polana pośród brzeziny - dramat Canal+

 

Czwartek 26 kwietnia

21:00 Wilcze prawo: 1980 - dramat/kryminał/thriller Canal+

 

Piątek 27 kwietnia

21:00 Moje popołudnia z Margueritte - komediodramat Canal+

 

Sobota 28 kwietnia

23:00 Czerwony stan - thriller/dramat Canal+

 

Niedziela 29 kwietnia

20:00 Nibylandia cz. 2, odc. 2-ost. - film fantasy/przygodowy Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...