Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj chcieli dać za 68 zł C+ Kompakt plus PVR 0 zł tak jak mam już od roku. Powiedziałem że u dystrybutora można dostać to samo dekoder sagem i 2 miesiące za darmo. To pani z łask chciała spytać się kierownika czy może mi dać taką umowę jak nowym abonentom. Po prostu śmiech na sali. Jestem z cyfra juz 3 lata i chyba zrezygnuje z ich usług i przechodzę do N. A jest może opcja otrzymania samego c+ po rabatowe cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek73 do mnie też dzwonili tylko jeden raz a wypowiedzenie zarejestrowane 20.01 z propozycją superpremium za 114 zł stara cena 99+15 i podziękowałem( na 108 konsultant nie chciał się zgodzić. Teraz się zastanawiam czy nie zmienić na c+optimum, HP Promo, multiroom 65+0+10 lub zwykły optimum 54+8+10. Nie wiem czy na to pójdą zobaczymy jeszcze 18 dni. Teraz faktycznie to jak bierzesz nową umowę to jest to bardziej opłacalne nawet przy multiroomie za 20 zł (3+9) lub zostanie konkurencja

Jeżeli zastanawiasz się nad C+Superpremium to proponuję inną opcję.Bierzesz C+Optimum za 65pln.Do tego MR za 10pln i HD Promo za 0pln przez pierwsze 3 miesiące później 8pln.A jeżeli chodzi o HBO robisz manewr znany wszystkim gdzie na miesiąc wychodzi 13,50pln.Wszystko z umową na 12 miesięcy.Koszt miesięcznie wychodzi wtedy 94,50pln.Jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dali mi propozycję (wypowiedziana umowa - podwyżka) : C+HBO Superpremium za 107zł, PVR za 0zł, multiroom 10zł, umowa na 12 miesięcy - na razie odpuściłem.

 

Najbardziej irytujące jest to ,że C+ korzysta chyba z automatu który sam łączy rozmowy i w momencie gdy się odbiera to rozłącza z nimi rozmowę ( miałem 6 takich połączeń z nimi w ciągu 2 dni) oraz rozłącza nawet jak rozmowa zostanie nawiązana ( 2 takie połączenie - rozłączyło w trakcie rozmowy - chyba ,że to sami konsultanci rozłączają bo oba przypadki miały miejsce w finalnym momencie "negocjacji").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem propozycję C+optimum za 65zł,multiroom za 10zł, HD promo za 8zł. Chciałem Hd promo gratis, ale powiedzieli, że nie ma takiej opcji. Jak uważacie jest to możliwe czy trzeba jeszcze poczekać, aż zmiekną i się zgodzą? Czy ktoś otrzymał to o co ja prosiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę..

pakiet OPTIMUM HD + opcja HD OPTIMUM + MULTIROOM + DARMOWA DZIERżAWA philips 6201hd- umowa 13 miesięcy---płatne 73zł/miesiąc

- a drugi dekoder mam własny- sagecom DSI87

Czy to dobra oferta ..? nie wiem...ale ile można negocjować o te 5 czy 8 zł ..przecież są inne rzeczy do zrobienia...i szkoda czasu...czy nie lepiej wyjść na spacer albo na sanki z dzieciakami..?

Pozdrawiam wszystkich nakręconych walką o swoją cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś być może uzyska tę opcję taniej,inny trochę drożej,masz rację, w sumie to nie aż takie wielkie pieniądze.Napiszę tak,cyfra robi kombinacje alpejskie dla różnych rezygnujących abonentów,dowodem na to są podawane różne sumy za te same opcje.Ja już też zakończyłem negocjacje,umowa na 12 miesięcy,marzec i kwiecień darmowe,HD kompakt trzy miesiące darmowe,potem 3 zł na miesiąc no i Philips HD na wynajem bez opłaty,pakiet to kompakt HD,co jakiś czas dobiorę jakieś opcje filmowe,mam splitter i po zastanowieniu to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sam,wspomniałem tylko,że nowi mają niezłe warunki na starcie,powiedziałą ,że przecież mogę mieć takie same i potem już poszło sznurkiem,wspomniałem o opcji HD i dostałem ją,oraz wspomnanego Philipsa,rozmowa był bardzo miła i krótka,w sumie odczytanie nowej umowy trwało najdłużej :D cieszę się ,że już mam spokój,być może pod koniec lutego będą jeszcze lepsze warunki,ale jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volfram2002 napisał(a):Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę..

pakiet OPTIMUM HD + opcja HD OPTIMUM + MULTIROOM + DARMOWA DZIERżAWA philips 6201hd- umowa 13 miesięcy---płatne 73zł/miesiąc

 

 

a sam pakiet Optimum HD za ile, 54 PLN?

 

Dokładnie--wygląda to tak- 62+11+0+0=73zł

 

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem kiepska w negocjacjach, zadzwoniłam sprawdzić czy mają jakąś korzystniejszą ofertę dla mnie od poprzedniej zaproponowanej. Otóż bez zmian. Optimum HD 62 zł, MR gratis, dekoder 15 zł. Konsultant wytłumaczył mi że to jest najkorzystniejsza oferta i lepiej już nie będzie. Na to że inni dostają zniżki np. za Optimum Canal + 65 zł zdziwił się bardzo i poinformował że takie nie istnieją. Pomału zaczynam w to wierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu jesteś kiepska w negocjacjach? Bo wierzysz we wszystko co Ci mówi konsultant. Napisałem Ci jaką dostałem ofertę i inni również. Oferty w Cyfrze są stopniowane. Przestań do nich dzwonić po sto razy w tygodniu, tylko poczekaj na ich ruch i koniec miesiąca.

 

Nie potrafisz wynegocjować lepszych cen, to twierdzisz, że ich nie ma. Pozdrów tego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edka

Po to jest to forum, by przygotować się do rozmowy. Jak dzwoni do Ciebie konsultant z Cyfry i pyta się na jakich warunkach chciałabyś przedłużyć umowę, to wal cenami. Wtedy konsultant wie, że ma do czynienia z kimś zorientowanym w cenach, promocjach i śmiesznych tekstów w stylu "lepszej oferty nikt nie ma" walić nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman dzięki za radę, postaram się nie dzwonić ;) ale konsultanta oczywiście pozdrowię :P czekam na telefon z gotowymi, moimi, propozycjami.

@ andyg próbowałam zejść z MR do 10 zł w zamian za dekoder 0 zł ale się nie ugiął.

@ jacek_m_11 uzbroję się w cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to napisz do nich maila z oczekiwaniami i dodaj, by z inną ofertą do Ciebie nie dzwonili.

 

heh to chyba mam ten sam problem co Edka...

Ja właśnie napisałem do nich maila z moimi propozycjami czyli Canal+Kompakt za 53zł (rabat 29zł) + MR za 10zł + HD Kompakt gratis i niby konsultant wspomniał coś o moim mailu ale na tym się skończyło bo jego oferta w ogóle się nie miała z tym co ja wysłałem w propozycji...

I co z tego że zwiększył mi rabat z 14zł na 20zł na pakiet jak za MR powiedział 15zł (a mam 5zł)i od tej stawki negocjowałem... I też mówiłem że wiem jakie oferty dają + przykłady i oczywiście też mówił że to niemożliwe... I kolejny raz powiedziałem że poczekam jeszcze trochę ale coś mi się wydaje że tak będzie zawsze.. No ale mam jeszcze 2 tygodnie wiec przy każdym telefonie mówię swoje jak na razie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...