Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

U mnie wczoraj została włączona opcja HBO, bez mojej ingerencji oczywiście. Kilka dni temu miałem rozmowę z konsultantką Cyfry+ nt. uruchomienia promocyjnego w/w opcji. Mało ostatnio oglądam i jest mi to zbędne. Jak wyjaśniłem nawet gdyby kosztowało 5zł nie byłbym zainteresowany, bo nie oglądałbym tego. Nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję, że nie doliczą mi tego do rachunku za listopad. Czy ktoś już taką niespodziankę otrzymał?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 7-go października do mnie dzwoniła, więc trochę dawno. Napiszę maila, bo coś mi to nie pasuje. Kilka dni wcześniej po rezygnacji z Canal+ HD dostałem dodatkową zniżkę na tą opcję na 4 miesiące o 17,45zł od ceny jaką miałem (zniżka 30%) otrzymanej przy przedłużaniu umowy i wzroście ceny od września, abym dalej to oglądał, więc chcą odzyskać "rabat" jaki dali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno była promocja na Filmboxy, ale za to jaka!!! Nawet mi dali do Pakietu Podstawowego+, obecnie Kompakt Filmbox Extra i Filmbox Family gratis na 13 miesięcy. Biorąc pod uwagę, że Filmbox mam w CP to cała paczka tych kanalów praktycznie nic mnie nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio zniżkę na opcję canal+ i pakiet który obecnie posiada po okresie promocji i do końca umowy.W moim przypadku jest to 2 miesiące.Bo dzisiaj dzwoniłem(3 razy) do cyfry i się dowiedziałem że nie ma takiej możliwości.Jedyne co mi zaproponowali to nową umowę na 18 miesięcy i zniżka 30% przez 15 miesięcy na pakiet optimum i canal+ ale oczywiście podziękowałem.A na koniec rozmowy pani stwierdziła że lepszej promocji nie będzie a już na pewno takiej jak była rok temu na święta.No cóż pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio zniżkę na opcję canal+ i pakiet który obecnie posiada po okresie promocji i do końca umowy....

tak

zadzwonilem i powiedzialem ze skonczyly mi sie promocje i nie mam tyle kasy by placic calosc i ze chce zrezygnowac z pewnych opcji

Pan mnie gdzies przelaczyl i dostalem 10 zl znizki na pakiet i 50 % Canal + do konca umowy

umowa konczy sie w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zastanawiam się czy dla Mnie ma sens wogóle przedłużać umowę z Cyfrą, gdyż mam ją tylko i wyłącznie dla meczów Wisły Kraków w Ekstraklasie, a nie dość że nie mam pewności że Cyfra wykupi prawa do transmisji na kolejne lata, to i obecnie prawie nie mam możliwości oglądać jej meczów, gdyż zazwyczaj są w piątki, a Ja wtedy pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...