Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wysłałem polecony z potwierdzeniem odbioru w sobotę, a we wtorek był telefon z Cyfry, że zgadzają się na zaproponowane przeze mnie warunki (C+ Optimum za 57zł, kanały HD za 11zł i multiroom za 15zł) więc raczej szybko dochodzi ;)

 

na marginesie dodam, że kartka pocztowa (żaden priorytet) idzie szwajcarską pocztą do kraju 3 dni, a francuską 5 więc z naszą pocztą wcale tak źle nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy podpisywane i przedłużane od wrześnie nie posiadają już w wykazie kanału movies24 także nie będzie już możliwości zerwania umowy z tego powodu. Akceptując aneks czy umowę automatycznie akceptujemy aktualny regulamin. Umowę będą mogli zerwać jednie ci, którzy mają umowy sprzed 01.09.2011, gdyż tam jeszcze jest kanał movies24 w regulaminie.

Jednak miałem rację 8) Cyfra już nie pierwszy raz tak się zabezpiecza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy są jakieś szanse na wytargowanie od cyfry canal+hd i canal+sport w dobrej cenie bo obecnie mam kompakt hd i płace 59zł i ujja w nim jest z sportu dobrego tylko eurosport 1-2 w którym mało jest z sportu a z filmów to nic ciekawego nie ma,axn nie ogladam a polsat film to stare jajca puszcza uniwersale i movies puszcza filmy do starych dziadków,Ale Kino wcale nie interesuje mnie wogóle w tym pakiecie nic nie ma ciekawego z filmów czy była by możliwość wytargowania od nich ze np. te kanały wymienią mi na te canal+ i sport reszta mi odpowiada w tym pakiecie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przeczytaj JEDNĄ stronę forum do tyłu...

 

@ migel88

Ja mam aneks do umowy z Lipca. Jeśli rozwiążę umowę (mogę?) To jest szansa coś wytargować za pozostanie? płacę teraz 85 zł za C+ Optimum + , 11 kanałów hd, i wynajem dekodera. Może dało by radę urwaćparę złotych za HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacę teraz 69,8 zł za C+ Optimum +, umowa do 30.11.2011.

Zaproponowano mi telefonicznie przedłużenie za to samo za 82,20 na 19 miesięcy. Podziękowałem. :/

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem... :read:

 

Zostałem poinformowany, że od grudnia będę płacił 103,90. Potraktowałem to jako żart. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie dalej nie dotarło, ale dostałem takiego maila. Może na przyszłość komuś się przyda.

 

Wyjaśniam, że na podstawie przesłanego potwierdzenia nadania oraz wniosku będzie istniała możliwość zaplanowania anulacji Umowy.

Dokumenty proszę przesłać faksem na numer 22 310 45 44 lub w formie załącznika do korespondencji e-mail w formacie PDF, JPG, TIF.

Wniosek o rozwiązanie Umowy powinien zawierać:

- numer Abonenta,

- dane osobowe,

- informację o chęci rozwiązania Umowy,

- odręczny podpis Abonenta.

 

zaraz wysyłam im skany i potem zacznam negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaproponowali pakiet optimum za 54zł. miesięcznie przez 19 miesięcy(rezygnując z opcji multiroom). Dekoder sd za 49zł tutaj pytanie do Was który najlepiej wybrać z tych dekoderów sd, dodam że obecnie posiadam dwa stare mediasaty bct 1330. Natomiast jeśli chodzi o hd to do ceny 54zł + 11zł co daję 65zł. miesięcznie i dekoder na własność za 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłane, zobaczymy co to da :)

ostatnie negocjacje mailowe nie przyniosły zamierzonego efektu. po napisaniu ze nie akceptuje tych warunków i poczekam na lepsza promocję dostałem odp.

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż oferty promocyjne są określone czasowo i zróżnicowane pod względem kanału dostępu, przez które są oferowane. Ze względu na zainteresowanie wybraną Akcją promocyjną, czas obowiązywania oferty może zostać przedłużony, a sama oferta zmodyfikowana.

 

W związku z brakiem akceptacji przedstawionej oferty zapraszam do kontaktu w terminie późniejszym.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 14 miesiącach :)

 

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

C+Optimum - 57zł

PVR - 15zł

MR - 15zł

Umowa na 15 miesięcy.

Poprzednią umowę oczywiście wypowiedziałem. Konsultanci Cyfry dzwonili do mnie przynajmniej z 10 razy już od lipca. Niestety dopiero dziś otrzymałem satysfakcjonującą mnie ofertę. Wcześniej najlepsze propozycje (otrzymywane po rozmowie z mitycznym przełożonym) zbliżone były do propozycji dla nowych klientów.

 

Wiem, że niewiele wnoszę do wątku, bo moja oferta nie odbiega od opisywanych już wielokrotnie przez innych użytkowników tego forum, ale może dla kogoś cenna będzie informacja, że te stawki są w dalszym ciągu aktualne.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę, zastanawiałem się przez moment czy nie dobijać się do C+Optimum za 57 PLN, ale co tam, zaczekam. Umowa do końca grudnia, mamy czas. Dwa lata temu oferta z tv była świetna. Telewizor spieniężyłem, i wyszło mi że płacę nieco ponad 40 PLN za C+ Otimum, MR, Pakiet HD, Filmobx HD, HBO HD i dekoder HD Philips bez nagrywarki w użytkowanie. Mam nadzieję że na tegoroczne święta Cyfra przygotuje coś bardziej atrakcyjnego niż obecna oferta.

Czas wszystko zweryfikuję. W każdym razie ja czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...