Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, kto ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem pokazałeś już w swoim poprzednim poście. Teraz pokazałeś, że nie wiesz także co piszesz. W Twojej wypowiedzi nie ma ani słowa o tym, że interesuje Cię tylko umowa 12-13 miesięczna. Jest pytanie, czy są lepsze oferty od przedstawionych. Tak, są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pierwszy telefon z Cyfry

 

Umowa kończy się 31.12

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane

 

Propozycja:

- umowa na 18 miesięcy

- Canal+ Optimum HD za 71 zł/m-c

- Optimum HD Promo za 0 zł/m-c

- Dekoder Pace PVR za 10 zł/m-c (teraz mam za 0)

- HBO 7 miesięcy gratis, później można wziąć za 19,90

- Filmbox i Cinemax gratis 7 miesięcy

 

Jak sądzicie, da się coś jeszcze ugrać? Na pewno powalczę z tym PVR bo teraz mam za 0 więc z jakiej racji mam płacić dyszkę? Da się jeszcze coś ugryźć z C+ Optimum HD?

 

Drugi telefon z Cyfry, propozycja taka jak tydzień temu, ale na moją prośbę konsultantka rozmawiała z szefem i udało się zmienić Pace PVR z 10 zł na 0 zł. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, w każdym razie konsultantka powiedziała, że szef zgodził się tylko ze względu na staż abonencki.

 

Ostatecznie:

- umowa na 18 miesięcy

- Canal+ Optimum HD za 71 zł/m-c

- Optimum HD Promo za 0 zł/m-c

- Dekoder Pace PVR za 0 zł/m-c (teraz mam za 0)

- HBO 7 miesięcy gratis, później można wziąć za 19,90

- Filmbox i Cinemax gratis 7 miesięcy

 

Pewnie mógłbym jeszcze ich przetrzymać i utargować na 65 zł za tydzień lub dwa, ale prawdę mówiąc nie mam na to czasu / ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawilem oferty na 12-13mcy i logiczne jest to, ze pytam o przedstawione przeze mnie oferty czy sa dobre czy slabe. Widac logika w Twoim mozgu dziala troszke inaczej i ze zrozumieniem pewnych prostych pytan masz problemy, wiec prosze nie odpisuj na moje posty bo Twoje odpowiedzi i tak nic ciekawego nie wnosza a interesujacych mnie informacji w nich brak.

Prosze o opinie kogos kto siedzi w temacie czy przy 12-13mies umowie to co mi zaproponowali jest najnizsza mozliwa oferta czy mozna jeszcze cos ponegocjowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przeczytałem kilkanaście stron forum, jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje wątpliwości.

 

Do mojego taty dobijają się z Cyfry w celu przedłużenia umowy. Żeby mu nie wcisnęli jakiegoś badziewia, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Tata ma obecnie jakiś pakiet za 38zł, generalnie zależy mu m.in. na TVN24.

 

Na forum jest sporo propozycji C+Optimum, dla niego tyle nie trzeba, kompakt HD w zupełności wystarczy. Napiszcie proszę, czy takie na takie warunki Cyfra może się zgodzić?

 

Pakiet Kompakt HD - 38 zł

HD Kompakt - 0 zł

MR - 0 zł

PVR - 0 zł

drugi dekoder np. Sagem - 0zł

 

Do tego może jakieś HBO na 6 miesięcy, z możliwością rezygnacji po okresie promocyjnym?

Jak nie to na co ewentualnie mogliby przystać? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy zdarzyło sie komuś negocjować wyższy pakiet niż obecnie posiadany i do tego PVR posiadając tylko zwykły dekoder HD. Czy jest taka możliwość za korzystną cenę ?

Ja obecnie posiadam pakiet Canal+Kompakt HD plus HD kompakt za 76 zł miesięcznie z dekoderem Sagemcom DSI87. Dzieki z góry za informacje. Umowa do 15 lutego 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 18 miesiącach.

 

Dziś przedłużyłem umowę na znanych wszystkim warunkach:

C+Optimum 62zł, HD Promo 0zł, PVR 500 0zł, MR 0zł - umowa na 12 miesięcy

HBO - 19,90 zł - na 9 miesięcy (nie chce mi się bawić we włączanie i wyłączanie co miesiąc)

Do końca stycznia mogę dobrać PVR do MR za 5 zł miesięcznie.

 

Czyli jak widać można jeszcze otrzymać te warunki. Dodam dla formalności, że umowę miałem do końca grudnia, wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Dzięki wszystkim za merytoryczne wpisy, życzę konkretnych konsultantów (najlepiej takich jak mój) i do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Kompakt HD - 38 zł

HD Kompakt - 0 zł

MR - 0 zł

PVR - 0 zł

drugi dekoder np. Sagem - 0zł

 

Do tego może jakieś HBO na 6 miesięcy, z możliwością rezygnacji po okresie promocyjnym?

Jak nie to na co ewentualnie mogliby przystać? Z góry dziękuję za pomoc.

 

Parę stron wcześniej komuś udało się coś podobnego wynegocjować.

Ja walczę o to samo, bez wypowiedzenia zaproponowali mi 63 zł za wszystko. Mam nadzieję, że to się zmieni, bo dziś wysłałem wypowiedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy zdarzyło sie komuś negocjować wyższy pakiet niż obecnie posiadany i do tego PVR posiadając tylko zwykły dekoder HD. Czy jest taka możliwość za korzystną cenę ?

Ja obecnie posiadam pakiet Canal+Kompakt HD plus HD kompakt za 76 zł miesięcznie z dekoderem Sagemcom DSI87. Dzieki z góry za informacje. Umowa do 15 lutego 2013.

Wyższy pakiet możesz negocjować i pvr , ale piszesz że umowa do 15.02. umowy kończą się z końcem mies. więc możesz negocjować warunki przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie i teraz czekam na telefon.

 

Najbardziej boli tylko to że nie ma żadnego poszanowania godności człowieka. Trzeba dzwonić i prosić się o coś co jest, a ta druga strona udaje wariata że takich ofert nie ma i nigdy nie było. Jednym słowem jarmark na całego!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj też udało mi się przedłużyć na następujących warunkach:

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

 

Umowę miałem do końca grudnia, wypowiedzenie wysłane pod koniec października. Po tygodniu zadzwonili z propozycją C+ Optimum HD za 71zł lub C+ Kompakt HD za 55zł na 18 mies PVR 5zł, Multiroom za 10zł, odmówiłem. Następnego dnia wysłałem maila ze swoją propozycją, zadzwonili po paru dniach ale zaproponowali dalej to samo co przedtem, więc dałem sobie spokój i czekałem. Tak jak piszą inni warto być cierpliwym. Dziękuję wszystkim, to już moje drugie przedłużenie umowy z tym forum, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się z tobą zgadzam, ale:

 

1. Cyfra + najbardziej tym mnie irytuje, że nie ma jasnych i klarownych warunków dla osób które chcą przedłużać umowy. Chodzi mi dokładnie o takie traktowanie jak ma telefonia komórkowa - tzn. mamy zakładkę dla stałych abonentów i w zależności jaki pakiet tyle płacisz i masz telefon za 1zł. Tutaj tak nie jest i to mnie strasznie drażni........jak na krakowskim targu....

 

2. Osób przeglądających forum jest 100-120 (na dzień) i to nie jest tak spora liczba osób która może decydować o sytuacji materialnej platformy. Zadzwoniłem dzisiaj do cyfry i mówię wprost - da mi Pan takie warunki jakie mają inni, czy mam wysyłać wypowiedzenie i kolejny raz z wami się bawić?? odpowiedź: na chwilę mogę tylko takie warunki Panu zaproponować (71zł za C+ optimum + 5zł pvr + 0zł hd promo i hbo 6 miesięcy free). Szkoda komentować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

udało się komuś przedłużyć umowę na takich warunkach z aktualną umową do 31.01.2013?

 

Mam do tego samego terminu umowe i wlasnie ni [beep]y nie chca dac. Sami do mnie dzwonia. Poczytaj strone wczesniej co mi zaproponowali.

Pozostaje czekac dalej. Byc moze w styczniu cos konkretniej sie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj też udało mi się przedłużyć na następujących warunkach:

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

 

Właśnie jestem w trakcie rozmów i negocjacji. Mam tylko jedno pytanie do cytowanego postu.

 

Czy tutaj chodzi o pakiet " Canal+ OPTIMUM HD" czy też "OPTIMUM HD" - pytam ponieważ są to dwa różne pakiety i jest między nimi spora róznica cenowa.

Z góry dziękuje za pilną odpowiedź

 

ps. rozumiem, że umowa na 12 miesięcy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...