Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczesniejszym napisaniu wypowiedzenie i emailu z moja ostateczna propozycją wczoraj zadzwonilem do cyfry( probowali sie dodzwonic ale mnie nie bylo w domu)

C+Optimum - 65 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 5 zł

HB0, filmbox - 7 miesiecy 0 zł

 

umowa na 18 miesiecy. Wszystko ok, poza dekoderem. Pani powiedziała, że jesli bedzie mozliwosc dekodera za 0 zł to sie ze mną skontaktuje :)

 

Umowe mam do konca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowe do kwietnia 2013roku co mam napisać by dostać cinemax za free

Zwyczajnie zadaj pytanie, czy w ramach dobrej współpracy (jako abonent regularnie opłacający rachunki itd) mogą włączyć pakiet Cinemax HD w cenie aktualnie posiadanego pakietu do końca umowy. Ja po jednym krótkim mailu od razu dostałem pozytywną odpowiedź.

Jak już chcecie o coś walczyć to próbujcie wyciągnąć HBO jeśli będzie taka możliwość...

Mam od kliku dni cinemaxy i filmboxy i nie ma tam totalnie nic interesujacego - przynajmniej dla mnie.

Na Cinemaxach masa francuskich i azjatyckich filmów, a na filmboxie taka jakoćś że nawet nie chce się oglądać...także jeśli macie wybór to bierzcie HBO..

Akurat HBO mam w abonamencie. Ci, którzy nie mają mogą spróbować ale z tym to już pewnie łatwo nie będzie.

Filmbox-y to faktyczne sobie można odpuścić. Miałem kiedyś w pakiecie prestiż i przez cały rok obejrzałem może 4 filmy (z czego Taxi chyba 2 razy).

:(

Cinemax-y też bez rewelacji ale jak już wybierać to lepsze niż Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2013 a dzisiaj drugi telefon z Cyfry z propozycją:

Optimum HD 62 zł - dotychczas 62 zł

HD Promo za 0 zł - dotychczas 8 zł

Dekoder Philips za 0 zł - dotychczas 0 zł

Multiroom za 10 zł - dotychczas 10 zł

Umowa na 13 miesięcy

Pakiet HBO do 6 miesięcy gratis po upływie 23 zł

Reasumując jedyne co mi zaoferowano to 8 zł zniżki :P Na propozycję MR gratis konsultantka odpowiedziała że się nie da. Nie przyjęłam oferty bo jedyne co kusiło to HBO gratis na 6 miesięcy ;)

Kurcze ludzie czy wy nie wymagacie za dużo?!!

Przedłużyłem umowę dwa miesiące temu, dostałem optimum hd 62zl + Pace 0zl. O Hbo nie było nawet mowy aby dostać free chociaż miesiąc. Wy otrzymujecie teraz więcej i wciąż wam mało!!!

A z drugiej strony to jest sk......stwo cyfry, ze tak nierówno traktuje swych klientów!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie fair? masz tyle ile sobie wywalczysz także jeśli inni nie potrafią wynegocjować sobie dobrych warunkow czy ekstra dodatkow to tylko ich problem i nic im do tego że pewne grupa potrafi walczyć o swoje i ma więcej za mniejsze pieniadze ;)

 

 

nie po prostu wygląda na to że uczciwy i porządni ludzie tacy jak ja płacą za was dziękuję i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale płacę za to co jest w ofercie ?? Jesteśmy w 21 wieku i jakieś zasady obowiązują CYFRA+ mając ofertę która jest bardzo sprecyzowana bynajmniej nie powinna pozwalać sobie na takie hulanki jak to poniektórzy tutaj opisują. Nie wiem może jakaś część tak bardzo zadowolonych osób dostanie na koniec umowy rozliczenie za to, na co ich karta miała uprawnienia nie wiadomo. Ale jak by nie patrzeć to jest to niedopuszczalne w żadnym stopniu aby jakiś tam konsultant nie prezes zarządu decydował o tym jakie kanały i kto ma dostać za darmo. Nie nie wspomagam sierot nigdy nie wspomagałem i nie będę wspomagał, nie nie wspomagam bezdomnych nigdy nie wspomagałem i nigdy wspomagać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cyfra daje możliwość uzyskania darmowego pvr, mr, hbo czy innych dodatków to trzeba wysłać polecenie poleconym ( nie musi być zpo) i zabawiać się w negocjatora. Albo płacić tyle co w cenniku. Decyzja zawsze należy do abonenta co wybierze. Nikt tu niczego nie musi. Zwyczajnie może jeśli tylko chce.I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem telefonicznie propozycję przedłużenia umowy na 13 miesięcy:

 

Kompakt HD + HD Kompakt za 38 zł, do tego MR za 10 zł i dzierżawa Sagemcom HD za 0 zł

lub

Optimum HD + HD Promo za 54 zł, do tego MR za 10 zł i dzierżawa Sagemcom HD za 0 zł

 

W obu przypadkach HBO na 6 pełnych miesięcy gratis z możliwością rezygnacji po tym okresie.

 

Umowę mam do końca lutego, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. W tej chwili mam pierwszy z wymienionych wariantów i płacę za niego 57 zł miesięcznie (całość łącznie z MR i dekoderem).

 

Jest to pierwszy kontakt ze strony Cyfry i wydaje mi się, że oferta jest niezła. Chyba się zgodzę na przedłużenie, tylko zastanawiam się nad tym wyższym pakietem. Czy może uważacie, że lepiej zaczekać? Myślicie, że dałoby radę wysępić MR za 0 zł? Czy jest szansa na zamianę Sagemzłoma na Philipsa HD (nie PVR) u dystrybutora?

Ja również otrzymałem taką ofertę

Umowa na 13 miesięcy

Kompakt HD za 38zł choć początkowo było 44zł

HD Kompakt 0zł

HBO za 0zł/7 miesięcy później 23zł lub możliwość wyłączenia

MULTIROOM 10zł

dekoder do MR sagemcom wynajem za 0zł lub wykup 149zł a jak się zapytałem o PVR to PACE 500GB ale tu już konsultantka zaczeła się gubić bo wspomniała nawet o możliwości jego wykupu za cene około 300zł czy ktoś o tym słyszał?

 

MULTROOM interesował by mnie za 0zł ale czy jest to możliwe przy tym pakiecie?

Albo może przy dłuższej umowie lub przy pakiecie C+KOMPAKT bo jeśli mam płacić 48zł za kompakt hd + MR to może za jeśli przy pakiecie z C+ by był gratis a sam pakiet by był za ok 50zł to by się jeszcze to opłacało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeX

Ja już przedłużyłem na podanych warunkach. Dorzucili jeszcze Cinemax + Filmbox na 2 miesiące gratis.

Próbowałem coś ugrać, to dostałem jeszcze propozycję umowy na 18 mies. za 35 zł za Kompakt HD + HD Kompakt. Co do MR za 0 zł to konsultantka twierdziła, że się nie da się za 0 zł do tego pakietu. Jeżeli chodzi o PVR, to w ramach aneksu mam możliwość odebrania w punkcie i dzierżawy jako drugiego dekodera. Nie jestem zainteresowany PVR od Cyfry, więc nie pamiętam czy to było 5 czy 15 (na 99% była mowa o 5 zł). Pakietu z Canal+ też nie chciałem, od paru miesięcy oferta filmowa tego pakietu reprezentuje beznadziejny poziom (z resztą z HBO nie jest lepiej, ale darowanemu koniowi ...).

 

Ciekawe, że aneks odczytany przez konsultantkę miał nazwę "Cyfra+ powrót", mimo że tym razem nie wysłałem wcale wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że właśnie zaktualizowałem formularz gdzie możecie wpisywać otrzymane oferty.

Mój oryginalny post:

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Prosze pisac na moje konto w forum w przypadku gdybym miał coś dodać/uzupełnić

 

Zachęcam do umieszczania uwag!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec stycznia kończy mi się umowa z cyfrą. Aktualnie posiadam pakiet Canal + Optimum za 78 zł. Mam w domu splitter z dwoma kartami zakupione jakiś czas temu. Jako, że mam TV Full HD chciałbym kiedyś spróbować zobaczyć, co dają kanały HD. Do tej pory nie za bardzo miałem na to ochotę bo wiązałoby się to z wymianą splittera i/lub kart klienckich i oczywiście dekoderów. HD potrzebuję tylko w jednym TV w drugim wystarczy SD.

Poczytałem trochę o multiroomie i że nie trzeba już co 6 godzin cudować z kartami i się zastanawiam. Teraz jest przy umowie na 18 mscy za 0 zł, ale chyba tylko dla nowych klientów, chyba że dla przedłużających też - nie mogę tego znaleźć. To co mi wyskakuje w ICA to jakiś żart - albo 99 zł albo 107 zł kiedy dla nowych jest za 77 zł ten sam pakiet.

Dekoder Pace HD jest za 0 zł - szkoda, że tylko przez 6 miesięcy. Drugiego dekodera za 15 zł/msc nie musiałbym brać bo nie potrzeba, choć jakby dawali za 5 zł/msc to bym wziął. Pytanie - po końcu umowy dekoder wraca do cyfry czy jest moją własnością?

I czy najlepiej nie zrobić tak, że rozwiązać tę umową i podpisać nową? Na razie wydzwaniają do ojca (na niego jest umowa) ale on wie, że ma nic na razie nie zmieniać. Czekam do świąt ale nie zapowiada się na zmianę oferty, ewentualnie na n+ ale to nie wiadomo kiedy będzie.

W sumie chyba nie trzeba żadnych dodatkowych kabli ani urządzeń? Więc ubyłoby jedno urządzenie (splitter) choć okablowanie bym zostawił na czarną godzinę;)

Lepszy Pace HD czy Philips?

Co radzicie zrobić w mojej sytuacji?

Z góry dzięki za wszystkie porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę i stanęło na:

 

C+Optimum - 65 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 5 zł

multiroom - 0zł

HB0, filmbox - 7 miesiecy 0 zł

 

umowa na 18 miesiecy

 

Umowa poprzednia ważna do końca stycznia(84zł)-wypowiedzenie wysłane.

Sam zadzwoniłem zapytać się czy doszło wypowiedzenie i przy pierwszej rozmowie(30min) zaakceptowałem powyższy pakiet.

Co do dekodera to za 5zł nie negocjowałem na 0zł-uznałem, że mulitroom za 0zł mi to zrekompensuje(poprzednio20zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik

No przecież to właśnie napisałem powyżej.

Szkoda tylko, że strona oficjalna cyfry twierdzi inaczej - http://cyfraplus.pl/technologie/multiroom.html

Ale napisałem, że poczytałem na forum i wiem, że to już nieaktualne. Proszę Cię - jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to mi nie odpowiadaj. Dzięki.

 

@m.sta - Dzięki za konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...