Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie zastanawiacie się dlaczego się tak dzieje? Platformy mają informacje dużo wcześniej niż my, ze jakiś kanał skończy nadawanie i zazwyczaj ZAWSZE się zabezpieczają w odpowiednim momencie wyrzucajac dany kanał z gwarantowanych, a w tym przypadku tak nie jest. Nie zastanawia to Was? Będzie jak z Zone Romantica zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bober1, też właśnie się nad tym zastanawiałem i coś mi tu "śmierdzi" nałapaniem jak największej ilości osób na "przedłujżenie", by mieć kanał Universal Channel  w gwarantowanych. Ja osobiscie mam 2 umowy, które kończą mi się w kwietniu oraz czerwcu 2018r. Na razie nie przedłużam umów. Będę czekał na ich koniec aż przejdą na umowy na czas nieokreślony, do momentu, aż będzie wiadomo co z LM w CP (na jakich zasadach i w jakich pakietach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to z całą pewnością zastanawiające. I nie ma tu mowy o przegapieniu tego głośnego faktu w CP i strzelaniu sobie w kolano z nowymi umowami. Mocno wątpliwe jest również aby robili furtkę dla abonentów w związku z wprowadzeniem ustawy abonamentowej.

Pewnie klucz do tej zagadki poznamy dopiero w okolicach września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być. Skoro jednak na stronie zostało to zmienione, może ktoś jednak zaniedbał dokonania zmiany wzorca umowy?

 

W końcu nawet jeżeli postanowili już spróbować sztucznie podtrzymać kanał przy życiu, nie znają jeszcze kosztów takiego działania oraz nie wiedzą jaki będzie finał kwestii abonamentu rtv. Zatem nawet jeśli będzie próba utrzymania przy zyciu, tak czy inaczej kanał powinien z gwarantowanych prewencyjnie wylecieć, ot tak na wszelki wypadek, gdyby koszty próby utrzymania okazały się jednak nieoczekiwanie wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy mieć go w tabelce. Trzeba mieć pakiet Film HD wykupiony jako obowiązkowy lub przynajmniej dostępny ten pakiet w ramach elastyczności umowy.

 

Wypowiedzieć umowę, tak jak to ma zawsze miejsce, można dopiero jak kanał zostanie faktycznie wyłączony z oferty. A po komunikacie rzecznik prasowej zaczynam podejrzewać, że może nas czekać niespodzianka z początkiem września. nc+ zresztą też nie chce tak łatwo pozwolić na wyłączenie Universal Channel.

Czy jeżeli mam FAMILIJNY MAX HD z opcją dodatkową miezy innymi FILM :UNIVERSAL CHANNEL to przysługuje mi prawo odstąpienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał, bo Polsat Romans wszedł w miejsce Zone Romanticy. :)

Zastąpienie wycofanego kanału, kanałem o tej samej tematyce od innego nadawcy, daje możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Uruchomili Polsat Romans, żeby ludzie coś dostali w zamian za Zone Romantice. Podobnie było jak wycofali Fightklub i włączyli Polsat Sport Fight.

Zresztą z ta Romanticą to CP namieszał. Był to rebranding na CBS Action, ludzie zaczęli się burzyć i CP się przestraszył. U innych operatorów ten rebranding przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie się nie liczy ;)

Tylko, że jemu się udało zmienic umowę na Jego warunkach....

 

tak na chłopski rozum:kanał jest teoretycznie likwidowany.

 

Zastanówmy się co CP może zrobić żebyśmy nie mogli zerwac umowy?

 

Macie pomysły?

Edytowane przez sandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz w CP, że tak szukasz pomysłów ? Liczysz, że podsuniemy plan, a ty zgarniesz premię? :D

CP nie może NIC+ zrobić. Kanał wyleci i rozwiążemy sobie umowy bez kar :D

Chodzi o fakt, który już inni podjęli , że kanał nadal jest gwarantowany. A to dobrze nie wrózy jak pokazała przeszłośc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...