Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowe mam do konca tego miesiaca komfort plus canal+ , dzownilem i odrazu zaproponowali pakiet kompakt plus canal+ za 54 zl na 10 m i 3 miesiace pelna cena chyba 67 zl dodatkowo jakbym chcial canal + w hd plus 3 zl i darmowy dekoder z dyskiem 500 gb przez cala umowe oraz mozliwosc rezygnacji z umowy w pierwszym miesiacu . Czy to jest optymalne co moge dostac ? Nie jest chyba zle ale blisko świeta i pewnie bedzie cos lepszego i niewiem co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na chwilę obecną lepszego nie ma na przedłużenie, tyle Ci mogę powiedzieć, bo to akurat wiem. A co będzie na gwiazdkę to jak wróżenie z fusów. Zresztą przy nowej umowie zapłacisz jeszcze aktywację za PVR-a, od jakiegoś czasu umowy są dla nowych abo min. 18-miesięczne, więc to trochę ryzyko kierować się tylko przeczuciem, że "pewnie będą lepsze". Ale to Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że warunki będą gorsze niż dla nowych abonentów? ja mam nadzieję że przynajmniej takie same. w zeszłym roku w listopadzie albo w grudniu przedłużałem na 13 miesięcy (miałem umowę do końca stycznia) i dostałem Podstawowy + HBO HD + Canal HD za 55zł miesięcznie na 10 miesięcy, ostatnie 3 miesiące normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Npisze krótko wszyscy powinni sie zaciekawic, jesli nie musicie w tym miesiacu brac ofert to nie bierzcie ( to sa najgorsze oferty od poczatku ROKU ! )

Nawet umowa na 13 miesiecy i pvr za 0 zlotych, to jedyna nawet nie zla oferta. Bierzcie mozliwosc rezygnacj w przyszlym miesiacu jak tylko mozecie oferty w przyszlym miesiacu beda lepsze. JESLI DOSTAJECIE JAKAS INNA OFERTE NAWET SIE NIE ZASTANAWIAJCIE !! na 13 miesieczna oferte mozecie liczyc jak macie tylko wypowiedzenie.

CZEKAJCIE,UZBROJCIE SIE W CIERPLIWOSC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do końca listopada wypowiedzenie dziś wysyłam

Dostał może ktoś ofertę na warunkach podobnych jak wyżej.

Interesuje mnie optimum HD+ ewentualnie optimum HD, dekoder z dyskiem i multiroom.

Pozdrawiam

Dziś mi dzwonili wspomniany pakiet zaproponowali mi następująco

umowa na 19mies w tym przez 9 mies cena 57 zł później normalnie jak w cenniku

dekoder 10 zł na mies.no i multiroom za 15 zł . Kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiemy to, że albo źle zrozumiałeś, bo to cena za pakiet Start z Canal+ i OS, a do Start, jak wiadomo, PVR-a nie da się dołączyć, albo konsultant wprowadził Cię w błąd. Obstawiam to pierwsze, bo raczej ciężko się machnąć o 16zł, a taka różnica jest między Startem a Kompaktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...