Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca lipca to masz okres minimalny umowy, a nie umowę. Jeśli wypowiedzenie wyślesz w lipcu to umowa wygaśnie z końcem sierpnia, ale jeśli zdecydujesz się wypowiedzieć umowę w sierpniu to potrwa ona aż do końca listopada więc lepiej nie przegap terminu po raz kolejny.

 

ps.Aha, opłaty abonamentowe od sierpnia będziesz miał już naliczane bez obecnych zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy:

C+optimum HD - 9 miesięcy 53,50 zł, 3 miesiące 107 zł, po 9 miesiącach możliwość negocjacji nowych warunków,

optimum HD - 12 miesięcy 0 zł,

multiroom - 12 miesięcy 0 zł,

PVR PACE 500 - 12 miesięcy 0 zł.

A co z drugim dekoderem? Nie brałeś? Czy już go uwzględniłeś pod hasłem "multiroom"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lipca. Przegapiłem okres 30 dni przed końcem. Jeśli teraz wyślę wypowiedzenie to kiedy ono zadziała?

Poprawka. Okazało się, że umowę mam do końca sierpnia. Dziś miałem telfon od cyfry i to co mi ostatecznie proponują to:

53,50 prze 7-mcy, później 107 przez 5-mcy

rabat 10zł na pvr i 5zł na multiroom.

Dziś wysyłam wypowiedzenie... zobaczymy czy się ogarną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę do końca lipca, płace 43 zł za Kompakt C+, co mogę wynegocjować ?

Parę osób, w tym ja uzyskali 41 zł przez 9 m-cy i 82 zł przez 3 m-ce. Możliwość negocjacji nowej umowy po 9 miesiącach.

Dodatkowo wziąłem Sagemcoma w bezpłatną dzierżawą.

Sprawdź:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 14MH#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet C+Optimum- 9 mies. 53,5 zł, 3 mies 107 zł (umowa na 12 mies - możliwość negocjacji po 9 miechach )

Opcja HD Optimum - za darmo przez 12 mies

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł / 12 miesięcy - Philips PVR HD - 5 zł miesięcznie

 

Takie warunki przed chwilą konsultant sam mi zaproponował. Tym razem bez zbędnej gadki co lubię oglądać itd. Same konkretny. O 5 zł za dekoder do multi już się wykłócać nie chciałem ;) A w związku z tym zgodziłem się na kolejny rok z Cyfrą + ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

UWAGA !!!

Czy każdy z was czyta dokładnie aneksy bo ja przedłużyłem na warunkach:

Pakiet C+Optimum- 9 mies. 53,5 zł, 3 mies 107 zł (umowa na 12 mies - możliwość negocjacji po 9 miechach )

Opcja HD Optimum - za darmo przez 12 mies

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł / 12 miesięcy - Philips PVR HD - 5 zł miesięcznie

 

Dzisiaj otrzymałem aneks i niespodzianka tylko rabat 5zł na multiroom, na dekoder nie ma rabatu, a symulacja w ICA pokazuje opłatę na sierpień 88,5zł

To jest jakaś masakra !!!!

Telefon do cyfry i w systemie ani śladu o rabatach cena 88,5. I znowu reklamacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że masz 10 dni na rezygnacje z umowy co jest lepsze niż reklamacja któa może trwać do 30 dni i nie muszą ci jej uznać!!!

Jeśli przy przedłużeniu konsultant zapewnił go o rabacie na dekoder i multiroom to reklamację uznają. Ja po ponad dwóch miesiącach od aneksowania reklamowałem warunki, bo nie pasowały mi rachunki i reklamacja została uznana pozytywnie, a rachunki sprostowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy:

C+optimum HD - 9 miesięcy 53,50 zł, 3 miesiące 107 zł, po 9 miesiącach możliwość negocjacji nowych warunków,

optimum HD - 12 miesięcy 0 zł,

multiroom - 12 miesięcy 0 zł,

PVR PACE 500 - 12 miesięcy 0 zł.

A co z drugim dekoderem? Nie brałeś? Czy już go uwzględniłeś pod hasłem "multiroom"? ;)

drugiego dekodera nie biorę bo już mam no chyba że do końca sierpnia w ,,rodzinie'' :) ktoś będzie chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację. W aneksie jest zapisany tylko rabat na Multiroom. Jednak po zalogowaniu się do ICA ceny na kolejne miesiące zgadzają się i najem dekodera Pace PVR jest za 0 zł zgodnie z tym co przedstawiał konsultant. Z resztą przedłużając umowę i czytając mi dokładnie warunki przedłużenia umowy wyraźnie zostało mi przedstawione, że najem dekodera jest za 0 zł a wysokość abonamentu za poszczególne miesiące wynosi tyle i tyle. I faktycznie wszystko się zgadza, naliczenia są prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przedluzylem umowe. Dotychczas posiadalem Canal+Optimum HD

 

Pierwsze dwa telefony to mizerna rozmowa, ktora wlasciwie byla identyczna... i to z ta sama osoba. Za pierwszym razem powiedzialem, ze jezeli dostane Superpremium + MR 0zl+PVR 0zl to przedluzamy z miejsca, jezeli nie to bedziemy sie zegnac. Oczywiscie nie chcial mi mily Pan zaproponowac MR za 0zl. Wiec podziekowalem. Za drugim razem rozmowa byla IDENTYCZNA, a mowilem mu wczesniej, ze jezeli nie dostane oferty o jakiej mowilem, to nie przedluze umowy. Nie wiem po co dzwonil z tym samym tematem ;) No, ale na koniec powiedzial zebym czekal na telefon bo beda sie jeszcze kontaktowac. Dzis zadzwonil jakis sympatyczny, konkretny Pan i po "konsultacji z przelozonym" :D (niezreczna cisza) zgodzil sie na moje oczekiwania. Tak wiec:

 

Superpremium HD 99zl

Pace PVR 0zl

Mr 0zl

 

Co ciekawe, pod koniec rozmowy, w podsumowaniu, mily Pan powiedzial, ze jest to 99zl przez cale 12 miesiecy, a nie rabat 47zl (na poczatku mowil, ze jest to rabat 47zl na pelne 12 miesiecy) Myslicie, ze w razie czego mam podstawe, zeby skladac reklamacje w razie podwyzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że masz 10 dni na rezygnacje z umowy co jest lepsze niż reklamacja któa może trwać do 30 dni i nie muszą ci jej uznać!!!

 

 

Niestety nie jest jak piszesz!!!!!!!

10 dni masz na odstapienie od nowej umowy zawartej na odleglosc np. przez tel lub poza siedziba firmy.

 

Od umowy przedluzanej nie masz mozliwosci odstapienia tylko mozna reklamowac warunki. Rozmowy sa nagrywane wiec to co zostale ustalone podczas rozmowy bedzie wazne.

 

Mialem podobna sytuacje przy otrzymaniu aneksu- odsluchali przeprosili jest OK.

 

Cyferka troszke kombinuje ale trzeba pilnowac swoich spraw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przedłużyłes umowe telefonicznie u konsultanta i umowe dostałes kurierem to masz 10 dni na rezygnacje z jej... To gwarantuje ci prawo...

Jeżeli to co jest na umowie nie zgadza sie z tym co było zapewniane podczas telefonicznego przedłużania umowy to masz prawo do rezygnacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był przerabiany już milion razy. Cyfra+ jest zupełnie odmiennego zdania w tym względzie niż Ty i w takiej sytuacji umowa traktowana jest jako przedłużenie obecnej umowy, a nie jako zawarcie nowej umowy z której można bezkarnie zrezygnować bez podawania przyczyny w ciągu kilku pierwszych dni. Reasumując, skoro nie zawierałeś nowej umowy, a tylko przedłużałeś obecną (aneks) to nie możesz skorzystać z prawa przysługującego klientom z nowymi umowami. Tak to niestety widzi Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ktos na górze powinien sie tym zająć!!! Uważam że jest to niezgodne z prawem, jest to jawne naciąganie prawa!

Czemu inni operatorzy dają taką możliwość??

 

Dam przykład taki:

2-3 tyg. temu przedłużyłem umowę z Play, dobrałem nowy telefon i przyjechał kurier z aneksem. Zamawiałem ON-LINE bo najtaniej :)

na aneksie wyraxnie pisze że mam prawo do odstąpienie od tego aneksu w terminie 10 dni bez podawania przyczyny oraz mam zwrócic telefon.

Podobnie miała dziewczyna w Orange tez przedłużała umowę i tak samo ma prawo do rezygnaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do osób które przedłużyły umowę na takich warunkach:

Pakiet C+Optimum- 9 mies. 53,5 zł, 3 mies 107 zł (umowa na 12 mies - możliwość negocjacji po 9 miechach )

Opcja HD Optimum - za darmo przez 12 mies

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł / 12 miesięcy - Philips PVR HD - 5 zł miesięcznie

W aneksie macie gwarancję stałej ceny czy gwarancję stałego rabau???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Dam przykład taki:

2-3 tyg. temu przedłużyłem umowę z Play, dobrałem nowy telefon i przyjechał kurier z aneksem......

 

Tylko jak sam piszesz przyjechał kurier z aneksem i prawdopodobnie w jego obecności podpisywałeś ten aneks, a jak wiemy w przypadku Cyfry+ wystarczy przy przedłużeniu telefonicznym powiedzieć magiczne "TAK" i aneks zaczyna obowiązywać. Takie prawo niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...