Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj do mnie dzwonili ale zaproponowali takie dno, że szkoda się nad tym rozwodzić.

Ja osobiście mam zamiar ich jeszcze troche przytrzymać i osiągnąć coś takiego:

 

C+Optimum 65zł

Multi 10zł

HD Optimum Promo 0zł

PVR HD (ewentualnie Philips HD) wypożyczenie 0zł

Philips HD 149zł, ewentualnie jakieś dobre SD (np. PACE) za 1zł

 

Czy mi się uda? Czas pokaże. Ale jestem zdeterminowany w działaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanko obecnie mam pakiet c+kompakt za 62 zł + multi za 15 zł + PACE za 10 zł. Jeśli chodzi o podwyżkę to mam gwarancję ceny jedynie co to mogę wypowiedzieć to umowę na usługę multiroom zmiana z 15 na 20 zł. Pytanko moje jest następujące... chcąc przejść na wyższy pakiet optimum + kanały hd + hbo jest możliwość negocjacji ceny najmu dekodera czy usługi multi bo przy pierwszym telefonie konsultant wyrecytował mi wszystkie ceny z aktualnego cennika co dało łącznie ok 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Optimum HD możesz mieć za 62pln (tak jak dla nowych).Chyba,że uda Ci się wynegocjować za 54pln bo takie propozycje już padają.Do tego możesz dobrać HD Optimum Promo w cenie 0pln przez pierwsze 3 miesiące.Później możliwość rezygnacji z tej opcji.A jeżeli chodzi o HBO to ten temat był wałkowany.Uruchamiasz sobie go co drugi miesiąc i wychodzi za 13,50pln na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z nudów zadzwoniłem. mam c+optimum, opcja multi, multiroom i hd promo. od kwietnia płaciłbym 144zł. jedyne co zaproponowali przy przedłużeniu to umowa na 19m-cy, po konsultacji może być na 15m-cy i 3 m-ce hd promo gratis. Wielka mi łaska. Dla nowych to samo za 144 zł. w umowie na 12m-cy i pierwsze 2 m-ce gratis więc średnio wychodzi 120zł., a do tego jeszcze pvr za darmo w tej nowej promocji. Poczekam i jak nic się nie zmieni to pójdę po nową umowę, a oni na koniec miesiąca zadzwonią i tak jak w grudniu zaproponują warunki jak dla nowych. Tylko po co mam czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna rozmowa po wysłaniu mojej propozycji mailowo która nie została zaakceptowana:

Canal+Kompakt za 62zł + MR 10zł + HD Kompakt za 0zł przez 3miesiące, a przez 10miesięcy za 8zł, umowa na 13miesięcy.

Konsultant na nic więcej nie dał się przekonać, niby taka w systemie najkorzystniejsza oferta jest... Czekam dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w dniu dzisiejszym zaproponowano Canal+KompaktHD za 62zł, do tego MR za free i ew.PVR za 10zł. Oczywiście odmówiłem.

Po 15 minutach miałem kolejny telefon, inny konsultant i tym razem z numeru zastrzeżonego. Podczas tej rozmowy nie padła żadna propozycja tylko Pan powiedział, że pomyśli nad jakąś ofertą abym poczuł się usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś Wam wmawia, że nie da się ugrać korzystnej oferty, to nie słuchajcie. :) Dzisiaj dostałem rabat na C+Optimum w wysokości 42 zł i będę płacił po podwyżce 65 zł, jak dotąd miałem rabat 35 zł, po podwyżce bez wysłania wypowiedzenia płaciłbym 72 zł.

Ale po kolei. Rano telefon z zastrzeżonego numeru, Pani mi proponuje 86 zł za C+Optimum. Powiedziałem jej, że jak wycofam wypowiedzenie to będę płacił 72 zł. Więc Pani poszła gdzieś coś sprawdzić, po chwili że to niemożliwe, bo wraz ze zmianą regulaminu zmieniły się też rabaty. W żaden sposób nie dawała się przekonać, że to ja mam rację, poszła znów gdzieś coś sprawdzić, no i 86 zł jak byk i tyle. Po 5 minutach podziękowałem za rozmowę bo mi się nie chciało już dyskutować.

Na wszelki wypadek zadzwoniłem po chwili do działu utrzymania klienta. Pani od razu stwierdziła, że jak wycofam będę płacił 72 zł, zapytała czy nie chce tego zrobić. Zapytałem więc, czy dostanę rabat 42 zł, ale Pani stwierdziła że już nie ma takich rabatów. No więc powiedziałem, że zadzwonię pod koniec lutego, jak będą jakieś ciekawsze warunki.

Po południu telefon z numeru zaczynającego się od 22 z propozycją rabatu 42 zł na C+Optimum, po podwyżce cena 65 zł. Aneks na 15 miesięcy. Przystałem na takie warunki, bo przy wypowiadaniu umowy liczyłem właśnie na zwiększony rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna rozmowa po wysłaniu mojej propozycji mailowo która nie została zaakceptowana:

Canal+Kompakt za 62zł + MR 10zł + HD Kompakt za 0zł przez 3miesiące, a przez 10miesięcy za 8zł, umowa na 13miesięcy.

Konsultant na nic więcej nie dał się przekonać, niby taka w systemie najkorzystniejsza oferta jest... Czekam dalej..

 

To masz szczęście, że ktoś zadzwonił. Ja wysłałem maila w środę w mailu zwrotnym miałem informację, że ktoś się do mnie odezwie a jak na razie ani widu ani dryń dryń telefon nie dzwoni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwna sprawa z tym oddzwanianiem. Miałam mieć telefon w poniedziałek wieczorem. Nikt nie zadzwonił. We wtorek ja zadzwoniłam, uprzejmy pan nic ciekawego nie zaproponował i powiedział że poprzednia pani konsultantka zastrzegła sobie rozmowę ze mną ale do dzisiejszego dnia nie zadzwoniła. Korci mnie wykonanie telefonu ale ciągle się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam przerąbane;) pani która mnie "złapała" używa protekcjonalnego tonu wymieniając moje imię i składa absurdalną propozycję..i gdzie ja mam teraz szukać tej baby;) a muszę się na coś w końcu zdecydować...na kuriera z dekoderem N-ki tez trzeba przecież trochę poczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś pierwszy tel w związku z rezygnacją, pani zaproponowała mi pakiet C+ Start plus multiroom za 58ł, ja jej mówie,że tyle samo mają nowi plus do tego 2 miesiące gratis, konsultantka stwierdziła,że taniej się nie da, więc powiedziałem,że rezygnujei najwyżej wezme w marcu jako nowy klient to pani zaproponowała mi pakiet C+ kompakt za 68 zł -umowa na rok, pierwsze 2 miechy gratis, jak myślicie, można coś jeszcze z tej propozycji ugrać bo miła pani będzie do mnie dzwonić we wtorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem któraś z tych propozycji jest realna do przyjęcia przez Cyferkę?

1) Canal+HD Optimum HD w cenie 65 zł + Multiroom w cenie 10 zł + dekoder PVR na bezpłatne użytkowanie

lub

2) Canal+Superpremium HD w cenie 108 zł + Multiroom i PVR ze 100% rabatem

 

Też chciałabym 1 propozycję w takiej formie. O 2 pkt pytałam na początku tygodnia i usłyszałam że się nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...