Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Można wypowiedzieć, ale znając Cyfrowy Polsat to będzie twierdził, że nie można. Ale pewnie wystarczy postraszyć Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i będzie można. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czytałeś kolego regulamin? Możesz też zapoznać się z wypowiedzią pani dyrektor Viacom, która o VH1 Polska mówi jako o nowym kanale. Ważne jest także to co jest zapisane w Promocyjnych Warunkach Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna polska platforma nie przyjmie wypowiedzenia z powodu podmiany VH1 European na VH1 Polska. Jeśli już ktoś cce umolnić się np. od CP, to trzeba czekać na likwidację Polsatu Futbol. Kanał ma zakończyć nadawanie 31 maja br, więc do końca czerwca br będzie czas na składanie wypowiedzeń z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna polska platforma nie przyjmie wypowiedzenia z powodu podmiany VH1 European na VH1 Polska. Jeśli już ktoś cce umolnić się np. od CP, to trzeba czekać na likwidację Polsatu Futbol. Kanał ma zakończyć nadawanie 31 maja br, więc do końca czerwca br będzie czas na składanie wypowiedzeń z tego tytułu.

 

W/g mnie podmiana VH1 European na VH1 Polska to jednak zmiana warunków PWP .

Ja mam wyraźnie wymieniony ten pierwszy-jeśli go wyłączą to moim skromnym zdaniem naruszą warunki umowy jaką zawarłem a ten drugi jak wprowadzą to cóż ja się o to nie prosiłem... dodadzą ich sprawa, ale że wyłączą mój "ulubiony" :mrgreen: kanał to już będzie ich problem :wink:

 

Bzdura. Nie można wypowiedzieć umowy. Było VH1 i będzie VH1. Zmieni się tylko trochę zawartość kanału.

 

Raczej jednak sporo się zmieni a zostanie tylko pierwszy człon nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy już się za wczasu martwią, a jeszcze nie doszło do tej zamiany. Co mnie w szczególności, nawet za bardzo nie martwi. Tylko pytanie, kiedy ten kanał VH1 Polska wystartuje. Mowa była, że 1 kwietnia, ale to pewnie tylko żart Prima Aprilisowy, bo do tej pory nie ma tego kanału. Choć wolny kanał z identyfikacją VH1 Polska, już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy już się za wczasu martwią, a jeszcze nie doszło do tej zamiany. Co mnie w szczególności, nawet za bardzo nie martwi. Tylko pytanie, kiedy ten kanał VH1 Polska wystartuje. Mowa była, że 1 kwietnia, ale to pewnie tylko żart Prima Aprilisowy, bo do tej pory nie ma tego kanału. Choć wolny kanał z identyfikacją VH1 Polska, już jest.

 

Najprawdopodobniej operacje tę połączą z wyłączeniem PF co da im jeden powód mniej do "ucieczki" abo. ja akurat mam w PWW VH1 European i Polsat Futbol , ale mogą być tacy co mają jeden z nich więc jak by co to lepiej dla CP skumulować ten zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...