Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie wyrobili się z koncesjami dla tych kanałów. Bo jeżeli chcą nadawać w kablówkach te kanały to muszą one mieć koncesję na nadawanie w ten sposób (niekoniecznie polską).

W Polsce wyrobili koncesję tylko na C+Extra 1-4. C+5-7 miały być tylko w C+Online, który jest fizycznie robiony we Francji i podlega tamtejszym przepisom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Przecież Ci napisałem, że jakość jest lepsza w kablówce. Mam dostęp do C+ Online z tymi kanałami od znajomego, ale wolałem wykupić u operatora dla jakości, ale skoro wiesz lepiej to twoja sprawa.

Czytaj chłopie ze zrozumieniem co napisałem i co piszą inni nie mając dzisiaj dostępu do kanałów C+Extra 5-7 kupując te kanały u pośredników. O tym pisałem. A co mnie obchodzi skąd ty masz te kanały. To, że szczędzisz na wszystkich usługach i narzekasz "Panie, jak drogo..." na każdym kroku to wiemy - powtarzać się nie musisz. Dzięki działaniom takim jak Twoje nie ma co się dziwić, że operator woła 69zł za dostęp do tych kanałów, bo sam musi dzielić ją przez dwa. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, k05 napisał(a):

Czytaj chłopie ze zrozumieniem co napisałem i co piszą inni nie mając dzisiaj dostępu do kanałów C+Extra 5-7 kupując te kanały u pośredników. O tym pisałem. A co mnie obchodzi skąd ty masz te kanały. 


Co ty bredzisz człowieku?! Mając umowę z obecnym operatorem na C+ Prestige i jeszcze rok zobowiązania miałbym według Ciebie kupić zdublowany dostęp do tego samego + LM za 69 zł? Czy dokupić dostęp za 20 zł? Czytasz to co piszesz czasami czy tylko potrafisz klepać 3 po 3? 

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987

Ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że kupowanie danego produktu u pośrednika nie jest najlepszym pomysłem co potwierdzają dzisiejsze sytuacje z brakiem kanałów C+E5-7. Podobnie jest z MAX-em, gdzie np. posiadając ten serwis u pośrednika jakim jest C+ pozbawia się taką decyzją pakietu sportowego. 

No, ale cóż... Ty tylko o sobie. Bo jakże inaczej. Twoja sytuacja jest najważniejsza, pomimo że wcale do niej nie nawiązywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach platformy C+ tak. W kablówkach przecież mogą puścić stream. 

 

@k05, inną kwestią jest to, że C+ przycwaniakował i przycebulił nie dając tych kanałów na satelicie tylko wykombinował strumienie internetowe przez co teraz jest problem z licencjami skoro w żadnej kablówce nie było tych kanałów.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Extra 5-7 lecą tylko internetowo, więc nie trzeba oszczędzać przepustowości tak jak na kanałach co są nadawane przez satelitę ( w tym c+extra4).

 

i też kanały 5-7 nie będą miały reklam bo nie są objęte monitoringiem oglądalności. W sumie taki przekaz jak na nich powinniśmy mieć na wszystkich kanałach Extra 🤨

Edytowane przez kamzi120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2024 o 22:25, mara68 napisał(a):

Może nie wyrobili się z koncesjami dla tych kanałów. Bo jeżeli chcą nadawać w kablówkach te kanały to muszą one mieć koncesję na nadawanie w ten sposób....

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-canal-extra-5-canal-extra-6-canal-extra-7-vectra-toya-inea-liga-mistrzow-jak-ogladac

Dopiero teraz złożyli wnioski o koncesję na C+Extra 5-7.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że zmieniła im się koncepcja. Na początku nie sądzili że kablówki będą chciały puszczać te kanały w formie normalnej, albo w ogóle nie planowali ich dać do kablówek. To tak jak z kanałem 360, początkowo miał być oddzielny i taką wyrobili koncesję, a potem stwierdzili że jednak zamiast Family. Dobrze przynajmniej że uporządkowali sprawę - zrezygnowali z niepotrzebnej już koncesji, a teraz wyrabiają dla tych nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mogli sprzedać paczkę Canal+ Super Sport bez koncesji na te kanały kablówkom i to w pełnej kwocie? Przecież to jest niedorzeczne. Teraz okazuje się, że dopiero gdy problem wypłynął ktoś się zorientował, że temat jest nieogarnięty. Profesjonalizm na poziomie "Januszoplexu".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku założenie było takie, że Canal+ Extra 5-7 tylko online w Canal+ Online (niektóre kablówki oferują Canal+ Online do pakietu Canal+)

 

Przy okazji negocjacji z kablówkami, operatorzy wyrażali zainteresowanie, by wszystkie kanały świeciły w ich dekoderach. Więc jak jest zainteresowanie, nadawca zmienia swoje stanowisko. Tak działa biznes, po prostu. Kablówka IPTV może sobie pozwolić, na to, by kanały internetowe nadawać w dekoderze, co jest znacznie tańsze niż nadawanie satelitarne.

 

Pewnie wszystko pod mniejszych graczy kablowych, którzy nie oferują Canal+ Online, ale mogą zaoferować kanały w dekoderach IPTV. Nie zdziwię się, gdy problemem jest Play (oferta po UPC). Przypomnę, że Canal+ w Play oparte jest na IPTV, w UPC już nie.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z Toyą i Vectrą dogadali się już dawno. Mieli więc było sporo czasu na dopięcie formalności. Celowo pomijam fakt dostępności C+ Online w tych sieciach, bo sprzedawali to również innym kablówką, które tego nie oferują. Jak zwykle ktoś zaspał/zawalił. Zwał jak zwał. Najważniejsze żeby sprzedać. 

 

Netia ma pakiety C+ Select i Prestige, więc może kiedyś doczeka się również i Super Sportu. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dokładnie, z Toyą i Vectrą dogadali się już dawno. Mieli więc było sporo czasu na dopięcie formalności. Celowo pomijam fakt dostępności C+ Online w tych sieciach, bo sprzedawali to również innym kablówką, które tego nie oferują.

 

 

To nie pomijaj tego faktu, że Toya na swoich stronach jasno informuje: "Kanały Extra 5-7 dostępne od 01.10.2024 r. w serwisie Canal+ online."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dokładnie, z Toyą i Vectrą dogadali się już dawno. Mieli więc było sporo czasu na dopięcie formalności. Celowo pomijam fakt dostępności C+ Online w tych sieciach, bo sprzedawali to również innym kablówką, które tego nie oferują. Jak zwykle ktoś zaspał/zawalił. Zwał jak zwał. Najważniejsze żeby sprzedać. 

 

Netia ma pakiety C+ Select i Prestige, więc może kiedyś doczeka się również i Super Sportu. 

W Netii na ten moment jest najtańsza opcja oglądania Canal+ Sport 1,2,3,4. Wszystkie te kanały są w pakiecie C+ Select za 35 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...