Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się ten festiwal podobał. Jednak uważam, że to Sikora powinna dostać Złotego Samowara, a nie srebrnego. No ale decydują widzowie. Szpak też był dobry.

 

Dużo lepsze od ,,chały'' na Polsacie.

 

Sentence - nie w tą sobotę ta ,,Świętokrzyska Gala Kabaretowa'', lecz w kolejną 31 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi częściowo też, ale to nie temat o operacjach plastycznych.

 

A. Artz, podobnie jak w zeszłym roku nie tylko prowadziła, ale i wystąpiła jako wykonawczyni... A wracając do festiwalu - bardzo dobrze, że kilka lat temu ,,przywrócono'' ten festiwal. Warto czasem poznać, jak nasi artyści radzą sobie z rosyjskim, i jak rosyjskie gwiazdy występują przed naszą publicznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVP2 na wrzesień 2013:

Angielska robota / Bez pamięci / Córy szczęścia / Detonator / Doborowa jednostka / Drugi brzeg / Galimatias, czyli Kogel - Mogel 2 / Gruby i chudszy / Hawaje, Oslo [PREMIERA] / Historia kina w Popielawach / Kochankowie mojej mamy / Kogel-Mogel / Koniec wakacji / Krugerandy / Młode wilki 1/2 / Oczy szeroko otwarte / Ogród rozkoszy ziemskich / Panowie, dbajcie o żony / Przegrani / Przyjaciele / Psychopata / Skóra, w której żyję / Straszny film / Straszny film 2 / Ślubne wojny / Wielkie kino / Wielkie wakacje / Wygrany / Za ścianą / Zerwany / Ziemia żywych trupów / Zobaczyć Kansas City / Żyleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było, bo nie kojarzę?

Chodziło chyba o ,,Prawdziwe życie'' emitowane na Jedynce. Jego oglądalność była katastrofalna.

 

A ,,Szkoła życia'' nie będzie typowym paradokumentem. Ma opowiadać o problemach uczniów, nauczycieli i pedagogów szkolnych. Oby to nie było na poziomie ,,Trudnych spraw''...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była konferencja na temat jesiennych nowości kulturalnych w Dwójce. Mają być kontynuowane magazyny kulturalne, cykl koncertów Made in Polska (od grudnia) i Rozmowy poSzczególne (od listopada). Prezes Braun mówił na konferencji, że ,,kultura zajmuje w ramówce Dwójki szczególne miejsce''. Pytam się jakie. Magazyny - jeden o 9:00 rano, drugie póżnym wieczorem lub po północy. Koncerty - około północy. Czy to są szczególne miejsca. Chyba nie. Obecnie w Dwójce szczególne miejsce zajmują seriale. ,,Barwy szczęścia'' na przykład. Już o tym pisałem, nie podoba mi się powtórka o 19:30. Powinna być jedna. A tak mamy - dwie za dnia i jeszcze jedną w weekend. Za dużo. Ale - widać, co ludzie oglądają.

 

Marzy mi się, żeby te koncerty chociaż były po 21:00, ale to nierealne. Już prędzej w TVP Kultura natrafię na koncert o lepszej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest. Póki jeszcze są wakacje to je wykorzystuję i w nocy ostatnio trafiłem na dwa fajne polskie filmy - Girl Guide i Moja Angelika (ten drugi w Jedynce). Do tego retransmisja Festiwalu Kultury Żydowskiej czy Warsaw Summer Jazz Days.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...