Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli trzeba dobrze obliczyć czy gra warta świeczki w przypadku rezygnacji.

Przemawia dla mnie stała cena w umowie , bo w obecnej płacę około 80 zł przez 8 miechów a pózniej około 160 zł ( o ile nie podwyższą mi opcji multiroom ) , jakbym dalej dostał propozycję darmowego PVR to biorę nową umowę ze stałymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te nowe ceny to maks co można będzie uzyskać? - z dumą pisano że podwyżka to max 10 zł a tymczasem u mnie wychodzi 41,20 w stosunku do tego co płacę obecnie /a i tak jeszcze dwa miesiące temu płaciłem jeszcze o 15 zł mniej niż teraz/ - mam praktycznie pełną ofertę bez mezzo i orange sport i za to jeszcze dwa miesiace temu płaciłem 82,80 teraz płącę 97,80 a według oferty ze strony cyfry będę płacił 139 zł /razem z wynajmem dekodera/ - czy to są ceny już promocyjne czy przy przedłużaniu umowy /umowa kończy mi się w czerwcu/ będzie mozna coś z tych 139 zł utargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia czy decydowac sie teraz na ich propozycje czy jednak poczekac do swiat Wielkanocnych. Jak myslicie, czy w ciagu 5 tygodni moga cos jeszcze zmienic?

Nic już się nie zmieni raczej do świąt. Zresztą jak zapewne oglądałeś nowy spot reklamujący Cyfrę, to na koniec tego spotu pada zdanie "nowe, niższe ceny na Święta" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "skołowany"tymi nowymi pakietami

Mam więc proste pytanie.

Jakie nowe pakiety odpowiadają staremu pakietowi prestiżHD ?

Czy VOD i HBO On Demand są dalej dodatkowo płatne ?

Czy cena za kanały ze starego prestiżuHD jest wyższa czy niższa ?

Posiadam prestiżHD i nie wiem czy zrywać umowę i zaczynać od nowa czy zostać przy tym co mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prestiż plus multiroom za 125zł ( teraz podwyżka o 10 zł) . PACE PVR gratis oraz zakup dekodera hd za 99zł na własność. Opłaca się zrywać teraz umowę,którą przedłużałem 2 miesiące temu na kolejne 13 miesięcy. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę smutne, że dorośli ludzie nie potrafią samodzielnie podejmować decyzji.

Na dzień obecny są dwie opcje jeśli ktoś zerwał umowę na skutek zmian cen: albo może wycofać złożone wypowiedzenie albo przedłużyć umowę na warunkach, które są dostępne na stronie, bo my w systemie (być może póki co) lepszych ofert nie mamy. Wszystkie inne, czyli 13-miesięczne albo Start za 10 zł przez 10 m-cy zostały wycofane z systemu i nikt ich nie wstawi.

PS

Choć i tak jestem zaskoczony, że zdecydowali się na ruch, żeby jednak do takich abonentów dzwonić. Mówiono nam co innego, a teraz robi się co innego. No cóż. :)

 

@swistak57

Aby mieć Prestiż HD+ musisz wybrać pakiet Canal+Optimum, HD Optimum i opcję Multi, co przy obecnej promocji wyniesie Cię 129zł. HBO On Demand jest już zawarte w Multi (bądź opcji HBO HD) i jest bezpłatne, podobnie jak raczkujące Canal+ na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer

 

Na moje oko, jak złożysz wypowiedzenie i zadzwonią z promocją, to dochodzi do renegocjacji umowy i możesz sobie wybrać jaki chcesz pakiet bez względu na ograniczenie przechodzenia na niższy w okresie promocyjnym. To może być dobra opcja dla tych, którzy wybrali większy niż jest im potrzebny :) W ogóle to najlepszą opcją byłoby wiedzieć o takiej zmianie regulaminu z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby sobie wykorzystać np 11 miesięcy pshd+ po 50% a później przejść na coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieć wcześniej nie wiedziałem, ale mogę mówić o szczęściu, bo regulamin wszedł w takim momencie, że skorzystałem z 3 miesięcy prestiżowego (łącznie z kwietniem) za darmo, a teraz mam pole manewru do zmian. Jeśli więc oferty operatorów nie ulegną większej zmianie w okresie świątecznym, to pewnie przejdę na canal+start + mini full z n'ki :) Wyjdzie w ogólnym rozrachunku taniej, a oferta będzie jak dla mnie pełniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nową ofertę możesz przejść jeżeli:

- kończy Ci się obecna umowa

- złożysz wypowiedzenie w związku ze zmianą cen, bądź regulaminu.

 

Generalnie jestem bardzo rozczarowany propozycjami C+. W tym momencie najlepsza oferta, dla tych co wypowiedzą umowę jest taka jak dla nowych klientów. Dodać trzeba, że ta oferta jest gorsza od oferty dla internautów.. Więc w tym momencie Cyfra plus zachęca do zerwania umowy i podpisania nowej przez internet, bo tu oferta jest najatrakcyjniejsza.

 

Oferta dla osób przedłużających umowy bez wypowiedzenia jest już śmiechem na sali.. 64pln za Canal+Kompakt i 82pln za Canal+Optimum..

 

W każdym przypadku oferta odpowiadająca pakietowi PrestiżHD+ jest moim zdaniem słaba. Najniższa możliwa cena to 127pln biorąc nową umowę przez internet..

Na darmowe PVRy nie ma co liczyć. Na upusty na multiroom również..

 

Jedyny plus to stała gwarantowana cena, przez całą umowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Dwa posty wyżej piszesz, że 129 zł, teraz że 133? I co z tym wypowiedzeniem? Jest konieczne, żeby dostać taką ofertę?

Ja nigdzie nie użyłem ceny 129pln. Napisałem, że najlepsza oferta jaka jest teraz dostępna to nowa umowa przez internet, gdzie wychodzi 127pln.

Zapytałeś jaka jest możliwa oferta przy zwykłym przedłużeniu umowy, więc Ci wyliczyłem 133pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...