Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i jednak w sprawie Pod wspólnym niebem (już po samym obejrzeniu tego materiału promocyjnego) miałem przeczucie - nawet Przypadki Cezarego P. (z Pulsu) były śmieszniejsze, a bardzo śmieszne (na obecne warunki polskiej telewizji) Daleko od noszy. Reanimacja przerwano po emisji 3/4 sezonu (trzy brakujące odcinki miały być na sierpień, ale nadal ich nie wyemitowano w Polsce).

Zdziwię się bardzo, jak Pod wspólnym niebem będzie miało: 1) oglądalność; 2) dobre recenzje; 3) co najmniej 2. sezon.

 

Miasto skarbów - dopiero za tydzień, ale przynajmniej pierwszy odcinek zobaczę (fajnie się zapowiada, jeżeli się patrzy na reklamówki z TVP2). Jedyną konkurencją będą tak naprawdę propozycje TVP1, Polsatu i TVN-u, a AXN postanowił wyemitować swoją produkcję w środy od połowy października (więc żadną konkurencją dla Miasta skarbów nie będzie).

 

997 - wbrew pozorom im bliżej premiery, tym więcej pytań nt. tego programu...

 

Trochę o teleturniejach: po raz pierwszy śledzę 1 z 10 (w miarę) regularnie, a nie od czasu do czasu, Postaw na milion znów wrócił z nagrodami pocieszenia (planszówki :rofl: ) i być może z trochę lepszą jakością obrazu (nie jestem jednak pewien, czy to już HD, czy tylko lepsze SD), a Koło Fortuny wypada (według materiałów promocyjnych, bo na pierwszy odcinek trzeba poczekać do niedzieli) chyba gorzej niż Rodzina wie lepiej z TVP1 (którą też na razie śledzę, a pora emisji umożliwia na późniejsze przełączenie na 1 z 10)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, też po zwiastunie Pod wspólnym niebem czarno to widzę. Ale pewnie dociągną do końca serial, spojrzą na wyniki i - albo cancel, albo II sezon, jak z randkami, skoro jest II sezon po milionie widzów w I.

Przerwanie serialu w połowie to byłoby już kuriozum. O ile pamiętam, MC2 ostatnim był programem, który nie dociągnął do końca. Leciał w poniedziałki, słaba widownia, przenieśli na czwartek, też słabo i nawet wszystkich odcinków nie wyemitowali.

Licencja na wychowanie to inna sprawa - tutaj dawano kolejne szanse, ale w końcu też zdjęli serial, ponimo, że miało być więcej odcinków, niż wyemitowanych.

 

Aha - wracając do Pod wspólnym niebem - pewnie jakieś odgłosy śmiechu się pojawią, wszak to serial komediowy typowy...

 

997 - premiera za miesiąc, więc na razie nie lecą zwiastuny i tak dalej. Ale pewnie na dwa tygodnie przed wielkim powrotem machina ruszy i wszystko będzie wiadome.

 

Postaw na milion - grafika sugeruje, że w sobotę już mieliśmy pełne HD. Ale trzeba to sprawdzić. O, jutro jest powtórka, można sprawdzić, czy to faktycznie HD.

 

Koło fortuny - tutaj piszę, że Brzozowski jeżeli to udżwignie i wypadnie świetnie, w co wątpię, to będę zaskoczony. Ale poczekajmy do niedzieli.

 

Miasto skarbów faktycznie fajnie się zapowiada. Kto wie, czy w końcu przełamie impas, i dostanie potem II sezon. Ale będzie i tak ciężko - Gessler na TVN, Sprawa dla reportera na TVP1, Przyjaciółki na Polsacie...

 

W ramówce na kolejny tydzień pażdziernika zmian niewiele. Znów pojawia się program publicystyczny w czwartek o 22:40. 997 - prawdopodobnie.

Powtórki "Było nie minęło EXTRA" w piątek o 14:40. W piątek OK, ale w tym samym paśmie co sobota?

W sobotę 7 pażdziernika o 16:50 jakieś wydarzenie aktualne.

Aha - 6 pażdziernika o 22:45 premiera "Pitbull. Nowe porządki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 9/100,  jedna pani (w dodatku na jedynce), dziewięciu panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie dziewięcioosobowym, szóstka z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panami: Maciejem, Dawidem i Bartłomiejem, układ szans to 1,1,2. Dzisiaj już bez wcięcia zaprezentowano nagrody. Pierwszy trzy razy w finale dobrze odpowiedział pan Bartłomiej trzy razy rzędu i wyznaczył pana Macieja, a po jego błędzie poszło pytanie do pana Dawida, który też się pomylił.  Pierwszy odpadł na 30 do końca pan Maciej, nie zdobywając żadnych punktów, więc z 1 pkt. Pytanie dalej odpadł pan Dawid i 11 pkt. Został tak szybko tak oto pan Bartłomiej, miał 42 pkt, trzy szanse, ruszył do przodu sam, pierwszą szansę stracił na 26 do końca, pytanie dalej drugą, trzecie jeszcez jedno pytanie dalej, powiedział Dyzio na Gucia - trutnia, przyjaciela Mai, 62 pkt zdobył więc, czyli nie ma Wielkiego Finału :mrgreen: 

 

Dzisiaj randki, czyli tradycyjnie oglądam przez Milionerów w sobotę. 

 

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie stawiania na milion, czy od tego sezonu powrócili do emisji podczas programu podpisu "premiera", czy nadal nie emitują?

 

"Miasto skarbów" racja, będzie ciężko, ale zawsze jest szansa pokonać program Jaworowicz, jeżeli serial będzie dużym hitem ;) Ja na to liczę, to jest to, co może wyjść w Dwójce (wreszcie) za tej kadencji :)

 

Odnośnie "Koła", wiemy jak wyglądają eliminacje, dostają ludzie 20 haseł do rozwiązania w 20 minut (inna osoba na sąsiednim forum podaje, że w 10 minut!), a potem dokonują autoprezentacji, jedna osoba po drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie stawiania na milion, czy od tego sezonu powrócili do emisji podczas programu podpisu "premiera", czy nadal nie emitują?

 

"Miasto skarbów" racja, będzie ciężko, ale zawsze jest szansa pokonać program Jaworowicz, jeżeli serial będzie dużym hitem ;) Ja na to liczę, to jest to, co może wyjść w Dwójce (wreszcie) za tej kadencji :)

 

Nie pisałbym o planszówkach, jeżeli nie byłoby podpisu "PREMIERA" (w poprzedniej edycji ich nie było).

A ja się cały czas dziwię, dlaczego Sprawa dla reportera ma wciąż tak dużą oglądalność - moim zdaniem sprawia wrażenie przestarzałego względem konkurencyjnych Interwencji czy Uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podczas premierowej emisji jest podpis pod logotypem, że to premiera. Aha - dalej bez znaczka wiekowego emitują. Może traktują to jako reklamę, że nie ma znaczka?

 

Co do 1 z 10 dodam, że na koniec Sznuk zaprosił na eliminacje do Poznania. I tak robi od początku serii.

 

A randki? No, wczoraj się działo. Aż trzy udane randki, i tylko jedna nieudana. Najlepszy wynik w historii. Ponadto jedna para zaproszona na molo... Oj, działo się. ;)

 

Podmienili filmy 6 pażdziernika. Jednak bez premiery "Pitbull. Nowe porządki". W zamian "Biały aligator".

 

W pażdzierniku nadal z powtórkami Makłowicza. Ech...

 

Dziś seriale, wracają O mnie się nie martw i Boscy, hurra, a jutro to dopiero - Kotarski, Karol, Było... nie minęło Extra, wieczorem Postaw na milion, The Voice i Nocny recepcjonista. Soboty w Dwójce są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 10/100, jedna pani, dziewięciu panów, w drugim etapie spotkaliśmy się w składzie pełnym, połowa z trzema szansami. W finale spotkaliśmy się z panami: Bogumiłem, Michałem, i Jakubem, wszyscy dwie szanse. Pierwszy trzy razy dobrze odpowiedział pan Michał i wyznaczył pana Jakuba a ten pana Bogumiła, który się pomylił.  W połowie rywalizacji układ szans to było 2,1,1, pytanie dalej pan Bogumił utracił szansę i było równo.  Pierwszy odpadł na 16 do końca pan Michał i jego 52 pkt.   Na 13 do końca odpadł pan Jakub i 72 pkt. Pan Bogumił wygrał, miał 62 pkt, dalej nie poszedł, bo na 12 do końca popełnił błąd i tym wynikiem raczej nie dostanie się do Wielkiego Finału. 

 

Czyli pewnie PitBull będzie tydzień później, skoro podmienili filmy. Tak przypuszczam.

 

Muszę sobie te randki obejrzeć, skoro piszesz, że było tak dobrze, no to nawet nieźle :)

 

Makłowicza mogliby już zastąpić tymi programami z kuchnią jak u mamy, chodzi mi o te kupione i emitowane w lecie. Przecież one trwają prawie tyle, ile jeden odcinek Małkowicza. Na pewno są inne pomysły na zastąpienie powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te "Randki" to była porażka. Zresztą kwestia udane- nieudane. Jedno spotkanie może będzie ok,a jak później w ogóle znajomość się rozwinie to nie wiadomo... Może było by ciekawe gdyby po jakimś czasie sprawdzali losy uczestników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Przedszkolanki vs Ekipa Szopena. Drugi tydzień i nadal nie ma normalnych rodzin :/  Po pierwszym (co mogą zniszczyć zwierzęta, jak są same w domu?) 85:0, -1, po drugim (imię męskie na E) 85:74, -2, po trzecim (ozdoby kupowane u jubilera) 85:165, -1, podczas 2 i 3 pytania nie było dźwięku po zakończeniu rundy (wiecie, sygnał familiadowy). Czwarte podwójne (urządzenie działające na gaz) 85:335, -1 i Ekipa Szopena w finale :) Przedszkolanki za dziś zabierają 255 zł i pszczółki za dziś :mrgreen: 2142 zł za wszystko. A w finale po wcince Michał i Ela, zaczyna Ela. Ona zdobyła: 0 (pubiczność. przeszkadzająca w koncentracji), 43 (lecimy samolotem, naj), 21 (kino akcji), 33 (głowa łysa, naj), 17 (sól słona). Zostało 86 pkt do zdobycia dla Michała. On zdobył: 16 (głośna muzyka przeszkadza w koncentracji, naj hałas), 11 (szybowcem latamy), 23 (kino domowe, naj nieme), 0 (łysy człowiek,), 41 (paluszki słone) i tak oto 205 pkt :) I 16 005 zł za dziś :)

 

Też jestem za sprawdzaniem losów uczestników na koniec sezonu, na koniec poprzedniego jednak tego nie było, szkoda, ja bym chciał, aby weryfikowano ich losy po jakimś czasie ;)

 

To po co by wpisywali w program, że będzie PitBull? To lekka niekompetencja. Może będzie tydzień-dwa później ;)

 

Tymczasem na FB dziecięcego Voice'a podano datę startu - 6.1.18. Późno, ale pewnie wszystko ma na celu uzupełnienie luki w ramówce zimowej :) Dobry pomysł, przynajmniej nie będzie pustki.  O takim pomyśle zresztą myśleliśmy tutaj w wątku a propos tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Rolniku" właśnie widać,że produkcja sprawdza losy, nowa seria zaczęła się od wizyt u par, które się ożeniły i już niektóre mają dzieci. "Rolnik" też reżyserowany,ale wygląda generalnie to fajniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No randki mówię, że w ostatnim odcinku było już dobrze. A Rolnik wygląda od początku dużo lepiej. Tylko odcinek zerowy, ten z maja 2014, przypominal randki. A teraz to już perfekcja. Ale dosyć o rolnikach.

 

Start The Voice Kids po nowym roku jednak. A zatem szykuje nam się osiem odcinków, jeżeli chcą wyrobić się do końca lutego. A Gala Miatrzów Sportu podejrzewam, że będzie 6 stycznia. Ostatnia pierwsza sobota roku przypadająca 6 byla w 2007 i Gala Mistrzów Sportu była. Więc tak samo pewnie będzie i na początku 2018.

 

Familiada bez rodzin - no, to największy minus po dwóch odcinkach. Same grupy zainteresowań. Kto wie, może jutro się jakaś pojawi.

 

Też mnie to zdziwiło. Wstawiają jeden film, a potem jednak zastępują drugim. Moim zdaniem po prostu przełożyli premierę np. na 13 pażdziernika. Zresztą zobaczymy w czwartek, po tym, co powie program prasowy.

 

Teraz o serialach, bo wczoraj ruszyły nowe sezony.

Oba ruszyly świetnie. O mnie się nie martw jaki poziom pierwszego odcinka! Teraz trzeba ten poziom utrzymać. Ten poród i tak dalej.

A Boscy też dobrze zaczęli. Dobrze zrobiłem, wyłączając kolejny polsatowski paradokument. Jeszcze mają scenarzyści sporo pomysłów na ten serial. Kilka scen po prostu mega. No to czekam na kolejne odcinki. ;)

 

A dzisiaj?

Ruszył nowy sezon Kotarskiego. Niewiele zmian, dalej opowiada o dawnych czasach, jak zwykle z wielkim zaangażowaniem.

Było... nie minęło - też się nie zawiodłem. Tutaj historia Polski, czasy wojenne, i nie tylko. Naprawdę szkoda, że ten program się marnował tylko w TVP Info/TVP3. A dawno powinien trafić już do Dwójki, zasługuje na to. I teraz trafił. Wszak wersja Extra, ale zawsze coś.

 

Dziś jeszcze o Marsie, stawianie na milion po raz drugi jesienią, The Voice of Poland kolejne przesłuchania w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coś czuję,że to będzie ostatni sezon Rodzinki.pl, lub przedostatni. Wyjątkowo dali 17 odcinków + odcinek specjalny,co wcześniej tego nie było. Zauważyłem,że te ''mini sceny'' są dodawane z poprzednich sezonów, z 3 bodajże i z 7, co wcześniej też tego nie było. Ale ogólnie wczorajsze dwa pierwsze odcinki, a szczególnie pierwszy były świetne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek The Voice of Poland dużo lepszy niż z ten sprzed tygodnia. Nie było już takiego grania na emocjach i było też kilka ciekawych głosów.

Na końcu przypomnieli, że za tydzień Opole i za dwa tygodnie premierowe odcinki w sobotę i niedziele. W sumie jestem ciekaw oglądalności tej premiery w niedziele.

 

Wczoraj też nagrywali bitwy i pokazali jakieś małe kulisy na instastory. Ale ciekawego tam nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wczoraj było dużo lepiej. Dalej jednak przeszkadzają komentarze na występach. To jest niepotrzebne. No nie można się skupić na uczestniku, bo coś tam trener mówi. No i Szpak dobrze powiedział Sadowskiej, że ma się zamknąć. W ogóle on jest coraz lepszy, ale coś go nie szanują...

 

A dzisiaj mamy wielki powrót i na ten temat się rozpiszę. Trzecia próba Dwójki do Koła fortuny.

Pierwsza to wielki sukces. Pijanowski, Masny, kultowe powiedzonka, Polonez... I tak trzy lata, potem ciągłe zmiany prowadzących, w końcu godziny i w 1998 roku to byłoby na tyle.

Druga? Umiarkowany. Tyniec prowadził jednak świetnie, jego asystentka też była dobra, wszystko było ładnie pięknie, a tutaj koniec licencji, nie przedłużyli i tyle.

 

A teraz trzecia odsłona. Wczoraj w Pytaniu na śniadanie był jej przedsmak. Było koło finałowe i premiera czołówki. No, mogło być lepiej, ale nie jest żle, prowadzących nie ma.

Krzan to chyba będzie jedyny plus wśród prowadzących. Brzozowski jak będzie wypadał tak jak na zwiastunie to czarno to widzę. Może się wyrobi... Zobaczymy.

Premiera w dobrym czasie, po Karolu. Może jakoś ją zapowie na koniec Familiady? Byłoby miło. No i wiadomo, zasady bez zmian, trzy rundy i finał.

No nic, zobaczymy, jak to wypadnie...

 

A wczorajszy Lajk! wydłużyli. Nie trwal 15, a 25 minut i dodali cykle typu "Cafe Książka" czy "Dajemy Lajka". A dziś spodziewam się powtorki z wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Familiadzie brakowało niektórych dźwięków, a dzisiaj już wszystko było dobrze. Dodatkowo niektóre dzisiejsze odpowiedzi to mistrzostwo głupoty.

- "Europejskie Morze?"

- "Atlantyk", "Śródziemnomorskie";

 

- "Zawód wykonywany w domu?"

- "Odkurzanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Ekipa Szopena vs Wolontariusze. A propos braku rodzin - wczoraj w "Rodzina wie lepiej" też była grupa, nie rodzina, chyba przedwczoraj również ;) Po pierwszym (sklep specjalizujący się w jednym typie produktów) 0:59, -3, po drugim (co bywa gorące, ale nas nie parzy?) 49:59, -3, po trzecim (wymień europejskie morze) 111:59, -3, jedna z pani powiedziała Atlantyk :mrgreen: Czwarte podwójne  (z czego możemy być zwolnieni) 245:59, -2, piąte potrójne (co można zrobić z kwiatów) 245:350 i Wolontariusze w finale :) Szopen długo nie pobawił,735 zł za dziś, 16 740 zł za wszystko + pszczółki w pudełkach :mrgreen: W finale po wcince Małgorzata i Paulina, zaczyna Paulina, która była w szoku, że są już w finale :mrgreen: Albo nie znała zasad. Zdobyła: 0 (odkurzanie to zawód wykonywany w domu, ta...)  21 (przetwarzamy informacje), 28 (kosmetyczny salon),  0 (płynna woda...), 19 (oscypek góralski). Nie poszalała, 132 do zdobycia. A Małgosia zdobyła: 11 (zawód wykon. w domu, pisarz naj), 35 (przekazujemy info, naj), 20 (salon ślubny, fryjzerski naj), 0 (herbata płynna, naj odpowiedź). Szans już nie ma, ciupaga ma 13, muzyka naj.  147 pkt, 1 491 zł. Zaproszenia Karola nie było, bo odcinki są dużo wcześniej nagrywane.

 

 

Wróciło "Koło Fortuny". Przesunąłem publikację tego postu, aby obejrzeć program no i zgodnie z oczekiwaniami od Brozy wali sztucznością, Iza Krzan fajnie sobie radzi,  w studio trochę te kolory waliły, ale ogólnie dało się znieść. W programie nie ma 3 rund i finał, jest runda startowa, 4 rundy, trzecia jest rundą muzyczną, gdzie nie kręcimy kołem, literki się pojawiają i kto się zgłosi, odgaduje hasło. Dzisiaj Marika wygrała 7 900 zł w programie, w finale nie odgadła przysłowia "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" i nie wygrała 5 000 zł, które były w kopercie. Tańce - strasznie to przaśne było.  Dobrze, że wszyscy nie tańczyli. Brawa po każdej odpowiedzi - nawet po tej złej .Ech... Jeżeli  w tym programie coś się zmieni, jeżeli Brzoza się zmieni (albo go zmienią!), to program ma szansę dużo dłużej przetrwać, jak dla mnie na ten moment to jest powrót jednosezonowy z średnią nadzieją na utrzymanie na zimę/wiosnę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę bronił programu - wbrew pozorom jest on całkiem niezły. Brzozowski spisuje się w swojej roli podobnie jak Krzan która jest zdecydowanie ładniejsza od pani Masny i tej sztucznej pani z Tyńcowej odsłony teleturnieju. Jedyne do czego bym się przyczepił to format rundy - ta zagadka muzyczna nie powinna być traktowana jako runda ale jako dodatkowa szybka zagadka pokroju tej przed 1 rundą. Ewentualnie to powinna być trzecia runda ale na zasadach podobnych do pozostałych. Wtedy byłyby trzy rundy z czego ostatnia byłaby o stałej tematyce muzycznej.

Minus to to też pora emisji - co Dwójce szkodzi nadawać ten teleturniej też w soboty o 14:40 czy w dni powszednie o 19:25 albo nawet o 18:50 po przesunięciu "Jednego z dziesięciu" na 19:25.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jakby chcieli, to by znaleźli jakiegoś lepszego prowadzącego. Nawet w swoich kanałach by pewnie znaleźli kogoś lepszego. Ale przynajmniej z Izą dobrze trafili.

Trzeba by poprawić publiczność, muzykę, wywalić te tańce bo to jednak głupota i byłoby lepiej.

Zobaczymy jak kolejne odcinki będą nagrywać, po pierwszych opiniach w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Koło Fortuny reaktywacja wyszła całkiem nieźle. Brzozowski jako prowadzący w miarę sobie daje radę, jest stonowany w swoich wypowiedziach i na pewno jest dla mnie lepszym prowadzącym niż np. pan Tyniec, którego styl prowadzenia nie podobał mi się ze względu na krzykliwość i straszą impulsywność. Asystentka pasuje do programu, lecz jest tylko formą ozdobnika, bo faktycznie nie odsłania liter :P 

Co do formuły - podoba mi się za wyjątkiem jednej rzeczy... Oczywiście chodzi tutaj o tańce i śpiewy, które wyrzuciłbym z programu - one nie pasują kompletnie do tej formuły. Nawet w najstarszej, 42 letniej wersji Koła Fortuny w USA nie ma takich udziwnień. Z tego co wiem zostało nagranych już kilkanaście odcinków, sądzę, że większości widzów nie podobają się te tańce i śpiewy i z biegiem czasu zostaną wyeliminowane z formuły.
Zespół na żywo również na plus. Dajmy jeszcze szansę KF na rozkręcenie się, wszak to był 1 odcinek po 8 latach przerwy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus to to też pora emisji - co Dwójce szkodzi nadawać ten teleturniej też w soboty o 14:40 czy w dni powszednie o 19:25 albo nawet o 18:50 po przesunięciu "Jednego z dziesięciu" na 19:25.

Teleturnieje o 19:25 to strzał w stopę, niech będzie tam gdzie jest. Przegrałby z "Wiadomościami" rywalizację, albo 1 z 10 przegrałby. Pora emisji akurat jest w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...