Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obie. Trzeba trafic na odpowiedniego konsultanta.

 

@tomex

Pod koniec lutego moze i nawet MR z PVR gratisowo beda mozliwe ale ciezko bedzie. Ale przy Superpremium za 108 PLN to juz teraz mozna dostac to bezplatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nagadałem się.

Miałem C+Optimum za 57zł., HD Optimum Promo za 8zł i HBO za 27zł - 92zł. - Umowa 15 mies.

Dostałem C+ SuperpremiumHD na 13 mies. za 99 zł /w tym HBO za 27 zł/ - 99 zł.

Dodatkowo dostałem ze stałym rabatem 100proc. na wynajem Philips HD Zapper.

Umowa 13 mies.

Gwarancja stałej ceny do końca umowy.

Zgodziłem się na podwyżkę 7 zł z uwagi na dołączenie teraz nowego 1 kanału i gwarancji w przyszłości wszystkiego co dodadzą w HD /łącznie z częścia kanałów N od 1.10.2012r./. I tuner bezpłatny wynajem -- Z MOŻLIWOŚCIĄ nagrywania.

Na pytanie co to jest Philips HD Zapper uzyskałem odpowiedź, że to 6201 z przygotowywanym oprogramowywaniem nagrywania przez usb. Info ma pojawić się wkrótce na stronie Cyfry.

Nie wiem czy można było coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg umowy z listopada placilem za C+kompakt 47 zł+15zł za PVR co w sumie daje 62 zł. Po podwyzce wychodzi 68 zł. Dzis telefon z C+ i .... proponuja łącznie 72 zł. Ja im mowie ze to niepowazne proponowac cos jeszcze gorszego, po kilku minutach rozmowy moga mi zaproponowac 2 miesiace gratis, jak nowym abonentom. Cyfra po fuzji z n-ką czuje sie naprawde pewnie :(

 

A jak jest z wycofaniem wypowiedzenia i powrotem do porzedniej umowy z akceptacją cennika ? Czy Cyfra musi sie na to zgodzić czy mogą odmówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą propozycję C+Optimum HD za 65 zł umowa na 15 miesięcy, do tego PVR za 15 zł albo na własność Sagem lub Phillips za 129zł. Muszę przyznać że bardzo ciekawa oferta jak dla mnie. Jak myślicie dadzą coś lepszego bo konsultant mi powiedział że to jest propozycja testowa i nie wiadomo czy będą to oferować w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Oferty konsultantów cyfry wydają mi się śmieszne. Podpisując nową umowę np.3 marca np. na pakiet canal +optimum hh z opcją hd promo dostanę łącznie prawie cztery miesiące za darmo a przez dziewięć będę płacił po 94zł.

Czyli średni za miesiąc wychodzi troszkę ponad 65zł. Jeżeli coś źle liczę to proszę o korektę. A oni starym abonentom proponują za to samo ok. 86zł za miesiąc. śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką najlepszą ofertę można teraz uzyskać na zestaw:

 

Canal+ Optimum HD

HBO HD

HD Optimum 12 kanałów (tak, zależy mi na Animal Planet HD)

Multiroom

PVR HD Pace

 

W tej chwili mam Prestiż HD, wypowiedzenie wysłane i był już pierwszy telefon od konsultanta.

ja chce to samo co ty sal ale ze stala cene na 19 miesiecy i ponizej 100zl albo za rowna stowe ,poczekamy zobaczymy oferte jaka mialem to canal+optimum za 65zl,HBO za27zl ,MR za 10zl , paczka 12 kanalow w HD za11zl ale bez pace 500gb za free,razem 113zl odrzucilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nagadałem się.

Miałem C+Optimum za 57zł., HD Optimum Promo za 8zł i HBO za 27zł - 92zł. - Umowa 15 mies.

Dostałem C+ SuperpremiumHD na 13 mies. za 99 zł /w tym HBO za 27 zł/ - 99 zł.

Dodatkowo dostałem ze stałym rabatem 100proc. na wynajem Philips HD Zapper.

Umowa 13 mies.

Gwarancja stałej ceny do końca umowy.

Zgodziłem się na podwyżkę 7 zł z uwagi na dołączenie teraz nowego 1 kanału i gwarancji w przyszłości wszystkiego co dodadzą w HD /łącznie z częścia kanałów N od 1.10.2012r./. I tuner bezpłatny wynajem -- Z MOŻLIWOŚCIĄ nagrywania.

Na pytanie co to jest Philips HD Zapper uzyskałem odpowiedź, że to 6201 z przygotowywanym oprogramowywaniem nagrywania przez usb. Info ma pojawić się wkrótce na stronie Cyfry.

Nie wiem czy można było coś więcej.

Jakoś nikt nie zwrócił uwagi na ciekawe wieści: Phil HD ma mieć soft z nagrywaniem przez USB i kanały od N mają być od 1.10.2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem po drugiej rozmowie z konsultantem,po wysłaniu rezygnacji z dotychczasowego pakietu C -Kompakt HD zaproponowałem Optimum HD i HD Promo-godzę się na standartową cenę 70 zł ale nieugięcie obstaję za bezpłatnym PVR-em,dzisiejsza propozycja to tylko 10 zł za PVR i 3-mce gratis na Promo.Odmówiłem-czy tak dużo oczekuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką propozycję. C+kompaktHD za 68zł oraz Hd kompakt 3 miesiace za 0zł a później 8zł + dekoder Hd za 0zł na wynajem.Umowa na 12 miesięcy, pierwsze 2 miesiące za darmo. Powiedziałem że jak będzie HD kompakt za 0zł przez 12 miesięcy to się zgodzę, na to konsultant że takiej oferty nigdy nie będzie. Podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą proponowali mi to samo, ale konsultant twierdził, że nie ma takiej możliwości HD promo 3 miesiące free później standard,więc się nie zgodziłem na ich propozycję. Dekoder mam Philips HD na bezpłatne użytkowanie i nie chcę innego, bo mam go pod multirooma, a oprócz tego ariva 202e. Jak to jest, że jednym dają takie opcje, a innym wpierają, że nie ma takiej opcji. Oprócz tego postawiłem im warunek pozostania dalej w cyfrze otóż posiadam dwie karty tzw. zbliżeniowe moduł główny i moduł dodatkowy i chcę wymienić je na dwie niezależne karty.Pierwszy konsultant powiedział najpierw, że nie ma takiej możliwosci , a drugi po drugim telefonie, że musi się w tej sprawie skonsultować, ale w innym terminie, bo dzisiaj jest już zbyt późno. Ma zadzwonić w tej sprawie w innym terminie. Czekam więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam dwie karty tzw. zbliżeniowe moduł główny i moduł dodatkowy i chcę wymienić je na dwie niezależne karty.Pierwszy konsultant powiedział najpierw, że nie ma takiej możliwosci , a drugi po drugim telefonie, że musi się w tej sprawie skonsultować, ale w innym terminie, bo dzisiaj jest już zbyt późno.

Jest taka możliwość. Dla mnie proponowano po miesiącu od przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...