Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,że przetrwa,ale nie będzie to kanał na miarę TVP INFO, TVN24 czy Polsat News, tylko na takim średnim poziomie z ograniczeniami, z czego sobie sprawę zdaje Piotr Berełkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suut,a jakie będziesz masz dowody na to,że zawyżą. Ja nie wiem ile kart klubu republika sprzedadzą, czy to będzie 1000,10 000 czy 100 000 . Żeby coś podważyć trzeba mieć jakieś dane, argumenty. Skoro Sakiewicz mówi,że pakiet Familijny Max HD ma 2,5 mln osób to mamy podstawy by to podważać , gdy pisze o Satelicie Polsatu to go prostujemy i jakoś nie spotkałem okrzyków,że [beep]g,[beep] i mason. Naprawdę bardzo słaby hejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały płatne też odnoszą sukcesy w Polsce (bo np. w Niemczech o to trudniej). Poza tym wiele było stacji FTA, które jak szybko wystartowały, tak szybko zakończyły działalność. Z kanałów kodowanych to nie przypominam sobie, żeby któreś z wyjątkiem stacji tematycznych Polsatu, czy TVN przetrwały krócej niż kilka lat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam też zdaniem "ekspertów" nie miała ;).

Tak ale Tv Trwam to kanał darmowy a Republika jest płatna. :read:

No tak- TVN24 też płatny. No większej bzdury nie czytałem. To właśnie TV Trwam miała upaść ze względu na brak reklam, z faktu,że jest to darmowy kanał i nie będzie miał środków na nadawanie. TV Republika,która już sprzedaje czas antenowy , ma pieniądze z tytułu umów z kablówkami , nadaje na najpopularniejszym w Polsce satelicie nie powinna mieć problemów przy racjonarnym gospodarowaniu środkami utrzymać kanał. Można o tym przeczytać w wywiadzie Piotra Berełkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To właśnie TV Trwam miała upaść ze względu na brak reklam, z faktu,że jest to darmowy kanał i nie będzie miał środków na nadawanie.

Uważasz, że telewizja Trwam zarabia na siebie? Jest w stanie sama siebie utrzymać?

Natomiast czym innym jest TV Republika, która od samego początku zadbała o dywersyfikację źródeł finansowania - opłaty od kablówek, opłaty za dostęp poprzez Internet, karty "kibica", prawdopodobnie opłaty od CePa i pieniądze z reklam. No, ale Ty sam dokładnie wiesz jak przedstawiają się źródła finansowania Telewizji Republika i telewizji Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam też zdaniem "ekspertów" nie miała ;).

Tak ale Tv Trwam to kanał darmowy a Republika jest płatna. :read:

No tak- TVN24 też płatny. No większej bzdury nie czytałem. To właśnie TV Trwam miała upaść ze względu na brak reklam, z faktu,że jest to darmowy kanał i nie będzie miał środków na nadawanie. TV Republika,która już sprzedaje czas antenowy , ma pieniądze z tytułu umów z kablówkami , nadaje na najpopularniejszym w Polsce satelicie nie powinna mieć problemów przy racjonarnym gospodarowaniu środkami utrzymać kanał. Można o tym przeczytać w wywiadzie Piotra Berełkowskiego.

Nie wiem skąd to porównanie do TVN 24 które jest dostępne w pakietach podstawowych a nie jako opcja "premium". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo słaby hejt.

Z takich hejtów słynę. Jak zliczy ich jakaś firma zajmująca się telemetrią i będzie za nisko to już widzę komentarze na (nie)zależnej "Tusk ustalił te dane", "kłamcy", "Mają serwery w Rosji" - to taki styl jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność TV Republika raczej nie będzie wysoka. Jednym z powodów jest forma dystrybucji, która jednak może zapewnić wystarczająco dobre zyski, a wtedy oglądalność nie będzie taka ważna. Dobrym przykładem są Cinemaxy, które z pewnością przynoszą zyski mimo słabej oglądalność. A wszystko dzięki temu, że są dodatkowo płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam nie miałaby problemu z TV Republika, gdyby zajmowała się tym, do czego została powołana - a więc zagadnieniami religijnymi, katolickimi. Natomiast, jeżeli zajmuje się polityką, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ojciec Rydzyk po prostu się boi, bo wie że jest to dla niego duża konkurencja - ludzie, którzy są po stronie prawicy, mogą być niepraktykujący i teraz wybiorą inne medium, czyli TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem, czemu piszesz w czasie przeszłym

Bo Ty pierwszy użyłeś sformułowania w czasie przeszłym? Ale przetłumaczę jak przedszkolakowi:

 

KIEDYŚ eksperci NIE DAWALI szans TV Trwam i jak widać NIE MIELI RACJI bo stacja ZYSKAŁA popularność chociażby przez ułatwiony sposób dostępu do niej ponieważ jej sygnał udostępniany BYŁ i zapewne JEST nieodpłatnie w przeciwieńśtwie do TV Republika, która JEST płatna, więc nie dziwne, że ludzie NIE DAJĄ jej szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam niepotrzebnie się obawia konkurencji. Ja przestałem oglądać Republikę, bo jest nudna i nadają tam przeważnie powtórki.

 

Ja czasami po południu, albo jak dostanę info, że jakiś ciekawy gość będzie. Zgadzam się z tym, że TV Trwam nie powinna się jej bać, bo po prostu TV Republika oferuje co innego, a TV Trwam co innego.

 

TV Trwam nie miałaby problemu z TV Republika, gdyby zajmowała się tym, do czego została powołana - a więc zagadnieniami religijnymi, katolickimi. Natomiast, jeżeli zajmuje się polityką, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ojciec Rydzyk po prostu się boi, bo wie że jest to dla niego duża konkurencja - ludzie, którzy są po stronie prawicy, mogą być niepraktykujący i teraz wybiorą inne medium, czyli TV Republika.

 

TV Trwam nie jest "powołana do zajmowania się (tylko) zagadnieniami religinymi, katolickimi. Jest oczywiście stacją katolicką, ale o profilu edukacyjno-poradnikowym i religijnym. W decyzji koncesyjnej jest to doprecyzowane słowami: "służyć będzie pełnemu i autentycznemu rozwojowi człowieka poprzez uwrażliwienie go w duchu wartości chrześcijańskich na rolę Państwa i rodziny oraz kwestie społeczno-ekonomiczne i obywatelskie". Chcąc mówić o roli Państwa oraz kwestiach społeczno-ekonomicznych i obywatelskich nie można nie pomijać polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TV Trwam... zagrożenie przed nią.

Po pierwsze TV Republika (ten sam target), a po drugie widmo wygrania konkursu KRRiT na miejsce w DVB-T i wydania ponad 20 mln zł za koncesję :shock:

Ja raczej nie spodziewam się, by wejście TV Trwam do DVB-T spowodowało zwiększenie liczby widzów i kasy ojca Rydzyka. Ten kto chce oglądać ten kanał to już ogląda, bo zasięg TV Trwam w Polsce jest baaaaardzo duży (nawet Stars TV na razie o takim może pomarzyć, prawda? :shock: ). Wyniki oglądalności TV Trwam są słabe, bo kanał ten po prostu nie ma nic ciekawego do zaoferowania "przeciętnemu" widzowi. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie spodziewam się, by wejście TV Trwam do DVB-T spowodowało zwiększenie liczby widzów i kasy ojca Rydzyka. Ten kto chce oglądać ten kanał to już ogląda, bo zasięg TV Trwam w Polsce jest baaaaardzo duży (nawet Stars TV na razie o takim może pomarzyć, prawda? :shock: ). Wyniki oglądalności TV Trwam są słabe, bo kanał ten po prostu nie ma nic ciekawego do zaoferowania "przeciętnemu" widzowi. Po prostu.

 

To jest pewne ze wejście do DVB_T spowoduje zwiększenie liczby widzów ,miedzy innymi dlatego ze nie każdy zainteresowany tym kanałem ma dostęp do Astry,gdyby nadawali na Hot Birdzie to wtedy bym się zgodził za maja bardzo duży zasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...