Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Służby nieźle, ale strażacy hmm nie tego się spodziewałem. Masa merytorycznych błędów, jako największy problem to konflikt d-cy zmiany z załogą. Niestety mnie się to słabo oglądało, ale laikowi tematu może sie podobać takie polskie Chicago fire nam się kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażacy to bajka dla ubogich - scenariusz tak jak się spodziewałem : mierny! Aktorzy - żywcem skopiowana gra z ...CZASU HONORU (Wesołowski, Zakościelny)

Przypomina to fabułą trochę NA SYGNALE

PS. Spodziewałem się że mimo wszystko pierwszy odcinek będzie o pożarach bo to jest główne zadanie strażaków - oczywiście zajmują się też ratownictwem drogowym i nie tylko ale mimo wszystko POŻARY to ich główny przeciwnik...

 

Służb Specjalnych nie oglądałem, ponieważ uznałem, że...niczym mnie nie zaskoczy. Rzeczywistość polityczna pokazuje, że ten serial to nie fikcja i wymysł czyjejś wyobraźni...Innymi słowy: autorzy spóźnili się ze scenariuszem parę lat. To są fakty na co dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służby Specjalne - spodziewałem się hitu no i jest. Świetna rola Janusza Chabiora. Ciekawe, jaka oglądalność.

 

Kirk - te jingle były 15 lat temu do zapowiedzi i obowiązywały do 2004/2005 roku.

 

O Strażakach już pisałem tutaj: viewtopic.php?f=29&t=25618&start=2985#p1063363.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1908256 ... cy-energia - a tutaj o nowej oprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażacy to bajka dla ubogich - scenariusz tak jak się spodziewałem : mierny! Aktorzy - żywcem skopiowana gra z ...CZASU HONORU (Wesołowski, Zakościelny)

Przypomina to fabułą trochę NA SYGNALE

PS. Spodziewałem się że mimo wszystko pierwszy odcinek będzie o pożarach bo to jest główne zadanie strażaków - oczywiście zajmują się też ratownictwem drogowym i nie tylko ale mimo wszystko POŻARY to ich główny przeciwnik...

 

Służb Specjalnych nie oglądałem, ponieważ uznałem, że...niczym mnie nie zaskoczy. Rzeczywistość polityczna pokazuje, że ten serial to nie fikcja i wymysł czyjejś wyobraźni...Innymi słowy: autorzy spóźnili się ze scenariuszem parę lat. To są fakty na co dzień!

Tu Cię zdziwię bo więcej niż połowa zdarzeń to zdarzenia nie mające nic wspólnego z pożarem tylko jak my to mówimy miejscowe zagrożenia. Reasumując statystycznie my strażacy walczymy cześciej z czymś innym niż pożary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalony Dwójkowicz oglądał wczoraj "Tomasza Lisa na żywo", bo sądził, po zapowiedziach, że może coś padnie nt. głośnej ostatnio sprawy molestowania w mediach. Nie, nic takiego nie było.

 

Jeden z dziesięciu - wczoraj wrócił na antenę z nową edycją. Cieszę się, że jeden z nielicznych teleturniejów wiedzowych ciągle ma się świetnie. Liczyłem na HD - niestety. Jedyne co się zmieniło, to nagrody dla finalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan. W wersji serialowej są sceny, które są rozszerzeniem scen z filmu/albo wyciętych z filmu z powodu czasu trwania. Uzasadnij mi dokładnie tą "atrapę".

 

Nie wiem, jak tam oglądalność. Nie mierzyli?

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1909783 ... o-kulturze - mam mieszane uczucia. Był dobry program kulturalny, a teraz? Porozbijany na części. Pora całości w noce jeszcze póżniejsza/01:00/. No ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "Służbach Specjalnych" tych rzeczywistych ani mru, mru. A to, co oglądacie, to wymyślone i dobrze wyreżyserowane atrapy udające rzekomą rzeczywistość. Podobnie było w serialu niedawno pokazywanym w HBO, którym, co niektórzy oczywiście się nim "zachłysnęli" bijąc brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie.

 

Paranienormalni Tonight - po pierwszym odcinku muszę przyznać - program ma potencjał. Nie było nudno.

 

http://media2.pl/media/118999-TVP2-poka ... owany.html - Dwójka pokaże galę Fryderyków. Oby na żywo, bo w ub. latach to były retransmisje.

 

W Wielkanoc - W Wielki Piątek 2x Cejrowski /grrrr/, zamiast Kocham kino znów powtórka tych przeklętych Barw szczęścia /no nie/, bez stałych piątkowych pozycji /będą filmy/. W Wielką Sobotę o 14:40 "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem" /także w Wielki Czwartek o 20:40/. Wieczorem film "Zielona Mila". W Wielkanoc z kolei... http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0405_T2D.txt. Średnio mi się to podoba. Nie ma jeszcze ramówki na Poniedziałek Wielkanocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "Służbach Specjalnych" tych rzeczywistych ani mru, mru. A to, co oglądacie, to wymyślone i dobrze wyreżyserowane atrapy udające rzekomą rzeczywistość. Podobnie było w serialu niedawno pokazywanym w HBO, którym, co niektórzy oczywiście się nim "zachłysnęli" bijąc brawo.

I właśnie dobrze. W sumie nieźle ująłeś, czym jest w istocie każdy film. ;) Ja po filmach nie oczekuje, że będą idealną próbą portretowania rzeczywistości. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wieczór spędzam z Dwójką. Polecam.

Zacznę o 18:50 od "Jednego z dziesięciu, jak zwykle. O 19:30 "Kocham Kino" - w końcu o lepszej porze i w nowej formule. Potem - "O mnie się nie martw", 1 odcinek II sezonu. O 21:05 dwa odcinki "Rodzinki.pl" - oby VI seria była na podobnym dobrym poziomie co pięć ostatnich. A o 22:15 "Latający klub Dwójki" z Górskim i Wójcikiem jako prowadzącymi. ;) Oczywiście opinia o tych pozycjach będzie jak się obejrzy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uzyskać Waszą opinię o teleturnieju "Postaw na milion". Ja uważam, jest to świetny teleturniej z wspaniałym prowadzącym i gwarantujący emocje. Wygrają milion? Czy też nie? Dzisiaj rusza kolejna seria programu. Polecam, o 19:05. :)

 

A co do wczorajszych "premier":

- Kocham kino: nie podoba mi się nowe studio. Wydaje mi się, że jest za ciasne. A tak wszystko w porządku

- O mnie się nie martw 2: świetny poziom z I serii utrzymany także w I odcinku drugiej. Aż chce się oglądać!

- Rodzinka.pl: Roczna przerwa wyszła na dobre! Znów świetnie się ogląda, jak w I i II serii. Naprawdę, "ożył" serial po ostatniej nieciekawej serii. :)

- Latający Klub 2: Miło się zaskoczyłem. Świetnie, że wrócił cykl "Tylko dla dorosłych". Jeden minus, że program nie na żywo, ale to nic.

Piątkowe wieczory będę dalej spędzał z Dwójką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka.pl co ciekawe od 6 serii z oznaczeniem 7+, a nie 12+.

 

.........................................

Oglądał ktoś w nocy biegi? Był napis premiera?

A w wiadomościach sportowych nie mówili nic o biegach, nawet o nocnej retransmisji, chyba żeby się nie ośmieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegów nie oglądałem - za póżno. Dzisiaj też się chyba nie skuszę. Nawet na sport.tvp.pl nie ma nic. Bynajmniej nie znalazłem.

 

Dzisiaj oglądam Służby Specjalne i Paranienormalnych Tonight.

 

Z innego wątku:

Nie same powtórki , bo dzisiejszy film z cyklu "Rodzinne oglądanie" było premierą. Niestety dyrektor TVP2 nie jest zbyt życzliwy dla fanów sportu. Dziś najciekawsze dla nas biegi na 800 metrów na żywo jedynie na antenie kodowanej. W tym czasie na TVP2 powtórki kabaretów , którymi można się z[beep]ć - pół dnia to kabarety w TVP2, w TVP Rozrywka niemal cały dzień

No właśnie. Powtórki kabaretów /ileż można powtarzać o 20:05 Kabaretową Scenę Dwójki?/ i Cejrowskiego. Na 19:30 można by od poniedziałku do czwartku dać coś innego - np. w poniedziałki Kabaretową Listę Przebojów, a nie drugą powtórkę Barw szczęścia. Dwójka to moja ulubiona stacja, ale do ideału jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę maciejolek o dwóch imionach. Dla Ciebie mogłyby istnieć tylko TVP1 i TVP2 a i tak byłbyś zadowolony. Widać jest jakieś zainteresowanie tymi kabaretami. Sam tego nigdy nie oglądam, bo boję się że coś powiedzą nieśmiesznego i będzie cisza na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę wiedzieć. Może Rudziński komentował?

 

W ogóle sobie powoli odpuszczają. Kiedyś puszczali wszystkie biegi, a tu licha retransmisja o 4:00 rano. Gdyby Kowalczyk startowała i też by puścili o 04:00 retransmisję to co by było?

 

W TVP2 kabarety nie zajmują pół dnia. Najwyżej dwie-trzy godziny w weekend, 2h w piątek i po godzinie w dni powszednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nikt nie oglądał "Postaw na milion", albo nocnych biegów.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1918037 ... ramie-tvp2 - tak się tym ekscytują, a co będzie, jak oglądalność będzie słaba?

 

"Cykl jest częścią kampanii promującej odpowiedzialną adopcję bezdomnych zwierząt." - już mają plus. Opis też wskazuje, że będzie coś dobrego. Tylko niech nie promują celebrytów, błagam!

 

I zagadka - kto jutro skomentuje biegi narciarskie? Ja nic nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nikt nie oglądał "Postaw na milion", albo nocnych biegów.

 

Ja oglądałem "Postaw na milion" (choć z nagrania, ze względu na to że pomiędzy 18 a 22 nie byłem w domu) - zmian bardzo niewiele, dodane tylko "koło ratunkowe" polegające na na możliwości przełożenia pieniędzy przez 30 sekund po upływie czasu. Co do nocnych biegów, nie oglądałem ich - o północy poszedłem spać.

Jeżeli chodzi o TVP2 to w sobotę oglądałem też (na bieżąco) nowy odcinek "Kultury Głupcze" - niejakiemu Marcinowi M. z konkurencyjnej stacji nagle wyrosła bezpośrednia konkurencja (ze względu na zmianę pory emisji na soboty około 11) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...