Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekają, bo poziom kabaretów się obniża, słabe skecze...

 

Zobaczymy, co dalej, jak pisałem kolejny kabareton już w sobotę.

 

Ostatnio na Dwójce same ciekawe koncert archiwalne (był koncert Niny Simone z 1997). Teraz znów koncert, Cassandry Wilson (z 1997 także) Niestety w nocy z soboty na niedzielę o 2:00...

 

Ale za to w piątek 2 sierpnia koncert ,,Roger Waters - The Wall Live in Berlin''. Oznaczone niby ,,film dokumentalny'', ale pewnie pokażą koncert. I to o 23:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Dwójce same ciekawe koncert archiwalne (był koncert Niny Simone z 1997). Teraz znów koncert, Cassandry Wilson (z 1997 także) Niestety w nocy z soboty na niedzielę o 2:00...

Bo co TVP może za dnia zaoferować? Seriale i reklamy :lol2: Należy nagrywać, bowiem inaczej nic człowiek nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się I część kabaretonu, więc krótko napiszę - kolejny świetny kabareton. Zobaczymy, co w kolejnych częściach...

 

O jakości nie wspomnę- nie ma HD i od razu gorzej.

 

EDIT - Kolejny świetny kabareton i tyle. Następny już za dwa tygodnie - w Koszalinie.

 

W innym wątku było to już wspominane, ale rano na Dwójce leci ,,Ostoja'' - taki program o przyrodzie. W TVP2 HD podczas emisji mamy niestety letterbox. Powód?Program dalej robiony jest w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten większy tir to był wóz transmisyjny, a te dwie mniejsze to służy do przewozu sprzętu do wozu (kamer ,mikrofonów, kabli itd). A na jednym wozie transmisyjnym HD to dużo nie z działasz.

 

Wozów transmisyjnych SD to oni mają ok 14 sztuk. Były plan, gdzie to czytałem w ich dokumencie, który był dostępny w internecie, że mieli zmodernizować do 2015 roku kolejne 4 wozy transmisyjne SD do HD. Generalnie jakby w ciągu paru lat zmodernizowali wszystkie wozy SD do HD to by mieli najwięcej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najwięcej ma chyba Polsat, bo 9. Nie wiem ile TVN, ale raczej mniej

I tu Cię zaskoczę, bo na chwilę obecną TVN ma ok. 15 wozów dostosowanych do nadawania w jakości HD. Na dniach będzie ich już 19.

3 duże wozy i 16 mniejszych, zmodernizowanych w ostatnim czasie, głównie na potrzeby TVN24 (chociaż nie zawsze to widać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym Sentence pisał w wątku ,,Jakość HD polskich kanałów'', że od 29 lipca rano w Dwójce ,,Kariera Nikodema Dyzmy'' w HD. Ale chwila moment, ten serial chyba teraz leci w soboty rano, po ,,PnŚ''.

 

P.S. - ale ja się machłem, teraz w soboty przecież ,,Na kłopoty Bednarski'' leci! W tą sobotę ostatni odcinek. Od sob 27 lipca po dwa powtórkowe odcinki ,,Ja to mam szczęście'' w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozróżnić wozy DSNG i wozy transmisyjne. W tych 1 rządzi od niedawna TVN. W tych drugich zdecydowanie Polsat: ma ich 4 duże plus kamery SSM, których nie ma ani w TVN ani w TVP. Także TVP jest daleko za murzynami( dosłownie) i nie modernizując sprzętu, głownie chodzi mi wozy transmisyjne duże oraz studia, będzie jeszcze dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP 2 w sierpniu 2013 roku:

The Wife He Met Online [2012] / Agent z przypadku [2001] / Cudotwórca [1998] / Deborah [1995] / Dzień czwarty [1984] / Dziewczyna i chłopak [1980] / Enak [1992] / Girl Guide [1995] / Godzina "W" [1979] / Huragan [1999] / Jedna gorąca letnia noc [1998] / Karmel [2007] / Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza [1993] / Kasia Ballou [1965] / Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus [2008] / Król i Ja [1999] / Księga Dżungli [1994] / Księga Mistrzów [2009] / Masz na imię Justine [2005] / Miasto gniewu [2004] / Miłosna dieta [2009] / Młode wilki [1995] / Młode wilki 1/2 [1997] / Nic do stracenia [1997] / Ono [2004] / Ostateczny termin [2010] / Pamiętnik znaleziony w garbie [1992] / Panna z mokrą głową [1994] / Piłkarski poker [1988] / Pora umierać [2007] / Przpyadek Pekosińskiego [1993] / Robin Hood - Książę złodziei [1991] / Rysa [2008] / Serce i szpada [1960] / Shalako [1968] / Spadek [2005] / Spartakus [1960] / Starsky i Hutch [2004] / Stój, bo mamuśka strzela [1992] / Szkatułka z Hongkongu [1983] / Tolerancyjni partnerzy [1992] / Torowisko [1999] / Trzeci [2004] / Virtuti [1989] / W obronie brata / Wieża [2005] / Wygrany [2011] / Zakochany anioł [2005] / Złote runo [1996].

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy. Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostano wyemitowane 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...