Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego (z marketingowego punktu widzenia) serio nie rozumiem.

Mam teraz Optimum, chcę przejść na Prestiżowy i jest wielki problem z darmowym PVR-em, nawet pomimo chęci przejścia na Prestiżowy.

Przecież to jest z lekka wbrew logice i zasadom sprzedaży produktów.

Czekałem do stycznia z myślą o łatwiejszym dostępie do darmowego PVR-a (w grudniu też nikt nie chciał dać, moja umowa kończy się w styczniu) , ale patrząc na to co napisał wyżej deadprince wychodzi na to że teraz mam jeszcze niższe szanse niż w grudniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sal tak jak napisał deadprince nie ma szans na uzyskanie darmowego pvr'a . Ja dzisiaj przedłużyłem umowę i dostałem tylko zniżkę 25% na rok , a później normalnie 20 zł . Dzwoniłem 3 razy i nie ma szans na uzyskanie czegoś więcej . Według mnie cyfra po prostu nie chce robić podwyżek , bo i tak ludzie uważają że jest drogo . A odbiją sobie słabszymi promocjami i opłatami za pvr'y .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem do Cyfry bo na koniec stycznia kończ mi się promocja na pakiet HBO.który wziąłem na 4 miesiące za 50% ceny,Zadzwoniłem by spytać czy dalej moge wziąść na następne 4 miesiące za 50% ceny.pani powiedziała mi ze niestety nie i albo moge zrezygnować z HBO albo od lutego płacić normalnie.Zaproponowała mi promocje przejścia na najwyższy pakiet do końca maja w tej samej cenie co teraz płace za Optimum HD+ a od czerwca już normalnie płacić powiedziałem że ni jestem zainteresowany pakietem Prestige i chce tylko HBO za 50% Niestety pani powiedziała że nie da rady Więc podziękowałem i powiedziałem,że najwyżej ostatniego stycznia zadzwonie i zrezygnuje z HBO.Coś mnie jednak tknęło i za 5 minut zadzwoniłem ponownie Odebrała inna pani.Przedstawiłem jej ponownie sprawe z HBO i spytałem czy moge od lutego wziąść HBO na 4 miesiące za 50%ceny Ku mojemu zdziwieniu pani powiedziała że oczywiście moge Ja myśle że te wszystkie promocje indywidualne to zależą chyba od humoru i samopoczucie konsultanta Skoro jeden mówi nie warto chwile p[oczekać i zadzwonić aż odezwie sie drugi i moze się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sal tak jak napisał deadprince nie ma szans na uzyskanie darmowego pvr'a .

 

W moim kręgu rodzinnym jest 6 umów, które kończą się 31.01.2011 a wypowiedzenia sa juz od listopada w C+. 4 z nich sa z darmowym do tej pory PVR Philipsa a 2 z darmowym PVR Pace. Jezeli bedzie nie to nie. I Cyfra plakac nie bedzie i my tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nastepujace pytanie.Otóz koncem stycznia konczy mi sie umowa z cyfra+.Obecnie zamieszkuje za granica.Gdybym przedluzyl umowe i dorzucil multiroom +dekoder.To czy musze odeslac swoja karte zpowrotem.Czy po prostu przysla mi caly sprzet na moj adres w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak to jest wypowiedziałem umowę do stycznia. Zadzwoniłem i chciałem umowe opt+ canalHD+ multi rom z dwoma dekoderami hd zakup po 149 zł ( najlepiej Philips którego nigdzie niema). Niestety dwaj konsultanci powiedzieli że mogę tylko jeden kupić a drugi( PVR - na którym mi nie zalezy) wynajmowąć za opłatą lub mieć sd który mam obecnie za darmo na wynajem. A jak poszedłem do punktu cyfry to jako nowemu klientowi w tej opcji zaproponowano zakup dwóch dekoderów po 149 zł na 19 miesiecy. ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ Kkoala

 

Sprzęt odbierasz i oddajesz w Polsce w sklepie Cyfry+ tylko i wyłącznie i jeśli umowa jest na ciebie to tylko ty to możesz zrobić :D

 

Sorry za lekki of-topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem do Cyfry bo na koniec stycznia kończ mi się promocja na pakiet HBO.który wziąłem na 4 miesiące za 50% ceny,Zadzwoniłem by spytać czy dalej moge wziąść na następne 4 miesiące za 50% ceny.pani powiedziała mi ze niestety nie i albo moge zrezygnować z HBO albo od lutego płacić normalnie.Zaproponowała mi promocje przejścia na najwyższy pakiet do końca maja w tej samej cenie co teraz płace za Optimum HD+ a od czerwca już normalnie płacić powiedziałem że ni jestem zainteresowany pakietem Prestige i chce tylko HBO za 50% Niestety pani powiedziała że nie da rady Więc podziękowałem i powiedziałem,że najwyżej ostatniego stycznia zadzwonie i zrezygnuje z HBO.Coś mnie jednak tknęło i za 5 minut zadzwoniłem ponownie Odebrała inna pani.Przedstawiłem jej ponownie sprawe z HBO i spytałem czy moge od lutego wziąść HBO na 4 miesiące za 50%ceny Ku mojemu zdziwieniu pani powiedziała że oczywiście moge Ja myśle że te wszystkie promocje indywidualne to zależą chyba od humoru i samopoczucie konsultanta Skoro jeden mówi nie warto chwile p[oczekać i zadzwonić aż odezwie sie drugi i moze się uda

Ta promocja to akurat jest nic nie warta - włączając HBO na początku miesiąca (np. 2-go) i wyłączając w następnym mamy 2 miesiące za cenę jednego. Bez smyczy na 4 miesiące i żadnej łaski ze strony konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO na 4 miesiące za 50%ceny

Ta promocja to akurat jest nic nie warta - włączając HBO na początku miesiąca (np. 2-go) i wyłączając w następnym mamy 2 miesiące za cenę jednego. Bez smyczy na 4 miesiące i żadnej łaski ze strony konsultantów.

 

Nie przesadzaj, że jest nic nie warta. Dla osoby, która chce pooglądać HBO przez jakiś okres w dobrej cenie, to promocja jest jak najbardziej fajna.

Nie trzeba dzwonić co miesiąc i kombinować, tylko masz zagwarantowane 50% rabatu, a to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 90 PLN za pakiet optimum SD razem z canal+ po okresie promocyjnym i bez zadnego dekodera,to niezłe przegięcie.Jako że sprawa transmisji ligi polskiej jest nie rozstrzygnięta,a start do nowego przetargu razem z Polsatem,to ewidentnie powróz na szyję c+ i być może jeszcze większy odpływ klientów.Może stąd te ceny?Odzyskać ile się da.Sorry za częściowy OT,ale innego uzasadnienia dziwnych ostatnich praktyk nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę nad takim rozwiązaniem:kupuję telewizję N za 48 zł na 13 miesięcy (wszystkie pakiety,kilkanaście programów w HD (w tym TVP1HD) wraz z Ligą Mistrzów,do tego dekoder pvr HD 250 GB za 48 zł) dodatkowo mam umowę na Canal + do końca stycznia (wypowiedzenie wysłane w grudniu) i w lutym albo rezygnuję z cyfry a następnie kupuję pakiet start jako nowy klient (lub żona zostaje nowym abonentem platformy cyfrowej cyfra + tylko nie wiem czy to coś zmienia że teraz żona kupi cyfrę) albo bezpośrednio przechodzę na pakiet start za 19,90 zł miesięcznie do tego dokładam opcję canal plus (z całej cyfry TYLKO na tym mi zależy - liga hiszpańska oraz GP na żużlu) za 25,90 zł i kupuję dekoder sd za 1 zł i wychodzi że przez 13 miesięcy za całość wraz z N płacę 93,8 zł ( potem się zobaczy co dalej z N albo może CP, kto wie) a przez kolejne 6 miesięcy jeszcze jestem zobowiązany kwotą 45,80 za cyfrę start wraz z canal plus. A może cyfra za 13 miesięcy będzie miała jakąś ciekawą opcję przejścia na wyższy pakiet w rozsądnej cenie. I takie coś by mi jak najbardziej odpowiadało. Bo to ci mi teraz proponują z cyfry to fajnie że przez kilka miesięcy rabat , ale przez jakieś pozostałe 8-10 miesięcy życzą sobie około 140-150 zł co dla mnie jest nie do przyjęcia. Postanowiłem sobie,że nie będę za telewizję , którą oglądam niewiele czasu płacił 150 zł tylko dlatego,że takie jest widzimisię szefostwa cyfry plus ( teraz płacę 80 zł i raczej cyfra nie dopłaca do mnie to czemu chcą za to samo 150 zł ???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem do Cyfry bo na koniec stycznia kończ mi się promocja na pakiet HBO.który wziąłem na 4 miesiące za 50% ceny,Zadzwoniłem by spytać czy dalej moge wziąść na następne 4 miesiące za 50% ceny.pani powiedziała mi ze niestety nie i albo moge zrezygnować z HBO albo od lutego płacić normalnie.Zaproponowała mi promocje przejścia na najwyższy pakiet do końca maja w tej samej cenie co teraz płace za Optimum HD+ a od czerwca już normalnie płacić powiedziałem że ni jestem zainteresowany pakietem Prestige i chce tylko HBO za 50% Niestety pani powiedziała że nie da rady Więc podziękowałem i powiedziałem,że najwyżej ostatniego stycznia zadzwonie i zrezygnuje z HBO.Coś mnie jednak tknęło i za 5 minut zadzwoniłem ponownie Odebrała inna pani.Przedstawiłem jej ponownie sprawe z HBO i spytałem czy moge od lutego wziąść HBO na 4 miesiące za 50%ceny Ku mojemu zdziwieniu pani powiedziała że oczywiście moge Ja myśle że te wszystkie promocje indywidualne to zależą chyba od humoru i samopoczucie konsultanta Skoro jeden mówi nie warto chwile p[oczekać i zadzwonić aż odezwie sie drugi i moze się uda

Ta promocja to akurat jest nic nie warta - włączając HBO na początku miesiąca (np. 2-go) i wyłączając w następnym mamy 2 miesiące za cenę jednego. Bez smyczy na 4 miesiące i żadnej łaski ze strony konsultantów.

 

 

Do tego jak masz dekoder z dyskiem wystarczy włączać opcje co trzeci miesiąc. Przy takiej ilości powtórek nagrasz wszystko żeby później obejrzeć a zapłacisz jeszcze mniej niż 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym zerwaniem umowy z c+? Przykładowo podpisuję umowę na 19 m-cy i mam przez 8 m-cy promocję na optimum razem z canal+ za 44,90.Gdyby się okazało,że Cyfra nie wygra przetargu na ligę,to normalnie mogę złożyć miesięczne wymowienie i płacę karę 299 PLN.Czy tak to się odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzwoniłem CTA Cyfry+ i oto co się dowiedziałem

 

Cytuję : Jeśli ma pan pakiet Optimum i opcje dodatkowe za 96,30zł przy zmianie w Lutym na Prestiż HD+ przez 3 mies zapłaci pan 96,30 a z końcem promocji czyli 1.Czerwca br. zadzwoni pan w celu przedłużenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi na pytanie czy można dołączyć kanały HD(za opłatą oczywiście) do pakietu przykładowo kompakt? Na stronie cyfry znajduje się regulamin (od 5 września) i jest tam wyraźnie napisane, że można, tylko dzwoniąc do cta dostałem odpowiedz (od dwóch konsultantów) że nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem CTA Cyfry+ i oto co się dowiedziałem

 

Cytuję : Jeśli ma pan pakiet Optimum i opcje dodatkowe za 96,30zł przy zmianie w Lutym na Prestiż HD+ przez 3 mies zapłaci pan 96,30 a z końcem promocji czyli 1.Czerwca br. zadzwoni pan w celu przedłużenia :)

 

 

Czyli mam rozumiec ze jesli w lutym przejde z Kompaktu na Optimum to w czerwcu jest szansa utrzymac Optimum za cene Kompaktu jaka mam obecnie (z HBO i paczka C+ daje to 70zl z groszami miesiecznie)?

 

A jesli sie jednak nie bedzie dalo to czy po tych 3 miesiacach bedzie mozna zejsc znowu do Kompaktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to pojedyncze kanały HD mogą dodawać tylko Ci którzy mają umowy podpisane przed 5 września. Jeśli po 5 września przedłużyłeś umowę, to kanały HD dostępne tylko w pakietach.

Jeśli się mylę, to niech ktoś to sprostuje.

Według regulaminu od 5 września jest możliwość dołączenia kanałów HD. Pytanie czy ten regulamin jest dalej aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przedluzylem wlasnie umowe z cyfra - konczyla sie z koncem stycznia - dostalem standard - prestiz hd+ 11 50%, multiroom 7,5 przez 19 miesiecy + plus dekoder pvr hd za darmo na 18 miesiecy - wczesniej nie mialem tego sprzetu na stanie. Wyslalem najpierw e-maila z taka propozycja - a dzisiaj konsultant odezwal sie i zaproponowal wlasnie to warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince

dekoder pvr hd za darmo na 18 miesiecy - wczesniej nie mialem tego sprzetu na stanie. Wyslalem najpierw e-maila z taka propozycja - a dzisiaj konsultant odezwal sie i zaproponowal wlasnie to warunki

 

A jednak można?A może uprawnienia nadawania PVR gratis ma specjalny dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...