Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeszło by takie coś-mianowicie od 3,5 roku dzierżawie bezpłatnie dekoder pace 2221.Niedługo kończy mi się umowa i będę chciał wziąć dekoder pvr,ale chciałbym zachować tego pace 2221.Da rade tak zrobić ,że odkupię tego pace 2221 od cyfry za jakąś symboliczną kwotę powiedzmy 19 zł i do tego wydzierżawię tego pvra,czy jednak będę musiał oddać tego pace 2221?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiając przez internet płacimy 2zł mniej przez cała umowę,jest też dekoder za 49zł PACE DSR 2221(pakiet start)a jest aktywacja? bo nie ma żadnej gwiazdki,a jak to wygląda przy też pakiecie start z opcja hd jest dekoder za 99zł i też brak czy jest ta aktywacja czy nie??Proszę o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu przedłuzam umowę i jestem zaintersowany tylko pakietem start z c+HD multiroomem oraz dekoderem PVR HD ewentualnie HBO plus HBO OD jaką mniej wiecej dostają cenę abonenci przedłużający umowę w tej chwili ? Dokładnie zona jest abonentką już od 2004 roku . Słyszałem ,że multiroom jest tylko od pakietu optimum to prawda? A czy ktoś ma całą full cyfrę to ile płaci promocyjnie? Chodzi mi o wszystkie kanały plus PVR i Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja dokupienia canal+ przez 4 miesiące za pół ceny jest jeszcze możliwa? Na moim koncie, po zmianie strony ICA wszystko zniknęło - nie mam możliwości modyfikacji pakietu ani dodania opcji dodatkowych. Mam kontaktować się z ICA. Czy ktoś wie, czy ta opcja z canal + przez 4 miesiące za pół ceny jest jeszcze dostępna? I czy gdybym po 4 miesiącach zrezygnował z tej opcji mam możliwość podłączenia canal+ w późniejszym terminie?

 

I jeszcze jedno pytanie. Mam pakiet Kompakt za 35zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy. Czy mam możliwość dokupienia pakietu optimum tylko na jeden miesiąc? Ile wtedy kosztuje ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Benek80, do C+Start nie dołączysz HBO. Najwyższy pakiet wyjdzie Ci koło 129zł + dzierżawa PVR + MR. MR jest od optimum oraz do każdego pakietu zaczynającego się od CANAL+.

 

@kamil2505, 1 w miesiącu możesz podłączać i odłączać daną opcję, np C+. Więc tak, po okresie promocyjnym dalej będziesz mógł go odłączyć i znów podłączyć.

 

@shidishi16, kartę dostaniesz bez problemu. Możesz jej używać w dowolnym dekoderze obsługującym kodowanie C+ czy nawet w TV z DVBS wraz z odpowiednim modułem. Poza tym nie jest to du.plikat karty, tylko wydanie drugiej karty do zestawu multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

do kompaktu nie weźmiesz multiroomu. Muszisz podnieść sobie do optimum. Jedynie przy przedłużeniu umowy na CANAL+kompakt możesz dobrać multiroom.

Tak jak pisał cyfra.tv, biorąc multiroom możesz zakupić dekoder, kosztuje on 99zł (SD) oraz 149zł (HD).

 

Nie wiem jak przy aneksie wygląda sprawa z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili oferty na przedłużenie są takie same jak dla nowych klientów czyli np. Canal+ Optimum 78 zł :D

 

Czyli dla osób, które aktualnie mają Optimum z Canal+ za 42 zł podwyżka wynosi prawie 90%. Trochę dużo. (a dla tych , którzy mają Kompakt z Canal+ za 29 zł podwyżka wyniesie prawie 115%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi podwyżkami? To żadna podwyżka, tylko inny rabat. Podwyżkę to mieliśmy ostatnio od 1.10zł do 10,10zł

Wszystko inne to po prostu zmiana rabatów czy też ich wygaśnięcie.

 

@mario1980, to jak ktoś nie przedłuży umowy i będzie jechał na standardowych opłatach, to z 42zł będzie miał podwyżkę na 103,90zł, czy po prostu wygasną mu korzystne rabaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dla tego kogoś będzie to podwyżka o prawie 150%. Znam kilka osób, które mają tą promocję za 42 zł i dla nich to jest standardowa cena. Większość z nich nawet nie wie jakie są faktycznie standardowe ceny. Przy przedłużaniu umowy nikt im nie mówił że ten pakiet kosztuje prawie 100 zł a oni dostają 60% rabatu, tylko po prostu że będą płacić miesięcznie po 42 zł przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn, że masz gwarancję stałej ceny w umowie i nie możesz wypowiedzieć umowy, też tak miałem przed zmianą pakietu

 

wg tego co mi konsultant przez telefon powiedział zwiększy się rabat na pakiet, a cena końcowa pozostanie niezmieniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprosze o doradzenie mam teraz promocje :

ozł dekoder

50 procent optimumhd

50procent hbo i canal+

przez 9 miechow pozniej 30zl hbo i 30 c+ oraz 72 zł bodajze optimumhd jakies (131 zł)

oplaca sie zrezygnowac i wziac na nowo tego typu pakiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...