Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonili do mnie z CP i powiedzieli, że nie przyjmą wypowiedzenia bo TVN HD +1 jest kanałem promocyjnym. I dlaczego w umowie nie mam zapisanych gwarantowanych kanałów. Bo jedni maja drudzy nie mają? Od czego to zależy? No to jaki kanał musiałby zniknąć żeby mi uznali to wypowiedzenie skoro innym bez problemów uznali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był czas, że ten kanał był gwarantowany od momentu wprowadzenia, do 13. 10. 2011. Kto w tym czasie podpisał umowę, to mógł rozwiązać ją z powodu jego usunięcia. Kto podpisał umowę po tym terminie, lub przed wprowadzeniem tego kanału, nie miał go gwarantowanego w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj przedłużyłem umowę przez rozmowę telefoniczną z konsultantem...

w czasie rozmowy zapytałem czy przedłużając umowę w dniu dzisiejszym kanał PF jest kanałem gwarantowanym w nowej umowie - konsultant z uporem przekonywał mnie ze tak !!!.... (prawdopodobnie udzielając mi błędnej informacji)

skoro podstawą przedłużenia umowy jest rozmowa telefoniczna czy w takiej sytuacji ewentualnie w momencie gdy zniknie PF zapis rozmowy telefonicznej będzie mógł stanowić podstawę do wypowiedzenia umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was dostał już pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy z Cyfrowym Polsatem w związku z wycofaniem TVN HD +1 ? bo skoro wysyłałem na początku lutego, doszło jakoś koło 10 lutego, a wypowiedzenie miało wejść od najbliższego okresu rozliczeniowego czyli od 23 lutego, to rozumiem że do 23 marca mam czas na wysyłkę? I nawet jeśli nic nie przyślą do mnie to mam sobie poprostu wysłać do nich dekoder i akcesoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj przedłużyłem umowę przez rozmowę telefoniczną z konsultantem...

w czasie rozmowy zapytałem czy przedłużając umowę w dniu dzisiejszym kanał PF jest kanałem gwarantowanym w nowej umowie - konsultant z uporem przekonywał mnie ze tak !!!.... (prawdopodobnie udzielając mi błędnej informacji)

skoro podstawą przedłużenia umowy jest rozmowa telefoniczna czy w takiej sytuacji ewentualnie w momencie gdy zniknie PF zapis rozmowy telefonicznej będzie mógł stanowić podstawę do wypowiedzenia umowy ?

 

Jeszcze jest wyjście - po Twojej rozmowie przyjdzie aneks do umowy a jest on ważny od momentu gdy go podpiszesz a nawet jak go podpiszesz to masz jeszcze 10 dni na ewentualną zmianę decyzji, najlepiej jak być zadzwonił jutro do CP i powiedział że rezygnujesz z przedłużenia które uzgodniłeś z konsultantem.

 

Ps.Gdybyś jednak podpisał papiery to podejrzewam że zapis rozmowy jest dowodem na to że konsultant wprowadził Cię w błąd ( a nawet oszukał)- czy celowo czy nieświadomie nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj przedłużyłem umowę przez rozmowę telefoniczną z konsultantem...

w czasie rozmowy zapytałem czy przedłużając umowę w dniu dzisiejszym kanał PF jest kanałem gwarantowanym w nowej umowie - konsultant z uporem przekonywał mnie ze tak !!!.... (prawdopodobnie udzielając mi błędnej informacji)

skoro podstawą przedłużenia umowy jest rozmowa telefoniczna czy w takiej sytuacji ewentualnie w momencie gdy zniknie PF zapis rozmowy telefonicznej będzie mógł stanowić podstawę do wypowiedzenia umowy ?

 

Jeszcze jest wyjście - po Twojej rozmowie przyjdzie aneks do umowy a jest on ważny od momentu gdy go podpiszesz a nawet jak go podpiszesz to masz jeszcze 10 dni na ewentualną zmianę decyzji, najlepiej jak być zadzwonił jutro do CP i powiedział że rezygnujesz z przedłużenia które uzgodniłeś z konsultantem.

 

Ps.Gdybyś jednak podpisał papiery to podejrzewam że zapis rozmowy jest dowodem na to że konsultant wprowadził Cię w błąd ( a nawet oszukał)- czy celowo czy nieświadomie nie ma większego znaczenia.

 

 

1. Z z konwersacji z konsultantem wynikało, ze rozmowa jest podstawą przedłużenia umowy

2. Poinformowano mnie że w najbliższym dniu przyjdzie pismo potwierdzające zawarcie kontraktu ze wszystkimi szczegółami (bez konieczności podpisu)

3.Jeśli wszystko w umowie bedzie zgadzało sie z ustaleniami z rozmowy to nie przysługuje mi 10-dniowy czas na wypowiedzenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Telefon z Polsatu do znajomego że nie może rozwiązać umowy w związku z wycofaniem TVN HD+1 ponieważ dotyczy to tych którzy podpisali umowy przed 13 października 2011 roku. W umowie którą mu przysłali jest w PWU TVN HD+1.

Na umowie w części A jest zapis:

"Przyjęcie warunków określonych niniejszą umową jest możliwe pod warunkiem że:

1. Podpisany jeden egzemplarz umowy zostanie dostarczony do Cyfrowego Polsatu najpóźniej w dniu 15-11-2011 r."

Umowa została wysłana oczywiście w październiku więc o co im chodzi?

Data wydruku na umowie w części A to 12-10-2011. a na PWU Czerwiec 2011 DUK P" z dnia 12.09.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Zapewne sprawa juz nie do "załatwienia" ale chce sie upewnic. Czy moge jeszcze rozwiaza c umowe z cyfrowym polsatem w zwiazku z zabranie tvn hd +1? Umowe podpisalem 30.06.2011.Abonement oplacany regularnie. Przegapilem mozliwos wczesniejszego rozwiazania z powodu tvn hd+1 poniewaz nie bylo mnie w kraju.Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...