Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja im raz kiedyś dałem numer telefonu i jak wszedłem w okres wypowiedzenia to nękali mnie jakimiś nędznymi ofertami więc zmieniłem numer na jakiś wymyślony i przestali dzwonić :)

Wolę sam zadzwonić i powiedzieć co chcę niż żeby jakaś lasencja wmawiała mi jakiś super mega cudo pakiet po super hiper okazyjnej cenie 199,99 i jeszcze przekonywała mnie że powinien się cieszyć z takiej oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ste100

Masz racje co do telefonów, ja osobiście zawsze walczę już teraz to z T-mobile przy przedłużaniu kolejnych umów. A że mam kilka abonamentów i mam zawsze tąsamą śpiewkę że na takich warunkach jak chcę to się nie da, że kiedyś było można a teraz już nie. Ja się pytam jak kiedyś i gość/panna mówi mi że jak Era była to jeszcze można tak było teraz już nie. No to ja mówie że proszę mnie nie oszukiwać że i ja dobrze wiem i że on dobrze wie, że można nawet chociażby dlatego że 3/4 miesiące wcześniej przedłużałem umowe na inny nr itd. Po rozmowie nie mineło 15 min kolejny tel i już wtedy się dało to co chciałem ;P Poprostu nie lubie płacić więcej za coś co mogę mieć taniej. A c do T to sorki za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam male pytanko. :D

 

Wczoraj przez formularz C+ wyslalem warunki przedluzenia umowy, czyli, canal + start hd za 28zl przez caly okres umowy z gwarancja ceny, pace pvr hd za 0zl przez caly okres umowy, umowa na 12 miesiecy. No i dopisalem, ze to co oferuja w ica, jest smiszne poniewaz takie oferty dostaja nowi abonenci.

 

Wiec dzisiaj dostaje tel. ze mam isc podpisac umowe i odebrac dekoder, teraz moje pytanie brzmi, czy C+ powinna odpowiedziec mi najpierw na emaila, czy sie zgadzaja na takie warunki czy tez nie ? bo tak na prawde nie musialem wyrazic zgody na te warunki jak i C+, a jak widac dzialaja juz za plecami.

Wchodzac w ica widnieje pakiet ''zestaw promocyjny canal + start hd'' w zakladce sprzet widnieje nadal Sagem SD, czy czasem jako nie powinien byc Pace PVR HD skoro zmienili juz pakiet ?

 

Prosilbym o jakiekolwiek wskazowki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...