Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę liczyć na ofertę z PS3 w październiku, jeżeli przedłużyłem umowę w listopadzie 2009 (zawartą w roku 2008.12), na następujących warunkach?

Zniżki:

- 30% przez 20m-c na komfort +,

- paczka canal+ przez 12 m-c free, a kolejne 12 m-c pełnopłatne,

- dekoder pvr za 0zł przez 24 m-c,

- 2 opcje HD przez 24 m-c za 0zł,

- umowa na 24 m-c (oferta bez TV).

Jeśli nie oferta z PS3, na co mogę liczyć? Jeszcze nie wysyłałem wypowiedzenia bo liczę, że coś rozsądnego zaproponują. Ale trochę zaczynam się dziwić, że jeszcze ani razu nie dzwonili z propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi wpisywać daty zawarcia umowy

 

"Szanowny Panie,

 

Okres Minimalny Pana Umowy upływa 30 listopada 2011 roku.

 

Uprzejmie informuję, że wypowiedzenie jest skuteczne, jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej i przysłane listem poleconym. Pismo powinno zawierać dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą rozwiązania Umowy oraz odręczny podpis.

 

Wniosek o rozwiązanie Umowy proszę przesłać najpóźniej na miesiąc przed końcem Okresu Minimalnego Umowy, a więc do 31 października 2011 roku, na adres korespondencyjny:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowny Panie,

 

Okres Minimalny Pana Umowy upływa 30 listopada 2011 roku.

 

Uprzejmie informuję, że wypowiedzenie jest skuteczne, jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej i przysłane listem poleconym. Pismo powinno zawierać dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą rozwiązania Umowy oraz odręczny podpis.

 

Wniosek o rozwiązanie Umowy proszę przesłać najpóźniej na miesiąc przed końcem Okresu Minimalnego Umowy, a więc do 31 października 2011 roku, na adres korespondencyjny:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8"

 

Jak C+ w przedstawionym pismie nie wymaga szczegółowych danych dot. daty, to wypowiedzenie takie może byc. W C+ przeciez nie mozna miec 2 róznych umów. Dokładnie o czasie obowiazywania umowy jest w regulaminie artykuł 6 paragraf 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do konsultanta żeby się dowiedzieć czy będę mógł przedłużyć umowę (obecna do 30/11) i korzystać z promocji z PS3; powiedział, że mam dzwonić w listopadzie wtedy będzie oferta z PS3 gotowa dla mnie. To dobra wiadomość dla mnie bo myślałem, że tylko nowi abonenci i ci którzy wzieli TV mają dostęp do PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza oferta bez targowania:

- 15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy

kalendarzowych.

- opcja HBO HD w cenie 27 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł.

 

teraz chce negocjować hbo mr i pvr jak najtaniej i przedłużam, bo promocja z ps3 jest syfiasta jak dla mnie. mam czas tylko do końca listopada a wątpię żeby się coś ciekawszego pojawiło. jak coś to może w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy symulacja na stronie cyfry dla nowego abonenta, a cena jaka bym chcial placic po przedluzeniu umowy jest tylko 19zl roznicy. Czy na taki upust nie moga sobie pozwolic? Przeciez opcja ktora mi proponuja teraz jest drozsza nic kupujac nowa umowe. Gdzie jest sens i logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do konsultanta żeby się dowiedzieć czy będę mógł przedłużyć umowę (obecna do 30/11) i korzystać z promocji z PS3; powiedział, że mam dzwonić w listopadzie wtedy będzie oferta z PS3 gotowa dla mnie. To dobra wiadomość dla mnie bo myślałem, że tylko nowi abonenci i ci którzy wzieli TV mają dostęp do PS3.

Ta oferta z Ps3 jest słaba... Więc przemyśl to dobrze. Chwytem marketingowym są hasła "Ps3 za 1zł". Tak naprawdę to policz sobie ile Cię to będzie kosztowało.

 

Teraz obecnie pakiet Superpremium kosztuje 99zł, Ty za niego będziesz płacił 137zł. Czyli różnica w cenie wynosi 38zł na miesiąc. Mnożąc 38zł x 26miesięcy, wychodzi suma 988zł. I tyle Cię to Ps3 kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że dla takich abonentów jak Ty najlepszą dostępną ofertą jest 78pln za C+Opt na 19mc. Za to jeśli zdecydujesz się na full opcję to z dużym prawdopodobieństwem możesz liczyć na jakiś gratis w postaci PVR lub MR.

Mam nadzieję że się mylisz a jak nie to trzeba się będzie pożegnać z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą dzwoniłem odnośnie swojej umowy

obecnie mam wszystko oprócz cinemaxów i mezzo za 126 zł ( w tym wynajem pvr)

umowa kończy mi się 30 listopada

 

jedyne co mi zaproponowano to

 

full pakiet z multiroom za darmo i wynajmem dekodera 149 zł - 19 miesięcy

 

opcja powyższa ale z konsolą 179 - 26 miesięcy

 

 

na razie podziękowałem, jutro ślę wypowiedzenie zobaczymy czy mi się oferta zmieni

 

dzis dzwoniłem, powyższa oferta bez zmian,

 

dodatkowo pojawiła się możliwość kupna pakietu superpremium z wynajmem pvr i multi za 119 zł

wersji z konsolą nie ma w systemie dla mnie

jutro dzwonie i próbuje dalej

 

czy philips hd jest ponownie w sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że dla takich abonentów jak Ty najlepszą dostępną ofertą jest 78pln za C+Opt na 19mc. Za to jeśli zdecydujesz się na full opcję to z dużym prawdopodobieństwem możesz liczyć na jakiś gratis w postaci PVR lub MR.

Mam nadzieję że się mylisz a jak nie to trzeba się będzie pożegnać z Cyfrą.

 

Ja też się zastanawiam, dlaczego Cyfra tak dzieli klientów. Dlaczego jednym sprzedaje pakiet za 57 PLN, a innym nie chcą taniej jak za 78 PLN? Co ja jestem gorszy? Płacę w terminie, umowę mam do końca listopada i będę negocjować w listopadzie. Wypowiedzenie poszło dzisiaj. Najwyżej rozważę przejście do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta z Ps3 jest słaba... Więc przemyśl to dobrze. Chwytem marketingowym są hasła "Ps3 za 1zł". Tak naprawdę to policz sobie ile Cię to będzie kosztowało.

 

Teraz obecnie pakiet Superpremium kosztuje 99zł, Ty za niego będziesz płacił 137zł. Czyli różnica w cenie wynosi 38zł na miesiąc. Mnożąc 38zł x 26miesięcy, wychodzi suma 988zł. I tyle Cię to Ps3 kosztuje.

988 zł za PS 3 320 GB ze starterem move i grą to nie jest zła cena. Wszyscy tu piszą o kwotach ok. 800 zł za konsolę ale w takiej cenie to jest tylko golas ze 160 GB dyskiem i to jeszcze trzeba go trafić w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpocząłem mailowe negocjacje. Powiem, że nie jest łatwo bo na każdy mail odpowiada inna osoba i mam wrażenie, że nie wiedzą co piszą.

W pierwszym mailu zaproponowali:

- 19 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 69 zł przez okres 19 miesięcy kalendarzowych,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł.

 

Jeśli policzyć, że nowi mają MR za 10 wychodzi 2 zł taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem telefon z cyfry zeszli z 82 na 64 zeta canal+optium i opcje hbo za 27 na razie nie wziolem zaczekam umowe mam do konca Pazdziernika panowie ma pytanie jak bym wziol tylko ten canal+ optium za 64 i po miesiacu wloczyl hbo ile bym zaoszczedzil bo u mnie symulacja nie dziala tylko ukazuje sie napis ze polaczyc sie z centrum abonentow w przypadku zmiany pakietu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie umowy do k. listopada 2011r. , to najlepiej złożyc rezygnacje i czekać nawet do ostatnich dni listopada - sami zadzwonią, lub będzie promocja mikołajowa. W najgorszym przypadku rozwiązać umowe i podpisać nową przed świętami na kogos z rodziny.

Oferta z PS3 to nic atrakcyjnego, ale dużo osób zapewne połakomi sie, aby spróbowąc zarobic w odsprzedaży na Allegro- i tu ceny pójda na dół tak jak było z TV LG. Co prawda gry mnie nie interesuja, ale taki wynalazek jak PS3 w dobie komputerów, to za takie pieniądze to moge spokojnie doposarzyc kompa. W magazynach widocznie są duże zapasy i znaleziono sposób na sprzedaż. W Ofercie mikołajowej 2009 z TV na początku swego obowiązywania TV wychodził za darmo, ale co tu gdybać czasy sie zmieniaja.

Ja przynajmniej cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...