Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bober1, a pomyslales ze może kiedyś będziesz chciał skorzystać ze swoich praw,a nie będziesz mogl, bo gdyby wszyscy tak biernie siedzieli i nic w tym kierunku nie robili, to będzie coraz gorzej i nic wtedy dopiero nie będziesz mogl zdzialac. Zamiast bawic się w trzymanie strony operatora/ów, może pomyslal bys o sobie, no chyba ze jesteś z tej branzy, to wtedy jesteś usprawiedliwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem co ma na celu deprecjonowanie naszych działań do UOKiK przez niektórych forumowiczów.

Zgadzasz się z operatorem, że jest to rebranding i uważasz, że wszystko jest ok zgodnie z prawem i Ciebie nie dotyczy- to siedź zadowolony i nie odradzaj innym. Chyba, że faktycznie ktoś ma w tym jakiś interes. Nie zapominajmy, że pracownicy operatorów tv też przeglądają to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny? a może tak samo nazwą to rebrandingiem żeby zniechecic/utrudnić abonentom wypowiadanie umow.

Zatem ja apeluje, do platform, po co bedziecie bawic się w kanaly gwarantowane i swiadczone promocyjnie, zacznijcie wszystkie zmiany oczywiście na niekorzyść klienta/abonenta, nazywać rebrandingiem, i skoncza się wypowiedzenia, bo jak niektórzy tu twierdza, rebranding uniemozliwia zrywanie umow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starasz się być mądrzejszy niż jesteś. Juz pisałem swoje zdanie kilkukrotnie. Ja tutaj widzę rebranding. Nie jestem pracownikiem żadnej z platfmorm. Poprostu w tym przypadku to dla mnie rebranding. W przypadku AP już nie i szkoda, że następuje to dopiero 1 lutego, bo do 1 lutego mam umowę i nie mam jak zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jeden operator jest na rynku? Łaski nie robią, konkurencja nie śpi.

Tak nawiasem mówiąc ciekawe jest stanowisko CP w kwestii niemożności wypowiedzenia wcześniejszego.

 

Ja już dwa razy dzwoniłem do nc+ z zapytanie czy wypowiedzenie jest już zarejestrowane w systemie- co prawda jeszcze nie jest, natomiast dwóch różnych konsultantów nic nie wspomniało aby nie można było wcześniej rozwiązać umowy z tytułu zamiany FoxLife na Fox Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś w swoich sprawach do CP i przy okazji to ja Panią z partyline uświadomiłem o zaprzestaniu emisji animal planet, wręcz odbylem rozmowe o charakterze edukacyjnym informując konsultantkę z jakich to źródeł zdobyć można informacje branżowe :P(zaproponowałem lekturę satkurier) tak więc czekamy na oficjalne stanowisko CP czy podmianka wpisuje się w definicję rebredingu - tak czy siak jeśli nie to nikt z koniem kopać się po sądach nie będzie...... :roll:

 

Jeżeli fakt, że nadawca kanału na tym kanale informuje o rebrandingu podając datę startu nowego kanału, do tego tematyka stacji pozostaje taka sama i nie potrafisz zrozumieć, że jest to typowy rebranding - to podpowiem Ci, że troszkę się w czasie rozmowy o charakterze edukacyjnym ośmieszyłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli na stół powiedziałby "żaba" - czy stół stałby się tym niewątpliwie sympatycznym płazem? :>

 

Mam kolejne, szokujące wiadomości (też można poedukować konsultantów :mrgreen: ) - otóż kanały grupy BBC też zmieniają nazwy (o zgrozo!) - może też wypowiedzieć umowę, bo moje przekonania nie pozwalają mi na oglądanie kanału o jednym z członów nazwy brzmiącym "Brit" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w portfolio BBC to KLASYCZNY REBRANDING - tak wygląda rebranding, które NIE UPOWAŻNIA DO BEZKARNEGO rozwiązania Umowy....

Najważniejsza w rebrandingu jest ZMIANA TREŚCI - to jest kluczowe przy rozpatrywaniu, czy można bezkarnie uciec od Operatora

 

W przypadku BBC nie ma takiej zmiany, w przypadku AP moim zdaniem jest znacząca/istotna, w przypadku FC jest dyskusyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie tego co piszę. Ja Wam nie odradzam pisania i walki tylko w mojej opinii jest to rebranding i wiele tu nie zyskacie. A zyskacie na pewno w przypadku AP, bo tutaj juz o rebrandingu mówić nie będzie można.

Animal Planet będzie potraktowany tak samo jak zamiana Fox'a, zadnego listownego poinformowania ze strony operatora nie ma, ze będzie zmiana. Robia z abonentami co im się podoba. Tak wiec traktuja to z góry jak rebranding (wasze ulubione sformułowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zmiany nazw kanałów, to zgodnie z informacją od nadawców jest to rebranding stacji, więc klientom nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia i uwzględnienia zapisów umownych oraz regulaminowych. Taka sama sytuacja jest z kanałem Religia.tv, który nie wchodził w skład oferty - poinformowała serwis satkurier.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając parę ostatnich stron tego wątku jestem zdziwiony jak nie którzy z uczestników forum tak mocno bronią racji{?} operatorów platform. Każdy ma prawo do swoich racji.. i pisania o nich, ale niektórzy to zachowują się jakby byli jakimiś ; udziałowcami; w interesie operatorów. Rację ma @moqu'ai że przy przyzwoleniu apetyt rośnie szczególnie jeśli chodzi o kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie się poddac i walczyc o swoje, w sprawie kanału Fox Life i nadużywania formuly rebranding, by uniemozliwiac abonentom zerwanie umow, Przypomnialem sobie o ANTY NC+ na facebook'u, napiszcie tam o bezprawnym działaniu konkurencyjnej dla was platformy, wtedy tez Cyfrowy Polsat zostanie zmuszony odstapic od tego nazywania rebrandingiem, co mu się spodoba, żeby tylko utrudniać/uniemozliwiac abonentom skorzystania z ich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...