Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I gitara.

 

Mogliby jeszcze zdjąć opłatę za MR.

 

Zastanawiająca jednak ta promocja.

 

chyba mozna to tlumaczyc zblizajaca sie fuzja bo za 2-3 miesiace pewnie bedzie zmiana dotychczasowych pakietow a co do mutiroom tak jak pisalem mnie zniesli oplate ale w zamian wzialem opcje HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 2 maile i przychylili się do mojej prośby :D

 

mam OPTIMUM HD PROMO:)

 

Mam nadzieję tylko że ta akcja nie sprawi że będą bardziej sztywni przy negocjacjach przedłużenia umowy ?

cześć,

 

ja wysłałem również 2 @ z prośbą o HD Kompakt, ale niestety odmówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam C+ Optimum, HBO HD, Multiroom. Z cyfrom jestem już 10 lat od czasu przejęcia Wizja TV przez cyfrę.

 

Pewnie będzie ciężko moim teściom podobną promocję ustrzelić bo ich staż w cyfrze to prawie 2 lata. No ale zobaczymy :D Mam jeszcze pytanie odnośnie maila do cyfry w sprawie negocjacji przedłużenia umowy. Moglibyście go mi podać? Z góry wielkie dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie pakiet Optimum HD wraz z opcją "HD Optimum" (tą z Animal Planet HD). Za całość płacę aktualnie 73 zł miesięcznie (62 zł sam pakiet Optimum + 11 zł za "HD Optimum"), nie licząc Multiroom'u. Umowę mam, o ile dobrze pamiętam, do końca kwietnia 2013r. Czy miałbym jakieś szanse na zniesienie tej opłaty 11 zł za opcję "HD Optimum" do końca okresu mojej aktualnej umowy? :? Rachunki za CYFRĘ+ od samego początku opłacam regularnie, nawet na tydzień przed terminem. Abonentem CYFRY+ jestem już kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ja rowniez dostalem za free opcje HD Optimum promo, która aktywna będzie do końca Okresu Minimalnego. Wymagalo to kilku maili i sie udalo. Trzeba trafic na konkretnego konsultanta. Staz w Cyfrze nie ma znaczenia ja jestem abonentem od grudnia 2011.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ciezko no chyba ze za zniesienie oplaty za HD optimum wzialbys jakas dodatkowa opcje np.canal+ lub hbo tak jak w moim przypadku anulowali oplate za multiroom natomiast w zamian wzialem opcje hbo, a najlepiej napisz do nich to ci odpowiedza

Ja nie dobierałem żadnych opcji dodatkowych i mi dali darmowy hd optimum,niech pisze meile do skutku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Najwyżej jutro do nich napiszę, bo dzisiaj jest niedziela i też już dość późno, więc dzisiaj i tak pewnie odpowiedzi żadnej już nie dostanę.

Jak mi odmówią to będę próbował do skutku. Może się ugną. ;) A jeśli nie to trudno. :?

A tak a propos, co im najlepiej potem odpisywać, jak odmówią? W jaki sposób próbować ich "naciskać", żeby jednak się zgodzili?

 

@lysy5767

Wypowiedzenie umowy możesz wysłać tylko i wyłącznie listownie. I to najlepiej poleconym za potwierdzeniem odbioru. Inne formy dostarczenia wypowiedzenia umowy do CYFRY+ nie są akceptowane. Dopiero po otrzymaniu przez nich wypowiedzenia możesz negocjować przedłużenie umowy mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ciezko no chyba ze za zniesienie oplaty za HD optimum wzialbys jakas dodatkowa opcje np.canal+ lub hbo tak jak w moim przypadku anulowali oplate za multiroom natomiast w zamian wzialem opcje hbo, a najlepiej napisz do nich to ci odpowiedza

Ja nie dobierałem żadnych opcji dodatkowych i mi dali darmowy hd optimum,niech pisze meile do skutku i tyle.

chyba nie zrozumiales do konca co napisalem

 

@barti, to niema znaczenia ze dzis niedziela meila mozesz wyslac a jutro otrzymasz odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...