Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj napisałem emaila w sprawie tych kanałowi odpisali mi standardowa formułke ze nie wchodza w skład pakietu itp.

Pisze teraz nowego emaila i ciekawi mnie kiedy zadzwonia o ile zadzwonia? Za ile proponowali wam pakiet kompakt przy przedłuzaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużone.

C+Optimum HD

HD Optimum promo

MR

Pace PVR x2

HBO,Filmbox,Cinemax,MGM,NSport chyba na 7 lub 6 miesięcy gratis

Umowa na 18 miesięcy

Cena 75zł (65zł + dodatkowy Pace do MR 10zł)

Umowę miałem do końca lutego.

Dzień wcześniej nie chcieli dać HBO ale w ostatnim dniu nie robili już żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużone.

C+Optimum HD

HD Optimum promo

MR

Pace PVR x2

HBO,Filmbox,Cinemax,MGM,NSport chyba na 7 lub 6 miesięcy gratis

Umowa na 18 miesięcy

Cena 75zł (65zł + dodatkowy Pace do MR 10zł)

Umowę miałem do końca lutego.

Dzień wcześniej nie chcieli dać HBO ale w ostatnim dniu nie robili już żadnych problemów.

skladales wymowienie wczesniej?Jak to jest z HBO,Filmbox,Cinemax,MGM,NSport najpierw przez te miesiace gratis a pozniej sie placi(jesli tak to ile) czy znika?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez dali po drugim mailu nsport HD i MGM HD.Jak widać dają już nie tylko przedłużającym umowy,ale też starym abonentom

Kiedy przedłużałeś umowę ?

Ja przedłużałem pod koniec stycznia i zastanawiam się czy jest możliwość włączenia tych kanałów.

Ja przedłużałem umowę w listopadzie,dzisiaj po jednym meilu do cyfry zadzwoniła kobitka i programy mi włączyła bez większych oporów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę nudny, ale kiedy poprzednio zadałem to pytanie, to chyba nikt nie udzielił mi odpowiedzi, a bardzo mnie ta kwestia intryguje.

Do rzeczy, pytanie:

Czym się kierujecie (kierowaliście) przedłużając umowę z cyfrą? - bo ja tego nie rozumiem. Zakładam że większość z Was przedłużyła (przedłuży) umowę uwzględniającą Canal+.

Ja kiedy podpisywałem ostatnią z nimi umowę blisko 2 lata temu wiedziałem że jest to kanał (grupa kanałów) o charakterze filmowo- sportowym. A więc duża ilość premier filmowych i dużo sportu. Taka charakterystyka programu mi odpowiadała i stąd podpisałem z nimi umowę. Obecnie w Canal+ NIE MA ŻADNYCH PREMIER FILMOWYCH - stan na marzec 2013, a sama platforma w swoim oficjalnym komunikacie potwierdza że tak będzie w przyszłości - główny nacisk będzie postawiony na sport. A więc - za co chcecie im płacić - czy za sport? - bo tu też są wątpliwości. Bo w oficjalnych komunikatach cyfry mówiono np. że prawa do Ligi angielskiej, żużla będą wykorzystanie w nc+ , a nie w Canal+. A więc - za filmy nie, za sport na najwyższym poziomie też najprawdopodobniej nie, więc za co ?

Żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku - żeby pooglądać premiery filmowe będziecie musieli dokupić jakiś nowy kanał filmowy, żeby pooglądać sport na najwyższym poziomie będziecie musieli dokupić jakiś nowy kanał sportowy. Powiecie - zawsze będziemy mogli przejść do nowej platformy. A ja się pytam - skąd to wiecie? Od konsultantów którzy mają płacone od każdego przedłużającego umowę? - jeżeli tak, to ja gratuluję tej ślepej ufności. A jeżeli będziecie mogli, to na jakich zasadach? czy przypadkiem nie będzie to tak, że trzeba będzie wybrać ofertę droższą od obecnie posiadanej, tańszej nie będzie można wybrać. A może jeszcze jakieś inne zasady ? Przecież nic NIE WIADOMO !

Ja w każdym razie złożyłem dziś reklamację z żądaniem obniżenia opłaty za Canal+ ze względu na fakt niezgodności opisu oferty z towarem. Ale wy, szczególnie Ci którzy przedłużają umowę od dziś już wiedzą że w Canal+ nie ma żadnych premier filmowych, a więc pretensji o to że ich nie ma już mieć nie będziecie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że masz dużo racji. Sam jestem abonentem n-ki i nie przedłużam umowy do czasu poznania oferty nc+. Myślę, że strategia nowego produktu zakładać będzie możliwie szybka migrację z c+ i N, a czynnikiem decydującym może być właśnie zawartość programowa kanałów premium ( patrz brak premier na c+}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę nudny, ale kiedy poprzednio zadałem to pytanie, to chyba nikt nie udzielił mi odpowiedzi, a bardzo mnie ta kwestia intryguje.

Do rzeczy, pytanie:

Czym się kierujecie (kierowaliście) przedłużając umowę z cyfrą? - bo ja tego nie rozumiem. Zakładam że większość z Was przedłużyła (przedłuży) umowę uwzględniającą Canal+.

Ja kiedy podpisywałem ostatnią z nimi umowę blisko 2 lata temu wiedziałem że jest to kanał (grupa kanałów) o charakterze filmowo- sportowym. A więc duża ilość premier filmowych i dużo sportu. Taka charakterystyka programu mi odpowiadała i stąd podpisałem z nimi umowę. Obecnie w Canal+ NIE MA ŻADNYCH PREMIER FILMOWYCH - stan na marzec 2013, a sama platforma w swoim oficjalnym komunikacie potwierdza że tak będzie w przyszłości - główny nacisk będzie postawiony na sport. A więc - za co chcecie im płacić - czy za sport? - bo tu też są wątpliwości. Bo w oficjalnych komunikatach cyfry mówiono np. że prawa do Ligi angielskiej, żużla będą wykorzystanie w nc+ , a nie w Canal+. A więc - za filmy nie,, więc za co ?

Żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku - żeby pooglądać premiery filmowe będziecie musieli dokupić jakiś nowy kanał filmowy, żeby pooglądać sport na najwyższym poziomie będziecie musieli dokupić jakiś nowy kanał sportowy. Powiecie - zawsze będziemy mogli przejść do nowej platformy. A ja się pytam - skąd to wiecie? Od konsultantów którzy mają płacone od każdego przedłużającego umowę? - jeżeli tak, to ja gratuluję tej ślepej ufności. A jeżeli będziecie mogli, to na jakich zasadach? czy przypadkiem nie będzie to tak, że trzeba będzie wybrać ofertę droższą od obecnie posiadanej, tańszej nie będzie można wybrać. A może jeszcze jakieś inne zasady ? Przecież nic NIE WIADOMO !

Ja w każdym razie złożyłem dziś reklamację z żądaniem obniżenia opłaty za Canal+ ze względu na fakt niezgodności opisu oferty z towarem. Ale wy, szczególnie Ci którzy przedłużają umowę od dziś już wiedzą że w Canal+ nie ma żadnych premier filmowych, a więc pretensji o to że ich nie ma już mieć nie będziecie mogli.

Kolego Ty sam sobie zaprzeczasz-"platforma w oficjalnym komunikacie potwierdza że tak będzie w przyszłości - główny nacisk będzie postawiony na sport",a za chwile piszesz "Bo w oficjalnych komunikatach cyfry mówiono np. że prawa do Ligi angielskiej, żużla będą wykorzystanie w nc+". Reasumujac jak juz tak chciales ponarzekac na cyfre to mogles sobie darowac ze Canal+stawia na sport. Druga sprawa jest taka ze ja nigdzie nie widzialem oficjalnego komunikatu o tym ze w przyszlosci nie bedzie filmow na Canal+ czy tez ze glownie stawiaja na sport, mowa byla tylko i wylacznie o marcu i nie siej zametu. A na koniec napisze ci przewrotnie-zebys nie obudzil sie z reka w nocniku jak NC+ karze ci zaplacic 30zl wiecej za to co my mamy w cyfrze dodajac Romance tv MGM i gadajace glowy NSport i do pelni szczescia dodadza ci dedykowane dekodery ze sztywna lista z TVP1 np na 5 plus do tego super multiroom. Nikt nie wie jak bedzie wygladala oferta NC+,ale uwierz ze badz co badz Cyfra+ oferty lojalnosciowe zawsze miala dobre i nie wydaje mi sie zeby abonenci z dlugim stazem placili wiecej niz nowi za wspolna oferte NC+. Troche optymizmu chlopie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem telefon, że ze względu na naszą wzorową współpracę włączone zostaną dla mnie kanały nSport HD i MGM HD. Włączenie poprzedziły dwa maile - jeden z zapytaniem, w odpowiedzi formułka już przytaczana na forum, że tych kanałów nie ma w ofercie bla bla bla i w drugim moim mailu gorzkie żale, że olewają dotychczasowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jest taka ze ja nigdzie nie widzialem oficjalnego komunikatu o tym ze w przyszlosci nie bedzie filmow na Canal+ czy tez ze glownie stawiaja na sport, mowa byla tylko i wylacznie o marcu i nie siej zametu.

 

No to jeszcze taki cytat http://media2.pl/media/100615-Canalplus ... orcie.html: (cały artykuł dotyczy zaprzestania inwestycji Canal+ w produkcje filmowe, ale pada ciekawe zdanie:)

Dyrektor zarządzający Endemol Polska, firmy produkującej serial dla Canal+, zdradził jedynie, że "nowy zarząd Canal+ uznał, że chce się skupić na sporcie, a nie na fabule". Decyzja ma wynikać z oszczędności, na które zdecydowano się przy okazji fuzji platform satelitarnych Cyfra+ i "n". Specjaliści uważają, że taka decyzja Canal+ będzie poważnym ciosem w branżę filmową i liczą na to, że jest to tylko decyzja tymczasowa.

 

Dalej jesteś pewny że Canal+ będzie miał taki charakter jak do tej pory?

Bo ja się obawiam że pod względem "filmowym" może spaść do roli Cinemaxu, czyli takich popłuczyn po HBO - żeby nie było wątpliwości - też tam się zdarzają fajne filmy, ale gdzie mu do HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie artykul do ktorego link mi podeslales odnosi sie produkcji tzn nie beda angazowac sie w produkcje filmow. A co nam do tego? Ile dobrych polskich produkcji widziales na przelomie powiedzmy ostatnich 5 lat? Ta informacja ma sie nijak do obecnosci premier w Canal+ bo wytwornie amerykanskie poradza sobie bez pieniedzy od C+ :-) . Tak jestem pewny ze marka Canal+ nie pozwoli sobie na to by grac w jednej lidze z Cinemax-ami bo za dlugo pracowala na swoj wizerunek w naszym kraju. Po polaczeniu platform realne aczkolwiek nie pewne sa nowe pakiety premium dla abonentow Cyfry,ale smiem twierdzic ze beda one zawieraly prawa ktore posiada N-ka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma się i nijak, ale sekwencja zdarzeń jest taka:

1. Abonenci wychwytują że w 1 tygodniu marca nie ma żadnych premier

2. Pojawia się wypowiedź Dyrektora Endemolu że Canal+ skupi się się na sporcie (22.02)

3. w końcu lutego Canal+ potwierdza że w marcu brak premier, za to będzie dużo sportu, a w ogóle to nie wie o co chodzi, bo przecież premiery filmowe były ... w lutym

Może przesadzam, ale z niepokojem już czekam na ramówkę kwietniową. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem telefon, że ze względu na naszą wzorową współpracę włączone zostaną dla mnie kanały nSport HD i MGM HD. Włączenie poprzedziły dwa maile - jeden z zapytaniem, w odpowiedzi formułka już przytaczana na forum, że tych kanałów nie ma w ofercie bla bla bla i w drugim moim mailu gorzkie żale, że olewają dotychczasowych klientów.

 

Czyli wszystko wg wzorca.

U mnie tak samo najpierw zapytanie bo niedawno przedłużałem umowę, odpowiedź oczywiście odmowna. Potem ja znowu, że to jawna dyskryminacja i dzisiaj telefon, że moja reklamacja została uznana i włączyli :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem telefon, że ze względu na naszą wzorową współpracę włączone zostaną dla mnie kanały nSport HD i MGM HD. Włączenie poprzedziły dwa maile - jeden z zapytaniem, w odpowiedzi formułka już przytaczana na forum, że tych kanałów nie ma w ofercie bla bla bla i w drugim moim mailu gorzkie żale, że olewają dotychczasowych klientów.

Po jakim czasie odpisali Ci na pierwszego maila?

Podaj te swoje gorzkie zale,bo pierwszego maila im dzis pisalem ,a zapewne odpowiedziedz bedzie taka jak twoja wiec przygotuje sie na nastepnego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...