Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziasiaj zadzwonił pan w sprawie przedłużenia umowy i zaproponował to samo co dla nowych.

CANAL+ SUPERPREMIUM HD- 99zł multiroom- 10zł philips PVR-5zł PACE PVR - 10zł.

Wczeniej dostałem propozycje CANAL+ SUPERPREMIUM HD - 89zł, a reszta to samo.

Jedna wielka tragedia co oferta to gorsza.

 

U mnie dokładnie to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH TU OBECNYCH CO DO OFERT

nie dostaniesz dwóch pvrów za darmo

najmiższa cena za supepremium 89 zł

jeden pvr mozesz miec za free drugi za 5 zł

 

 

to dlaczego tak ciężko dostać te 89zł?? jeśli piszesz że najniższa cena za supepremium 89 zł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Laska666

Oczywiście wypowiedzenie wysłane

miałem już kilkanaście telefonów ale na każde odmawiałem i mówiłem że chyba ich powaliło jak dają mi oferte jak dla nowego

najtaniej co dali to superpremium 94zł + 10zł PACE na co powiedziałem dzisiaj że nie, to Pan skruszony stwierdził że postara się zrobić taką oferte żeby mnie satysfakcjonowała.

O tym że da się 89zł + 0zł PACE wiedziałem, ale nigdy nikt nie ubiegał się o dodatkowo cinemaxa i filmboxa, ale z tego co mówisz to z tego się nie da urwać ani złotówki, no szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dajcie spokój, polityka utrzymania klienta Cyfry+ to poplątanie śmieszności i braku profesjonalizmu.

Wszędzie, dosłownie wszędzie gdzie kończyła mi się jakaś umowa /komórka, internet/ czy rodzicom /kablówka/ oferta przedłużeniowa była ZAWSZE lepsza od oferty dla nowego abonenta - w komórkach extra minuty, internet szybszy w cenie wolniejszego, w kablówce jakiś tam pakiet gratis czy inne takie - i o nic nie musiałem się bić, dzwonić, prosić, wysyłać wypowiedzenia czy inne takie [beep]izmy. I kontakt zawsze też był na przyzwoitym poziomie.

Kontaktu z Cyfrą+ zaś unikam jak ognia. Na forach Canal+ admin sprawia wrażenie półidioty, moje pytania zamieszczone prawie 2 lata temu nadal pozostały bez odpowiedzi - mimo WIELOKROTNEGO ich ponawiania. Najgorzej zaś jest właśnie teraz - kiedy kończy mi się umowa. Swój numer telefonu wykasowałem z bazy danych ICA, bo gdy po raz pierwszy bawiłem się w przedłużanie byłem wręcz molestowany telefonicznie przez jakichś idiotów, którzy zarzucali mnie wciąż TAKĄ SAMĄ BEZNADZIEJNĄ OFERTĄ, choć za każdym razem powtarzałem że takie warunki mnie nie interesują, szczególnie gdy z tego forum dowiadywałem się że ludzie od ręki dostawali znacznie lepsze.

15mc temu to już w ogóle była jakaś tragikomedia, bo kontaktowałem się na xxx sposobów i zawsze jakieś bzdury mi wmawiano, że tego nie ma, taka oferta nie istnieje itp itd.

W końcu znalazłem trochę czasu i zacząłem sobie dzwonić do Cyferki aby sobie ponegocjować. Każdy kolejny telefon to była totalna żenua w wykonaniu Cyfry+ - jeden coś oferował, następny mówił że czegoś takiego nie ma, inny jeszcze coś innego. A ja szedłem w zaparte że chcę C+Optimum za 57zł i nic więcej ode mnie nie dostaną. "Panie, takiej oferty nigdy nie było". I tak dzwonię raz, drugi, trzeci... aż w końcu wykonałem siódme z kolei połączenie i połączyło mnie z jakąś Panią - "57zł ? Nie ma problemu. Taką ofertę mogę Panu przedstawić"... Szczena mi opadła.

Kilka dni temu znowu dzwonię - chcę Superpremium za 89zł - "Taka oferta nie istnieje" - ale dam Panu za 99zł + PVR gratis na cały okres umowy". Odmówiłem. Dzwonię po minucie po raz kolejny - inny gość mówi że też 99zł i dekoder PVR za 10zł/mc - a ja mówię że dopiero co oferowano mi PVR gratis! - "Nie ma takiej możliwości".

No k...

Gość jeszcze niby przełączył się na mojego poprzedniego konsultanta i że ja niby źle zrozumiałem...

Śmiech na sali ta cała Cyfra+. Aż strach się bać co będzie po fuzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Laska666, a jest do uzyskania SUPERPREMIUM za 89zł+PVR HD 0zł ?

 

@Colsam123 ogarnij sie. Juz trzeci raz o to pytasz a juz ci wczesniej odpisalem :

 

"Colsman123 napisał(a):

Czy jest możliwa do uzyskania oferta przy przedłużeniu Superpremium za 89zł+0zł PVR HD ?

 

 

Jest mozliwa. Moja tesciowa wlasnie przedchwila mi mowila ze jej takie cos proponuja... Powiedzialem zeby narazie sie wstrzymala bo jest chyba teraz promocja z 4 miesiacami gratis takze wydaje mi sie ze bedzie korzystniej nowa umowe zawrzec..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z producentów zapewni Ci identyczną listę z dekoderem operatora? pomijając fakt, że często alternatywne dekodery są dużo lepsze to ten prosty argument zawsze u moich znajomych wygrywa i nie mam się jak z nimi spierać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...