Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Studi, ale jak potwierdzą się pogłoski o większym rozczepieniu C+ i część z nich dadzą do wyższych pakietów? Może się okazać, że najbardziej atrakcyjne programy, które masz już teraz np. w Kompakt HD, stracą na swojej wartości. Bo np. zamiast 8 meczów polskiej extraklasy będą w tym pakiecie tylko 3 tygodniowo i np. po 1 z angielskiej i hiszpańskiej.

 

Wtedy niejako abonent będzie zmuszony do migracji i wzięcia droższego pakietu, jeżeli będzie chciał zachować ilość meczów, albo ciągnąć za te same pieniądze mniej atrakcyjny w treść pakiet.

 

A nie przedłużając teraz i czekając na nową ofertę będziesz wiedział, czy w ogóle przedłużać, czy może dać sobie spokój z tą całą NC+, bo np. interesująca Cię treść będzie za cenę dla Ciebie nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@texan

 

Masz dużo czasu.Poczekaj.Teraz nic dobrego nie ugrasz,BTw: o jakich premierach mówisz? Heheh :jupi:

 

na pewno nie o marcowych ;D

 

ale czy właśnie brak premier w C+ nie oznacza, że ten kanał będzie tylko ubogim odpowiednikiem jakiegoś nowego, który dadzą w wyższym pakiecie?

 

w ogóle takie trzymanie w niepewności z ich strony, jest bardzo nie fair. proponują przedłużanie umów, bez informacji, czy te kanały będą nadal emitowały tą samą treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@texan

Twoja umowa kończy się dopiero w maju, dlatego być może zaproponowane Tobie ceny pakietów są wyższe, niż te prezentowane na kilku ostatnich stroniczkach.

 

Oczywiście, że się boimy, że treści premium powędrują do innych kanałów, niż te które teraz są obecne w pakietach. To nawet już się dzieje i jest zapowiadane. W marcu nie będzie żadnej premiery filmowej na Canal+, chodzą też słuchy (nie wiem na ile prawdopodobne), że liga angielska prawdopodobnie od nowego sezonu znajdzie się w jakimś innym pakiecie.

Tak więc dotychczasowi abonenci C+ Kompakt, czy też C+ Optimum mogą zostać postawieni pod ścianę. "Chcesz nowe treści - przenieś się do nc+". Ale trudno powiedzieć, jaka będzie cena po migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Wypowiedzenie poleciało poleconym, na dzień dzisiejszy interesuje mnie canal plus Optimum HD bez zadnych dekoderów i innych multiroomów.Dzwonią od rana ale niestety w pracy nie moge odebrac, za ile moge utargowac na canal plus Optimum hd na 12 miesiecy? posiadma dekoder pace pvr

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AliAs99 - mi chodzi o co innego - znika Cyfra+ i Nka. To są ostanie chwile by jeszcze załapać się na starte warunki. Mogą byc korzystniejsze od NC+. Za kilka dni może być już tylko i wyłacznie NC+ - i to jest to ograniczenie.

Być może (to nawet dość prawdopodobne), stare umowy z C+ i N, będą cenowo bardziej korzystne, niż warunki z nc+. Ale jeśli chodzi o treść programową, będzie akurat odwrotnie.

 

Oferta migracyjna będzie stała, nie będzie negocjacji, więc AliAs99 nie masz co się łudzić, że coś wytargujesz.

Czy mam rozumieć, że warunki dla migrujących do nc+ którym kończy się umowa będą takie same, jak dla przechodzących tam dobrowolnie? Raczej bym w to wątpił. Bowiem inna była do tej pory praktyka i Cyfry+ i enki.

Będą trzy grupy abonentów podpisujących umowę: nowi klienci nc+, dotychczasowi klienci C+ lub N, którym kończy się umowa i dotychczasowi klienci C+ i N, którzy "na ochotnika" migrują do nc+. I co, wszyscy będą mieli te same warunki cenowe umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jak przez telefon zaakceptowałem nową umowę na 18 miesięcy to jest ona wiążąca czy dopiero jak podpisze przesłany pocztą aneks?

Jak przedłużyłeś umowę telefonicznie to ona jest od razu wiążąca i nie masz żadnych 10 dni na zrezygnowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: Pakiet Kompakt - 35 zł na 18 miesięcy. Do tego gratis przez 18 miesięcy Paczka HD Kompakt, i na 6 miesięcy Filmobxy. Umowa do końca marca wypowiedzenie czeka jeszcze w kieszeni. Brać czy wysyłac wypowiedzenie?

 

Przy przedłużaniu umowy w grudniu dostałem podobną ofertę,ale dodatkowo HBO i Cinemaxy na 6 miesięcy i wspomniane Filmboxy.Miałem poprzednio prawie pełną opcję i dziś jestem zadowolony z tego,że nie muszę co miesiąc płacić wyższej ceny za kanały,z których i tak większości nie oglądałem,Dziś jestem całkowicie przekonany o tym,że najlepszą opcją wyjściową jest Kompakt,a resztę warto okresowo uaktywniać wg zapotrzebowania.Jest to szczególnie ważne z racji mających nastąpić zmian w platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co warto brać teraz. Mam czas do 17:00 na odpowiedź. C+Optimum HD czy C+Superpremium HD. Obawiam się, że jak wezmę C+ Optimum HD nie dorzucą pewnych kanałów po fuzji. Natomiast przy opcji Superpremium HD zakładam, że coś dorzucą za friko. Nie wyobrażam sobie pakietu Superpremium bez zawartości premium. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie umowę na następne 18 miesięcy z Cyfrą + na następujących warunkach:

 

Canal+ Superpremium HD - 89PLN

Sagemcom (Tuner HD) - 0PLN

Multiroom - 0PLN

HBO GO - 0PLN

MGM HD/NSport HD - 0PLN (6 miesięcy, potem zostaną wyłączone)

 

Poprzednia umowa ważna do 28/02/2013. Wypowiedzenie wysłane w grudniu 2012.

Życzę Wam powodzenia w negocjacjach. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze jeszcze raz o porade, przedłuzenie umowy, wypowiedzenie wysłane, dzisiaj perwsze telefony z cyfry ale nie wiem jaka mam miec karte przetargową, interesuje mnie pakiet cyfra + optimum hd bez multii, posiadam dekoder peace pvr obecnie płace za pakiet kompakt kanal plus z dekoderem 75 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

właśnie przedłużyłem umowę przy nieocenionej wiedzy zaczerpniętej z tego forum czuję się więc w obowiązku podzielić warunkami.

 

Canal+ Kompakt HD 50pln + pierwszy miesiąc za darmo

HBO, Cinemax, Filmbox 7 miesięcy 0 pln

MGM HD/NSport HD 6 miesięcy 0 pln

Dwa filmy z VOD z 0 pln

PACE PVR HD 0 pln

Multiroom 0 pln

 

Umowa na 18 miesięcy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...