Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały wymienione w PWU były do 17 lutego 2014. Samo wymieninie go w PWU nie wystarczy, musi mieć abonent wykupiony pakiet z umową na czas określony w skład, którego wchodzi kanał, który został wyłączony.

Abonenci z pakietm HBO HD, Cinemax HD, HBO Cinemax HD oraz Film HD mogą składać wypowiedzenia bez zachowania okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy następuje z końcem okresu rozliczeniowego, w którym wypowiedzenie zostanie nadane (tradycyjnie CP przyjmuje wypowiedzenia zgodnie z datą nadania Pocztą Polską). Na składanie wypowiedzeń z powodu wyłączenia HBO, Cinemax i Sundance w wersji SD jest czas do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały wymienione w PWU były do 17 lutego 2014. Samo wymieninie go w PWU nie wystarczy, musi mieć abonent wykupiony pakiet z umową na czas określony w skład, którego wchodzi kanał, który został wyłączony.

Abonenci z pakietm HBO HD, Cinemax HD, HBO Cinemax HD oraz Film HD mogą składać wypowiedzenia bez zachowania okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy następuje z końcem okresu rozliczeniowego, w którym wypowiedzenie zostanie nadane (tradycyjnie CP przyjmuje wypowiedzenia zgodnie z datą nadania Pocztą Polską). Na składanie wypowiedzeń z powodu wyłączenia HBO, Cinemax i Sundance w wersji SD jest czas do końca kwietnia.

 

A co jesli nie mam ich wymienionych w PWU bo umowa jest z 26 lutego a mam pakiet FAM MAX HD & FILM HD & SPORT HD i CINEMAX i straciłem dostęp do CINEMAX SD bo ogląda to moja mama na Ferguson FX 7600 UCI chodzi mi o moduł cam CI+ (dekoder SD)??? (pytanie aktualne jesli nie jest to żart bo jesli kit to proszę nie odpowiadac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga zgadza sie ale przez net zamawiałem umowę i przeczytać tego PWU nie mogłem ;-) (powinno być info ze np. kanał taki i taki nie jest gwarantowany umowa i jest nadawany promocyjnie) ale 59 zl to nie majątek a ofertę promo mam ciekawą ;-) Także spoko ;-) Mamie to pasuje co ma najwyżej dam jej HF8800 HD dekoder ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dostalem PWU do umowy. Obecnie mam pakiet Familijny Max HD i Sport HD ale przez pierwsze 3 miesiące miałem za darmo udostępniony pakiet Film HD z którego później po upływie okresu promocyjnego zrezygnowałem. Domyślam sie, że nie mam prawa skorzystac z szansy wypowiedzenia ze wzgledu na zmiany programowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie masz zapis o obowiązku na jeden pakiet dodatkowy, czy masz zapis o obowiązkowym pakiecie Sport HD? Jeśli masz zapisany obowiązkowy jeden pakiet dodatkowy przez cały okres umowy (do wyboru Sport HD lub Film HD) - to możesz wypowiedzieć umowę w związku z wyłączeniem Sundance SD, ale jeśli masz zapis o obowiązkowym pakiecie Sport HD przez cały okres umowy to wtedy nie możesz skorzystać z tej furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie, która podpisywałem na wstepie mam: pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD; pakiety dodatkowe: pakiet Film HD, pakiet Sport HD; Minimalna liczba pakietów dodatkowych: 1

 

Nastepnie mam na kolejnej stronie: do dnia 25-08-2013; w ramach promocji abonent który nie ma zaległości płatniczych na rzecz CP otrzymuje mozliwośc rezygnacji z: pakiet film HD lub pakiet sport HD

 

Tak wiec telefonicznie zrezygnowałem z pakietu Film HD wybierajac pakiet Sport HD aby nie płacic 69,90 tylko 59,90

Po kilku dniach przyszło pismo:

Potwierdzenie zmiany warunków umowy:

Nowe warunki umowy abonenckiej: 1. pakiet podstawowy - pakiet familijny max; 2. pakiet dodatkowy: multiroom hd, pakiet sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...