Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ azazel C+ powrót to oferta dla tych którzy wysłali wypowiedzenie umowy.Po jego otrzymaniu zaczynają wydzwaniać jak najęci.Ja w listopadzie zrobiem tak: kilka razy nie odebrałem, pierwsze dwie oferty odrzuciłe(nie zachwycały),a za trzecim razem wydała mi się przyzwoita więc przyjąłem.Za 43 pln mam komfortowy+2xHD do wyboru+PVR (bez czynszu 24mc)na 20mc+ canal+ na 12mc za 0pln.Umowa na 24mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mm4738

Na pewno zrobiła to z podłą premedytacją. Zawsze łatwiej jest komuś nawciskać przez telefon, prawda?

@marcin c

Jeśli opłaciłeś gotówką z góry, umowa jest do końca września, to możesz skorzystać z rabatów najwcześniej miesiąc przed zakończeniem umowy.

 

Jakie smsy po zakończeniu umowy? Odkąd umowa wygaśnie, nie ma żadnych smsów. Jest możliwość może dzień-dwa po jeszcze wznowienia abonamentu i to wszystko. A tak w ogóle - ci, którzy mają do końca marca umowę - jest możliwość reaktywacji dla nich wariantów z promocji lutowej, w tym C+ za 9,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD na Wielkanoc - wybrane tytuły, ale nie powiem Ci wszystkich, ale przyznaję szczerze - nie moja działka. Pracuję w dziale utrzymania abonenta.

 

@Bloo411

Teraz obdzwaniamy abonentów czerwcowych z wypowiedzeniami, więc za miesiąc będą już pewnie lipcowi. Powiem tak - wypowiedzenie widniejące w systemie naprawdę daje szersze pole do negocjacji, a zwłaszcza, jeśli abonentowi koniec umowy przypada na dany miesiąc, który trwa. Również staż nie jest bez znaczenia. Więcej powiedzieć nie mogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ciekaw jestem czy ktos odpowie na moje pytanie (liczylbym na odpowiedz deadprince, ale zobaczymy).

 

Moja umowa tez sie wkrotce konczy i chcialbym ja renegocjowac. Problem polega na tym, ze ze wzgledu na moja chorobe nie mam w domu telefonu i takowego nie uzywam i pewnie nigdy nie bede (mam fonofobie - moze smieszne - boje sie telefonu tak jak niektorzy boja sie pajakow). W jaki wiec sposob renegocjowac? Czy ktos w moim imieniu moglby zadzwonic?

 

Dziekuje za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mintaj

 

Jeżeli posiadasz komputer z dostępem do internetu możesz napisać E-maila do cyfry formularz znajdziesz na stronie cyfry tu masz link : http://www.cyfraplus.pl/_abo_formularz-email.html w punkcie temat wiadomości wybierz informacje i napisz że chcesz przedłużyć umowę i poczekaj co ci zaoferują myślę że da się przedłużyć umowę przez internet...

W ostateczności możesz wybrać się do punktu sprzedaży i tam przedłużyć umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens, nie można przedłużyć umowy przez Internet.

Wyślij upoważnienie osoby bliskiej e-mailem, podając numer abonenta, Twoje imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu i te same dane osoby, która ma z Tobą podejmować decyzje. Oczywiście musi być napisane odręcznie i z podpisami czytelnymi obu osób. Numer telefonu kontaktowego podaj do tej osoby, wtedy Cyfra+ będzie prowadziła negocjacje z tą osobą. W punkcie nie przedłużaj, bo wbrew pozorom, telefonicznie da się sporo wynegocjować, a w punkcie masz suche oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za (p)odpowiedzi. Wiem, ze moge podejsc do najblizszego punktu C+ i poprosic o "oferte" przedluzeniowa lub nie robic absolutnie nic i wtedy umowa sama sie przedluzy. Chodzilo mi o renegocjowanie umowy, czyli przedluzenie obecnej na bardziej korzystne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ w tym momencie są na przedłużenie identyczne oferty jak w punktach. Jeśli Ci zależy na Canal+ to sugeruję przedłużyć, bo do grudnia nie będzie nic powalającego.

@deadprince, mój staż w Cyfrze długi nie jest. Jestem dopiero rok z Cyfrą. Kolejną sprawą jest to, że mi by zależało na zniżce na abonament przez cały okres umowy, a nie przez 6 czy 8 m-cy, bo według mnie to żaden rarytas.

Poproś o ofertę jak dla nowych klientów ze stałymi cenami jak będą dzwonić.

Ależ przecież od listopada można pójść do każdego punktu C+ i możesz tam przedłużyć umowę. Takie prawo masz zawsze min na 3 mies przed zakończeniem umowy.

Wszystko można, tylko po co, skoro można to zrobić telefonicznie i przy okazji jeśli to ostatni miesiąc umowy, wynegocjować coś gratis, czego dystrybutor nie zaproponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda bo CTA odrazu włącza kanały np jak masz pakiet komfortowy+ a ugrasz prestiżowy + to konsultant daje do końca mies nowy pakiet za starą stawkę a dystrybutor chyba nie :) a propo mój znajomy bedzie dzwonić 1.04.2010r przedłużyć umowe ciekawe co mu zapropnują ma komfortowy+ z pace SD na wynajem na co moze liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...