Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ciesze się ze wczoraj przedłużyłem umowę z cyfrą+ na pakiet Prestiż Hd ze wszystkimi dodatkami za 133zł , bo ta dzisiejsza oferta NC+ za 199zł na najwyższy pakiet to jakaś masakra.

 

Nie masz co się cieszyć :) do końca czerwca masz obowiązek zmigrować do nc+ (czyt. przejść na pakiet z nc+) albo zakończyć z nimi współpracę.

To już jest oficjalne info z infolinii NC+ :)

 

Przepraszam, że tak szybko Cię rozczarowuje ale nie chce żebyś nie myślał ze Twoje przesłużenie jest najlepszą rzeczą, którą zrobiłeś w tym tygodniu.

Dodatkowo informacja na ten moment jest taka, że pakiet na full bez MR można dostać w NC+ za 129 - to informacja z działu dotyczącego oferty nc+.

Żart jakiś?Podpisałem umowę na 18 miesięcy.Nic nie wiem o obowiązkowym przejściu do NC+ z końcem czerwca.

 

Niestety zweryfikował informację niedoinformowanego człowieka na infolinii dyrektor sprzedaży.. link (http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... t-z-orange)

 

I jeszcze komentarz z FB:

"Dobrowolnie migrować, lub zrezygnować z umowy bez konsekwencji z powodu wyłączenia z oferty od dnia 1 kwietnia kanałów: Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America oraz Religia.tv."

 

Tak więc wyłączą niektóre kanały od 5.04, i są to kanały, na które ludzie w lutym/marcu/kwietniu podpisywali przedłużenia umowy...żenua...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos dostał sam od nich jakas propozycje przedłuzenia?

w dziale "NC+ - Promocje dla migrujących z c+ lub n-ki" są konkretne, cenowe propozycje ze strony nowego operatora. Paru userów zadało sobie nawet trud zebrania najniższych propozycji. Dyskusja tam toczy się bardzo żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam Canal+OPTIMUM HD to do paczki Canal+ dojdzie mi Canal+Family HD, Family2 HD i Film 2 HD w zamian za Gol HD , Weekend HD i C+3D ????

W jednym z tematów (nie pamiętam, w którym) jakiś użytkownik napisał, że rozmawiał z konsultantem i odpowiedź brzmi tak. A jak będzie naprawdę, okaże się w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ HBO Superpremium z Pace PVR HD 500 GB za 109 m-cznie (89 + 20 za dek). Umowa do 30 kwietnia 2013. Zadzwoniłem z ciekawości na 801 044 944.

Pierwsza propozycja: Pakiet Premium + HBO za 149 m-cznie. Dekoder gratis przez całą umowę.

Po konsultacji z przełożonym :lol2: następna propozycja: Premium + HBO + History HD za 131,90 na 18-mcy. Dekoder gratis.

 

Wypowiedzenie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo juz cos konkretnego co to bedzie z tymi co maja umowy jeszcze przez jakis czas z cyfra?? czy na call caenter nadal nic nie wiedza, mam umowe do listopada, wiec dobrze by bylo dotrwac do konca umowy bez migracji a pozniej zobaczyc jak sie sprawy potocza :D i zeby nie pocieli paczki canal+, bo wtedy bylby problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie z paczką Canal+ dowiemy się 5.04. po starcie nowych kanałów. Mam nadzieję, że nowe Canal+ podmienią te obecne. I chociażby z tego powodu nie opłaca mi się migrować do nC+, bo chcąc mieć wszystkie 6 wersji Canal+ trzeba wziąć droższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które posiadają opcję Canal+ nie mogą zostać przy dotychczasowych umowach - obowiązuje ich tzw. automatyczna migracja, najpóźniej do końca czerwca. Można, oczywiście, nie zgodzić się na zaproponowane warunki migracyjne i tym samym rozwiązać umowę bez konsekwencji.

 

Osoby, które nie posiadają opcji Canal+ mogą zostać przy dotychczasowej umowie do końca jej obowiązywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Artura Przybysza wiceprezesa ds. sprzedaży i logistyki " najdłuższe obecnie zawarte umowy z klientami wygasają za około półtora roku. Do tego czasu każdy z nich będzie musiał zdecydować czy chce przejść do nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które posiadają opcję Canal+ nie mogą zostać przy dotychczasowych umowach - obowiązuje ich tzw. automatyczna migracja, najpóźniej do końca czerwca. Można, oczywiście, nie zgodzić się na zaproponowane warunki migracyjne i tym samym rozwiązać umowę bez konsekwencji.

 

Nie siej propagandy człowieku.

 

Wszyscy abonenci Cyfry+ i n będą mieli czas aż do wygaśnięcia swoich dotychczasowych umów na migrację do nowej oferty nc+.

 

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... t-z-orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wychodzi więc na to, że szkoleń będziesz miał jeszcze wiele, bo wiele kwestii w nc+ zmienia się jak w kalejdoskopie.

 

Dlatego nie warto być wyrywnym, bo wiesz tyle co i wszyscy, czyli prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę o kolejne 18 miesięcy 16-go marca, dziś poszedłem odebrać Peaca, bo 16-go nie mieli.Pani oznajmiła mi, że w lipcu i tak będę musiał migrować do NC+ lub zrezygnować.Tak ją poinformowali wczoraj na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi więc na to, że szkoleń będziesz miał jeszcze wiele, bo wiele kwestii w nc+ zmienia się jak w kalejdoskopie.

 

Dlatego nie warto być wyrywnym, bo wiesz tyle co i wszyscy, czyli prawie nic.

nie dogaduj koledze jak nie wiesz o co chodzi. Migracja będzie automatyczna dla posiadaczy canal+ (najpóźniej z dniem 1lipca), oraz dla posiadaczy npremium, (najpóźniej 1maja). Reszta będzie mogła dokończyć swoje umowy.

Oczywiście jeśli się komuś nie podoba może zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które posiadają opcję Canal+ nie mogą zostać przy dotychczasowych umowach - obowiązuje ich tzw. automatyczna migracja, najpóźniej do końca czerwca. Można, oczywiście, nie zgodzić się na zaproponowane warunki migracyjne i tym samym rozwiązać umowę bez konsekwencji.

 

Osoby, które nie posiadają opcji Canal+ mogą zostać przy dotychczasowej umowie do końca jej obowiązywania.

 

taką też informację uzyskałem dziś od konsultanta przy rozmowie o migracji do nc+. Nie zgodziłem się na Platinum za 99zł, MR za 20zł i dodatkowy Pace PVR za 20zł. Razem 139zł - a teraz płacę 75zł MR mam za 0zł i dodatkowy Pace PVR za 10zł, gratisy na 7 miesięcy (HBO, Cinemax, Filmbox).

Powiedział, że mam czas od czerwca, wkrótce dostanę pismo z nowym regulaminem i albo migruję albo umowa zostanie rozwiązana. Obecnie mam Canal+ Optimum HD a umowę przedłużałem w styczniu na 18 miesięcy.

Nie zdecydowałem się. Może gdyby mi zaproponowali - tak jak obecnie darmowy MR i obniżoną opłatę za 2 dekodery, ale płacić dodatkowo 40zł co miesiąc za sprzęt ? cały okres umowy to 720zł ! Przesada. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...