Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim wypadku nie mogę teraz odejść od nich? Co jeśli się nie zgodzę na żadną z ich propozycji?

 

No to pozostanie ci wypowiedzenie umowy ale nie jestem pewien czy w twoim wypadku bedzie jedno miesieczne czy trzymiesieczne.

I cena nie bedzie promocyjna tylko cennikowa wiec z pewnoscia wyższa niż obecnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak miałeś podpisana umowę- może być tak ze w styczniu wejdziesz na standard zgodnie z cennikiem- ale jak wyślesz dziś -jutro wypowiedzenie poleconym priorytetem to wejdzie do nich najpóźniej do końca następnego tyg.(rejestracja w systemie)- wtedy będziesz miał jeszcze kilka dni na lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie Cyfra nie przestraszy się teraz groźbą rozwiązania umowy? Nie chcę płacić 60zł za C+ Kompakt, a jednocześnie nie chcę zrywać umowy. Do tej pory płaciłem 47zł, a teraz w takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak zerwać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Kompakt HD wg obecnego cennika kosztuje 82zł wiec jesli nie dogadasz sie z nimi przed koncem umowy, a dojdzie do nich wypowiedzenie to przez okres wypowiedzenia bedzisz zmuszony placic kwote cennikową i pewnie pod koniec okresu wypowiedzenia dadza ci to co chcesz...krotko mowiac napchaja sobie kieszen twoja kasa i dopiero dadza ci lepsza oferte na przedluzenie..

nie licz na to ze dalej bedziesz placic 47zl za ten pakiet....co bys nie wynegocjowal to napewno bedzie przynajmniej troche drozej...ja to mam za 50zl + darmowy multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Przed chwilą przedłużyłem umowę tacie (zarejestrowane upoważnienie) na następujących warunkach:

 

Kompakt HD na 18 miesięcy za 32 zł + HD Kompakt 0 zł, Pace PVR 0 zł, HBO przez 7 miesięcy 0 zł, później 19.90 zł, Cinemax HD na 7 miesięcy za 0 zł, Filmbox HD na 7 miesięcy za 0 zł, 3 filmy VOD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Umowa kończy mi się w lutym, dostałem propozycję przedłużenia kompakt+hd za 62 zł/mc, umowa na 13 miesięcy, dodatkow:

- przez 13 m-cy dodatkowa paczka HD za darmo

- hbo przez 5 m-cy za darmo

- cinemax i filmbox przez 2 m-ce za darmo

 

Czy warto skorzystać z takiej okazji? Co mógłbym jeszcze wyciągnąć?

 

Obecnie umowa na 13 m-cy, 10 miesięcy kompakt+ za 68 zł, 3 miesiące za darmo czyli średniomiesięczny koszt abonamentu wynosi około 52 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Umowa kończy mi się w lutym, dostałem propozycję przedłużenia kompakt+hd za 62 zł/mc, umowa na 13 miesięcy, dodatkow:

- przez 13 m-cy dodatkowa paczka HD za darmo

- hbo przez 5 m-cy za darmo

- cinemax i filmbox przez 2 m-ce za darmo

 

Czy warto skorzystać z takiej okazji? Co mógłbym jeszcze wyciągnąć?

 

Obecnie umowa na 13 m-cy, 10 miesięcy kompakt+ za 68 zł, 3 miesiące za darmo czyli średniomiesięczny koszt abonamentu wynosi około 52 zł.

 

Pozdrawiam

Jeśli umowa kończy się z końcem lutego, to spokojnie czekaj do stycznia, będą duże zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem telefonicznie propozycję przedłużenia umowy na 13 miesięcy:

 

Kompakt HD + HD Kompakt za 38 zł, do tego MR za 10 zł i dzierżawa Sagemcom HD za 0 zł

lub

Optimum HD + HD Promo za 54 zł, do tego MR za 10 zł i dzierżawa Sagemcom HD za 0 zł

 

W obu przypadkach HBO na 6 pełnych miesięcy gratis z możliwością rezygnacji po tym okresie.

 

Umowę mam do końca lutego, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. W tej chwili mam pierwszy z wymienionych wariantów i płacę za niego 57 zł miesięcznie (całość łącznie z MR i dekoderem).

 

Jest to pierwszy kontakt ze strony Cyfry i wydaje mi się, że oferta jest niezła. Chyba się zgodzę na przedłużenie, tylko zastanawiam się nad tym wyższym pakietem. Czy może uważacie, że lepiej zaczekać? Myślicie, że dałoby radę wysępić MR za 0 zł? Czy jest szansa na zamianę Sagemzłoma na Philipsa HD (nie PVR) u dystrybutora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć zabawę w kotka i myszkę z C+. Umowa kończy mi się 28 lutego 2013. Obecnie posiadam C+Start, za który płacę 58 zł :o

Wczoraj wysłałem wypowiedzenie, więc pewnie jeszcze nie doszło i nie zostało zarejestrowane, ale mimo wszystko dzisiaj miałem pierwszy telefon ze strony C+:

- C+Optimum => 86 zł

- HD Promo => 0 zł

- Pace PVR 500GB => 10 zł

- Multiroom => 10 zł

- pakiety HBO, Cinemax i Filmbox gratis na kilka miesięcy (nie pamiętam na ile bo i tak nie miałem zamiaru akceptować tej propozycji)

- o okres umowy również się nie dopytywałem bo oferta nie do zaakceptowania

 

Po skończonym monologu przez pana konsultanta zaproponowałem swoje warunki na C+Optimum w wersji 65 zł (z wszystkimi dodatkami). Niestety nie przystał na moją "ofertę nie do odrzucenia" i nie doszliśmy do porozumienia. Usilnie starał się mnie przekonać, że te warunki są ograniczone czasowo i nie może mi zagwarantować, że takie dostanę, więc podziękowałem i poprosiłem o telefon w momencie kiedy takie warunki jednak pojawiły się dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za na prawdę wartościowe porady :) Została mi jeszcze jedna rzecz. Jak ma wyglądać wzór wypowiedzenia w takim wypadku?

Rozumiem, że wysyłam je na adres:

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

?

 

Ludzie, bardzo proszę o wzór wypowiedzenia w przypadku, o którym mowa na poprzedniej stronie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz własnymi słowami to się świat nie zawali. Ja napisałem tak:

 

{miejscowość, data}

 

{twoje dane}

 

Canal+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

 

REZYGNACJA Z UMOWY O ABONAMENT

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {data} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w umowie okresu minimalnego. Chciałbym nadmienić, iż oferta przedłużenia dostępna w ICA nie jest dla mnie satysfakcjonująca i jeżeli są Państwo w stanie zaoferować lepsze warunki przedłużenia umowy to proszę o kontakt telefoniczny.

 

 

Z poważaniem

 

{imie i nazwisko}

 

 

Oczywiście w formie takiej jak się pisze pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za na prawdę wartościowe porady :) Została mi jeszcze jedna rzecz. Jak ma wyglądać wzór wypowiedzenia w takim wypadku?

Rozumiem, że wysyłam je na adres:

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

?

 

Ludzie, bardzo proszę o wzór wypowiedzenia w przypadku, o którym mowa na poprzedniej stronie :smile:

 

kurcze tak ciężko wpisać w google wypowiedzenie umow o abonament cyfra+?

 

Wpisz ze wypowiadasz z koncem okresu minimalnego bo cos tam cos tam

napisz swoje dane z numerem abonenta i dane odbiorcy i sie podpisz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Umowa kończy mi się w lutym, dostałem propozycję przedłużenia kompakt+hd za 62 zł/mc, umowa na 13 miesięcy, dodatkow:

- przez 13 m-cy dodatkowa paczka HD za darmo

- hbo przez 5 m-cy za darmo

- cinemax i filmbox przez 2 m-ce za darmo

 

Czy warto skorzystać z takiej okazji? Co mógłbym jeszcze wyciągnąć?

 

Obecnie umowa na 13 m-cy, 10 miesięcy kompakt+ za 68 zł, 3 miesiące za darmo czyli średniomiesięczny koszt abonamentu wynosi około 52 zł.

 

Pozdrawiam

Jeśli umowa kończy się z końcem lutego, to spokojnie czekaj do stycznia, będą duże zmiany.

 

Taki też uczynię;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co do nich dzwoniłeś? tym sposobem oni wiedzą, że ci zależy na przedłużeniu umowy i nie dostaniesz tego co inni cwani abonenci. Pierwsze rozmowy kończy się szybko, nie nie chcę, dziękuję teraz chciałem sprawdzić konkurencję i do widzenia. Dopiero jak przejdziesz przez pierwsze sito konsultantów, którzy dają minimum i zostanie z dwa tygodnie do końca umowy zaczną dzwonić już z konkretami. Dzwoniąc, sami zmniejszacie sobie szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...