Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet C+ Kompakt HD za 68 zł + 10 zł miesięcznie za dekoder DEKODER PACE HD PVR. Umowa kończy mi się w lutym. W rozmowie telefonicznej zaproponowali to samo za 71 zł (61 + 10 za dekoder) i oczywiście odmówiłem.

 

Jak myślicie, mam szansę załatwić darmowy multiroom albo zwolnienie z opłaty za dekoder przy równoczesnym zachowaniu dotychczasowego pakietu za 61 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem też dostać jakieś gratisowe pakiety jak niektórzy dostali. Niestety:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że negocjowanie warunków promocyjnych możliwe było podczas podpisywania Umowy 7 stycznia 2012 roku.

 

Obecnie korzysta Pan z zaakceptowanych promocji.

 

Nowe oferty dostępne będą od lutego 2012 roku, w związku z czym zapraszam do kontaktu w terminie późniejszym.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany aktywacja opcji HBO HD, mogę zaproponować Panu 7 zł 10 gr rabatu ( cena standardowa 27 zł) na wspomniane kanały na okres 9 miesięcy obowiązkowych oraz aktywacje opcji HD Kompakt za 11 zł miesięcznie.

 

W przypadku pojawiania się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem, "

 

Tylko o co chodzi z tymi nowymi ofertami w lutym? Fuzja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem na następujących warunkach umowę za 7 razem

C+Optimum - 60 zł

HD Promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 0 zł

HB0, filmbox - 7 miesiecy 0 zł

 

umowa na 18 miesiecy.

Mi ta oferta odpowiada ze względu na dekoder 0 zł, MR nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sposobem uzyskałem, zawsze pod koniec umowy co drugi dzień pisałem w mailu jaka suma mnie interesuje abonamentu 60 zł i ani grosza więcej. Dzwonili 6 razy i oferowali mi o 10 lub 5 zł więcej, jak zaczęła się propozycja z strony konsultanta to odpowiedziałem że mnie interesuje to co w mailu napisałem. Jak mi nie dadzą to rezygnację podtrzymuję i rozłączyłem się, miła konsultantka zadzwoniła za 7 razem i przystała na moją ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 3 telefon z Cyfry..chyba gorszy od poprzednich, umowę mam do końca lutego 2013 więc aż tak mi się nie spieszy z jej przedłużeniem ..w chwili obecnej płacę w sumie 80 zł m-c i oferta w podobnym tonie za 82 zł to nieporozumienie..ale nie okazuje się że po chwili stukania w klawisze konsultant proponuje mi to samo w "super" ofercie za 84 zł...więc się pytam gościa po co marnuje mój czas :P perełką była propozycja.. po przedłużeniu umowy będę płaciła za dekoder Phillipsa 10 zł...a teraz mam gratis .. totalnie zniechęcili mnie do odbierania telefonów od nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co ja ciekawego znalezlem w mailu:

 

Szanowna Pani,

odpowiadając na e-mail, proponuję Pani przedłużenie Umowy na 12-miesięczny Okres Minimalny, na następujących warunkach promocyjnych:

- zniżka na zestaw promocyjny CANAL+ Optimum HD w wysokości 36 zł przez 12 miesięcy (standardowa opłata - 107 zł),

- opcja HBO HD ze 100% rabatem przez 4 miesiące, następnie ze zniżką na sumę 7 zł 10 gr przez 8 miesięcy (standardowa cena - 27 zł),

- opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez 12 miesięcy oraz opcja Filmbox HD i Cinemax HD ze 100% zniżką przez 4 miesiące,

- zniżka na najem dekodera HD PVR w kwocie 10 zł przez 12 miesięcy (standardowa opłata - 20 zł).

W przypadku zainteresowania ww. ofertą, proszę o kontakt z infolinią pod numerem 22 310 45 60 od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21 albo w wiadomości zwrotnej.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

K.

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-----------------------------------------------------

Jeżeli skończyła Ci się umowa lub zakończy się w trakcie najbliższych 3 miesięcy, możesz ją przedłużyć.

Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję, zadzwoń pod numer 22 310 45 60 lub skorzystaj z Internetowego Centrum Abonenta: http://www.ica.cyfraplus.pl a przekonasz się, że warto zostać z nami dłużej.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8,

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - XIII Wydział Gospodarczy KRS,

KRS 0000427395, NIP: 526-22-46-271

kapitał zakładowy 441.176.000 zł, w całości wpłacony,

Nr GIOŚ E0001703WZBW.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Canal + Optimum HD 65 zł

- HD Promo: 0 zł

- Pace PVR: 0 zł

- HBO, Filmbox i Cinemax 6m-cy gratis

Umowa 12 m-cy

 

 

Czy ktos tu popelnil faux pas???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniła miła Panienka z C+ i zaproponowała" już dziś" przedłużenie umowy na 13mc. (Obecna do końca lutego). Oferta : C+ kompakt +dekoder hd za 0 zł za 62 zł. Twierdzi że lepszej oferty już nie dostanę ze" względu na święta". Cena może być ale chciałbym dostać pace hd za 0 zł (propozycja wynajmu za 10 zł). Interesują mnie wasze opinie. Przyjąć ofertę czy czekać na klasyczne rozwiązanie,czyli wypowiedzenie i czekanie na oferty?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

umowa na 13 miesięcy

KOMPAKT HD - 38zł

HD KOMPAKT - 0zł / 13 miesięcy

HBO HD - 0zł / 7 miesięcy (pierwszy niepełny i sześć kolejnych pełnych miesięcy) później za 23zł lub rezygnacja

Cinemax HD - 0zł / 3 miesiące (pierwszy niepełny i dwa kolejne pełne miesiące)

Filmbox HD - 0zł / 3 miesiące (pierwszy niepełny i dwa kolejne pełne miesiące)

+ możliwość wzięcia dodatkowego pakietu Start HD za 9,90zł

 

Dotychczasową umowę miałem do 28.02.2013 na KOMPAKT HD za 44zł + HD KOMPAKT za 3zł czyli w sumie 47zł, więc teraz mam to samo 9zł taniej i dodatkowo HBO gratis przez 7 miesięcy i cinema i filmbox przez 3 miesiące gratis, więc w moim przypadku nie było sensu się dłużej zastanawiać bo przez to że dotychczasowa umowa uległa skróceniu o 2 miesiące zaoszczędziłem 18zł wynikające z różnicy ile bym płacił na starych warunkach a ile będę płacił wg nowych warunków.

 

Pytałem się o multiroom ale z tym to jakaś zakręcona sprawa bo raz informowano mnie że dostanę 10zł rabatu czyli był by za 10zł i do niego dekoder PACE PVR 500GB też z rabatem 10zł czyli za 10zł a później że jednak żadnych rabatów przy takim wariancie nie dostanę, może przez to że w między czasie dodatkowo wytargowałem te cinama i film box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent, czyli coś dostajesz i nie musisz uiszczać opłaty.

Tak nawiasem to nie ogladam filmów, wiec pisząc wcześniejszego posta chciałem dać tylko do ogólnej informacji, że możliwe są telefony do innych osób z podobną ofertą... możliwe, że te osoby lubią filmy, wiec dla nich bedzie to prezent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "prezent" jak te kanały są nic nie warte ,takie moje zdanie

Całe szczęście, że dodałeś trzy ostatnie wyrazy. Ja znam wiele osób, dla których te kanały są dużo więcej warte, niż np. HBO, bo w odróżnieniu od [beep]u serwowanego w tym kanale można na nich obejrzeć wiele ambitnych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedłużyłem umowę na następujących warunkach :

Umowa na 18 miesięcy

C+Optimum HD - 71 zł

HD promo - 0 zł

Pace PVR 500 - 5 zł

Multiroom - 0 zł

HBO, CINEMAX, FILMBOX - 6 miesięcy za 0 zł.

+ możliwość wzięcia dodatkowego pakietu Start HD za 9,90 zł / 12 m-cy

 

Umowę miałem do 28.02.2013, wypowiedzenia nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kilka slów odnośnie Kompakt HD.

 

Umowę mam do końca lutego 2013. Posiadam C+ Kompakt HD ( 68 zl.)+dekoder Peace za 0 zl.

Wczoraj telefon od Pani z propozycja umowy na kolejne 12 miesięcy: C+ Kompakt HD w cenie 62 zl + Opcja Kompakt HD za 0 zl na calą umowę oraz HBO na 6 miesięcy. Powiedzialem Pani, że za 5 zl więcej można mieć Optimum. Troszkę sie wtedy uniosla, zawiadomila mnie, że dzwoni z "samej" Warszawy z samej "Centrali" i nie ma takich cen. Zaproponowalem 55 zl za tą ofertę. Po konsultacji z szefem zaprpopnowala 59 zl. Podziekowalem. Dziś wyslalem wypowiedzenie.

 

P.S. W ostaniej części rozmowy Pani byla bardzo zdenerwowana i niemila. Niech się bardziej postara.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...