Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie dzisiejsza zmiana prezesa cyfry+ ma znaczenie i to duże.Dla mnie oznacza to tyle,że wyniki powinniśmy poznać przed 4 maja,czyli przed zmianą prezesa,bo jeśli chodzi o ekstraklasę,to powinien to do końca prowadzić stary prezes.Nie będą przecież na ostatniej prostej negocjacji tłumaczyć nowej pani prezes co,jak i dlaczego z ta ekstraklasą,jeśli nie była wdrożona od samego początku w negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze chyba jest jednak tak jak ktos juz tu pisal wczesniej ze mase osob piszacych tutaj tak dlugo i tak bardzo interesuje sie Ekstraklasa ze szkoda gadac i pomyslec ze taki produkt moze sie znlalezc dla tego typu w N platformie...

 

@bat

 

wpisz sobie w google ekstraklasa.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jest lepsza od Cyfry+ praktycznie pod każdym względem, więc po co tak piszesz. C+ ma tylko jeden plus w postaci paczki Canal+. Jeśli stracą dwa, trzy prawa do transmisji sportowych staną się platformą, jak dla mnie, bezwartościową. Z tak beznadziejnie działającymi dekoderami, które psują przyjemność oglądania niemiłosiernie, z takimi cenami i uboższą ofertą sportową, będą słabsi nawet od Cyfrowego Polsatu. Osobiście, mimo, że mam N i C+ kibicuję w tym przetargu błękitnej platformie. W ogóle gdyby współpraca z Orange im wyszła, pojawiłby się na polskim rynku supermocny gracz, mocniejszy nawet od CP i C+ razem wziętych. Tylko to jest biznes. Wiadomo, że kto np. kupi prawa do Ekstraklasy za 400mln. straci w chwili obecnej na tym biznesie. Może to jednak skutkować pozyskaniem większej liczby abonentów w ciągu najbliższych trzech lat, z których część może już zostać w danej platformie na bardzo długo. C+ jest świadomy tego, że bez względu na wynik i tak będzie przegranym. Jeśli wygra, raczej więcej abonentów nie pozyska, bo ma już ekstraklasę bardzo długo i kto chciał ją oglądać już jest w tej platformie. Jeśli przegra na rzecz N, straci część swoich abonentów, pytanie tylko ilu? Zobaczymy w najbliższym czasie ;) Powstanie kanału EkstraklasaTV to też tak naprawdę przegrana tylko C+, a zwycięstwo pozostałych platform. Produkt w który pompowali przez lata tyle kasy, którym się chwalili na każdym kroku, który ubierali w piękną skórkę, z dnia na dzień, praktycznie za darmo będzie w każdej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie juz po tym można przestac czytac Twoj post ;)

 

N jest lepsza od Cyfry+ praktycznie pod każdym względem.

 

Rozumiem ze piszesz w swoim imieniu wiec i ja napisze w swoim ;) Na dzien dzisiejszy mogą mi w N dać nawet PVR za darmo bez aktywacji czy co tam mają , 5 x Discovery , nSport, nFilm a i tak dla mnie oferta N jest o wiele gorszą od C+. Tak, zawartosc sportowa paczki C+ ma decydujace znaczenie i widze że rowniez amatorszczyzna czy duza roznica w komentarzu spotkan na N a C+ nie ma dla Ciebie znaczenia, zdarza się ;) Co do ewentualnej liczby rezygnacji w przypadku przegranej C+ to tak jak piszesz zobaczy sie ;) Są osoby ktore przejdą lecz są tez osoby dla ktorych angielska, włoska, hiszpanska wiele znaczy i zostaną a nie pojda za Ekstraklasą wiec mowienie ze N nawet z Ekstraklasa i LM bedzie miała o wiele lepszą oferte sportową to dla niektorych moze to brzmiec troche jak nadużycie. Osobiscie nie wiem jak sie zachowam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta piłkarska N-sportu jest słabiutka. W poprzednim sezonie można było tam oglądnąć na żywo maksymalnie 37 meczów Ligi Mistrzów ( z czego połowę można było oglądnąć na Polsacie) co daje średnio 3 mecze na miesiąc. (czyli około 6 godzin transmisji, co daje średnio około 12 minut dziennie). Tak więc zdobycie praw do transmisji Ekstraklasy (możliwość transmisji 226 meczów na żywo w sezonie) poprawiło by ofertę sportową N-sportu kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie juz po tym można przestac czytac Twoj post ;)

 

N jest lepsza od Cyfry+ praktycznie pod każdym względem.

 

Rozumiem ze piszesz w swoim imieniu wiec i ja napisze w swoim ;) Na dzien dzisiejszy mogą mi w N dać nawet PVR za darmo bez aktywacji czy co tam mają , 5 x Discovery , nSport, nFilm a i tak dla mnie oferta N jest o wiele gorszą od C+. Tak, zawartosc sportowa paczki C+ ma decydujace znaczenie i widze że rowniez amatorszczyzna czy duza roznica w komentarzu spotkan na N a C+ nie ma dla Ciebie znaczenia, zdarza się ;) Co do ewentualnej liczby rezygnacji w przypadku przegranej C+ to tak jak piszesz zobaczy sie ;) Są osoby ktore przejdą lecz są tez osoby dla ktorych angielska, włoska, hiszpanska wiele znaczy i zostaną a nie pojda za Ekstraklasą wiec mowienie ze N nawet z Ekstraklasa i LM bedzie miała o wiele lepszą oferte sportową to dla niektorych moze to brzmiec troche jak nadużycie. Osobiscie nie wiem jak sie zachowam ;)

 

W pełni się z Tobą zgadzam.Gdyby Polsat ze swoimi komentatorami obsługiwał ekstraklasę to nie byłoby wielkiej różnicy w stosunku do cyfry.

 

Wczoraj oglądając LM wolałem chiński komentarz niż Panów z N.Ja czekam na rozstrzygnięcie przetargu.Już dzwonią do mnie w sprawie przedłużenia umowy.Jak N wygra to najprawdopodobniej zostanę przy najniższym pakiecie cyfry.Jak napisałes wyżej tylko dla zagranicznych lig.

 

No i dla mini mini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario,

 

....jak wyliczył Tygodnik Kibica :D

 

Co do ewnetualnego zwyciestwa N to czesc spotkan/połowa znajdzie sie w Orange ktore pewnie w tym przypadku pojawi sie na platformie N. Mozliwe ze jako opcja dodatkowo platna tak jak to jest teraz w przypadku Cyfry.

 

Juz widze albo i nie chce widziec tych spotkan z udziałem Legii ITI na N i programów w ktorych wychwalają swoją druzynke na swojej platformie :jupi: Wystraczy jak męczą bułe z Pucharem Polski na TVN Turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stracą dwa, trzy prawa do transmisji sportowych staną się platformą, jak dla mnie, bezwartościową.

Pamiętaj, że utrata praw może działać w obie strony... jeśli n kupi Ekstraklasę to Cyfra będzie miała górkę pieniędzy na np. Ligę Mistrzów w przetargu za rok. I taka zamiana byłaby, jak dla mnie, idealna, a Cyfra bardziej wartościową stać by się już nie mogła (pod względem sportowym) :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24- a po co LM w Cyfrze? dla kilku spotkan w sezonie? zawsze jeden mecz masz w otwartej TV ! N-ka puszcza w fazie grupowej prawie wszystkie spotkania na roznych kanalach i niektore spotkania maja ogladalnosc 200 abonentow ! Nie wiem jak ktos moze sie podniecac meczami typu Cluj-Roma skoro zadnej z tych druzyn nie kibicuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla kolegi ITI/N jest pod kazdym wzgledem lepsza od Cyfry+ to chyba ma coś nierówno pod sufitem :lol2: Wracając do LM i ekstraklasy. LM jest Cyfrze+ kompletnie nie potrzebna. 1 środowy mecz jest zawsze na głównym Polsacie, a i tak w tym dniu nie obejrzysz innego meczu, bo nie da się 2 meczy na raz ogladac ;) Do tego niektóre mecze LM typu Cluj-Roma mają poziom zbliżony do II ligi angielskiej, chociaż i tak bym się nawet z tym kłócił. Na Cyfrze+ miesiecznie znajde co najmniej 8 meczy, które biją na głowe poziom meczy LM. Oczywiście hitowe mecze LM takie jak Barcelona- Arsenal, Manchester-Real są na prawde warte obejrzenia, jednak takich meczy jest może 3-4 na całą edycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@?[beep]ingking

Sztuka dyskusji merytorycznej polega na tym, żeby jedna strona wyrażała swoje opinie, jednocześnie nie obrażając drugiej. Mógłbym w tym momencie tak ci pojechać, że zapomniałbyś jak się pisze na klawiaturze.. W moim życiu nastał jednak taki moment, że postanowiłem być "grzeczniejszy". Oczywiście tyczy się to real, jednak moją grzeczność spróbuję przelać na forum.

Po pierwsze, N jest lepsza bo:

1. Ma lepszy sprzęt, tunery Cyfry+ psują przyjemność oglądania, to jak przeglądanie neta w komórce przez Edge w porównaniu do 3G. W EDGE zawartość stron mogłaby być nawet lepsza, ale i tak zamulanie powoduje brak chęci dalszej zabawy; mam Pvr Philips, ale Pace nie jest w tym względzie lepszy.

2. Ma lepszą ofertę programową dotyczącą każdej kategorii nie licząc sportu

3. Lepszą jakość oferowanych kanałów tzn. więcej od Cyfry+ ma w dobrej jakości pozwalającej z przyjemnością patrzeć w dobrej klasy TV. Jak za parę lat będziesz chciał sobie kupić taki sprzęt, możesz do mnie napisać na Priv, może odsprzedam Ci swój.

4. Częściej leci w N coś w 3D. Fajnie to wygląda, taka odskocznia.

Zaznaczam, że są to moje opinie, jako abonenta dwóch platform o których mowa. Nigdy nie zdecydowałbym się tylko na Cyfrę. Dla mnie jest ona jedynie fajną sportową odskocznią w postaci Multipakietu, gdzie za dużo nie trzeba przełączać, za dużo zmieniać. 40s. na odpalenie dekodera i tak już naraża na szwank moją cierpliwość, której ciągle mi brakuje.

 

Odnosząc się do drugiej części twojej wypowiedzi,, w której stwierdzasz że na Cyfrze+ znajdziesz tygodniowo 8 meczy, które biją na głowę LM. Powiem tak: bzdura lub inaczej- brak Ci obiektywizmu, nie potrafisz ocenić realnie tego co posiadasz, starając jednocześnie na siłę dowartościować, że masz super, hiper platformę.., a tak naprawdę masz typowo średnią, która bez uzupełnienia w postaci CP lub N jest przeciętna nawet pod względem sportowym- tu oczywiście zależy, kto co lubi: jeden kosza inny NHL, ktoś jeszcze MLB lub piłkę nożną- najlepsze połączenie w moim przypadku to C+ i N, ale podkreślam, że wypowiadam się za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donvitobandito-ja jestem abonentem Cyfry od paczatku i przez 10 lat sluzyl mi ich dekoder bez najmniejszej awarii ! Druga sprawa- temat dotyczy Ekstraklasy czyli sportu- w Cyfrze masz wszystkie najsilniejsze ligi europejskie ,nasza ekstraklase, GP na zuzlu i wiele innych dyscyplin- na N-ce smieszna Lige Mistrzow -niestety nie mamy mozliwosci teleportacji wiec nawet jak leci 10 spotkan LM obejrzysz na zywo jeden !! Na temat komentatorow sportowych nie bede sie wypowiadal bo to kwestia gustu- tobie podoba mi sie Jagoda nie znajacy pilkarzy itd a innym fachowcy typu Smokowski czy Twarowski !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donvitobandito

wypisujesz brednie że aż zęby cierpną. Podpisałem umowę z n w styczniu,po dwóch tygodniach żałowałem. W tym pożal się Boże kanale sportowym można było oglądnąć programy typu Legia stawka większa niż mecz brrrr. Całe szczęście że zmieniali regulamin i uwolniłem się od "tego" Nie przekonał mnie konsultant proponując wszystkie pakiety za bodajże 33zł żebym tylko został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donvitobandito mamy tu temat:" Przetarg na transmisje Ekstraklasy od sezonu 2011/"a Ty tu wyskakujesz z całym hymnem pochwalnym na temat "n-ki"co to nie ona i jaki to ma sprzęt a co to ma się do tematu to po pierwsze.Po drugie dla Cibie programowo może n-ka jest lepsza to nie znaczy,że ja tak samo mam uważać.A po trzecie przeczytaj sobie artykuł http://spam.org/news.php?readmore=14764 czy na innych forach podobne sprawy więc z tym entuzjazmem "trochu"przybastuj.No to tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...