Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza oferta po zarejestrowaniu wypowiedzenia, a obecnie umowa obowiązuje do końca kwietnia. Przez 13 miesięcy CANAL+ OPTIMUM HD + MULTIROOM za 69zł + 10zł miesięcznie. Warunki przedstawione po rzekomej konsultacji z przełożonym. O dekoder nawet nie pytałem bo wobec niemożności zejścia do kwoty 65zł/m-c za główny pakiet grzecznie podziękowałem i zakończyłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek na 65pln za C+Optimum się nie nastawiaj..

Czyli co? Nie ma już tych warunków w ogóle i kwota 69zł/m-c jest najniższą z możliwych? Przecież jeszcze kilka dni temu ktoś pisał o uzyskaniu w/w warunków przedłużenia.

 

Wiesz, na razie nic nie tracę bo wyłączyłem opcję CANAL+ i za kwiecień będzie opłata za sam pakiet OPTIMUM bez zniżek czyli 69zł, a do marca za OPTIMUM i CANAL+ opłata wynosiła 69,80zł/m-c. Tak więc mam cały kwiecień na obserwację co się będzie działo z ofertą utrzymaniową CYFRY+.

 

ps.Tak na marginesie to w/w umowa jest na mojego kolegę, ale ja negocjuję za niego warunki przedłużenia ponieważ on nie ma za wiele pojęcia w tym temacie. Moja umowa na pakiet CANAL+ KOMPAKT za 43zł miesięcznie wygasa dopiero z końcem lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem kolego co jest grane, ja posiadam C+Optimum i HBO HD i mam normalnie w ICA 76,90zł. Pewnie znowu coś sknocili albo się pomylili niczym przy "Zmianie oferty" w której dziwnym cudem za C+Optimum za który płacę 57zł z kanałami HD 68zł to muszę płacić 111zł. Jak coś zrobią to powinni to robić porządnie. Ale to nie w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem umowe 30 .03 po wczesniejszym wypowiedzeniu .miałem optimum+canal za 57pln i multirom za 5pln .praktycznie w ostatnim dniu dali mi w miare oferte optimum+ canal +multirom za 0 zł ,tuner pace 500 g z twardym dyskiem za 0 na wynajem ,tuner philips 250g z twardym za 5 pln miesiecznie wynajem razem+multirom za 0 zł 69 + 5 = 74 wybrałem inny pakiet superpremium canal +,hbo ,+spliter za 0 zł ,tuner pace 500 g z twardym dyskiem za 0 na wynajem ,tuner philips 250g z twardym za 5 pln miesiecznie wynajem razem 89 +5 = 94 .dwie dychy wiecej za hbo i kilka kanałów hd ,dla dzieci baiki niklodem,przyrodnicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem umowe 30 .03 po wczesniejszym wypowiedzeniu .miałem optimum+canal za 57pln i multirom za 5pln .praktycznie w ostatnim dniu dali mi w miare oferte optimum+ canal +multirom za 0 zł ,tuner pace 500 g z twardym dyskiem za 0 na wynajem ,tuner philips 250g z twardym za 5 pln miesiecznie wynajem razem+multirom za 0 zł 69 + 5 = 74 wybrałem inny pakiet superpremium canal +,hbo ,+spliter za 0 zł ,tuner pace 500 g z twardym dyskiem za 0 na wynajem ,tuner philips 250g z twardym za 5 pln miesiecznie wynajem razem 89 +5 = 94 .dwie dychy wiecej za hbo i kilka kanałów hd ,dla dzieci baiki niklodem,przyrodnicze

Taki tu bełkot, że aż się czytać odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyslą mi list z anexem to wkleje zdjecie.trzeba sie targowac.warunki mozna akceptowac 1 góra 2 dni przed koncem.wczesniej zapomnijcie o pertraktacjach skutecznych.przed podwyzkaa wynegocjowałem 57 pln za optimum z canal .pisze co udało mi sie z nimi ugrac

moja rada dla przedłuzajacych umowe nie dzwoncie do nich,zobaczą ze to wam zalezy na przeduzeniu umowy .w ostatnim tygodniu beda sami dzwonic codziennie. zbywajcie ich np cena za wysoka,dopiero w ostatnim dniu jak zobaczą ze mogą stracic klijenta ,kase to powiedza cos z czego bedziecie napewno zadowoleni wczesniej nie zejda nawet o 5 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...