Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem, jak wiemy od przedwczoraj, z "Panoramy" odeszła do Polsat News Marta Budzyńska-Giersz, która i tak prowadziła wydania boczne. Jak myślicie, czy ktoś na jej miejscu pojawi się w wydaniu bocznym czy jednak pozostawią bez zmian sytuację? Aha, ze strony programu zniknął też Mariusz Pietrasik. Też odejdzie? Coś się sypie "Panorama"...

Dzisiaj Pietrasik był normalnie w napisach jako przygotowujący program, i to na pierwszym miejscu, więc jako taki kierownik wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Marzyciele (3) vs Ręczna Plażowa  Po pierwszym (co kojarzy się z krowami?) 0:45, -4, słabiutko, po drugim (co powinna mieć wędka?) 0:139, 0, po trzecim (jak inaczej można powiedzieć o ciężarnej kobiecie?) 0:192, -3.  Czwarte podwójne (co ma pączek?) 0:348. Do zera zostali ojechani Marzyciele, wiec za dzisiaj wygrali jedynie kuferki pełne pszczółek...tfu, słodyczy :mrgreen: 3 282 zł za dwa występy. W finale od piłkarzy wystąpili Mariusz i Kamil. Mariusz zdobył: 26 (farba do samodzielnego odnowienia mebli), 15 (spadamy z konia), 0 (związek pracowniczy, taa), 3 (wciągamy kurze), 9 (lew w dżungli). 147 pkt do zdobycia dla Kamila. Czy dał radę? Zdobył: 11 (pędzel do samodzielnego odnowienia mebli, papier ścierny naj), 18 (spadamy z drabiny, naj z łóżka). Szans już nie ma, 36 (związek małżeński, naj), za 12 wciągamy zapach, naj, że brzuch :mrgreen: Dzikie zwierzęta w dżungli za 21 pkt, liany były najwyżej punktowane. 151 pkt, 1 497 zł za dziś. A już jutro odcinek (?), w którym na stówę padnie 200 pkt :mrgreen:

 

Wczoraj "Discopoland" ciekawsze, może dlatego, że był Miller, który dał zdecydowanie lepszą atmosferę całego odcinka ;) 

 

Wczorajszy odcinek KCP dobry, ale Królikowski niestety przegiął po całości. Niestety się tego spodziewałem, że będzie robił głupie rzeczy Antoś. To co, wywalą go z programu po jednym sezonie? Ten odcinek mnie przekonał, że on był strzałem w stopę.

 

Jutro filmowy dzień w Dwójce z pauzą na "Familiadę", bez 1 z 10, które wraca dopiero w czwartek, a odcinek mógłby być wyemitowany we wtorek, gdyż Święto Flagi nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jest prawie jak normalny dzień roboczy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, o Gnacie zapomniałem, choć on jakby rzadziej prowadzi ostatnio główne. Ciągle tylko Wolny i Kielczyk.

 

Zajmę się najpierw Rodzinką samą w domu. Dziś chyba inspirowali się "Snowdonią", takim historycznym reality show. Rodzina musiała na tydzień zamieszkać w zamku z poprzedniego wieku. No, pomysły całkiem fajne, program niezły. Możliwe, że niedługo i inne epoki się pojawią, jak na przykład... starożytność.

 

Postaw na milion - po pierwsze, bez planszówek. Co to się stało, nie wiadomo. Może znikły tylko na ten odcinek? Po drugie - piąty raz pod rząd nie było znaczka wiekowego. Po trzecie - obie gry słabe. Jedna odpadła na 3., druga na bodajże 5. pytaniu.

 

KCP - dobry odcinek, ale jak zwykle faworyzowanie Antka /zresztą wygrał po raz kolejny odcinek/ i jego głupoty. Jest tak jak ja tez myślałem - denerwuje, głupoty i tak dalej. Strzał w stopę. Za rok życzę sobie albo powrotu Musiała, albo np. Zielińskiej. Aha - fajnie, że pojawił się Wodecki. ;)

 

Discopoland - no, ciekawiej. Wyciągnęli wnioski z premiery. Więcej skupiono się na bohaterze odcinka, jego zespole, a mniej na bohaterach. Aha - pochwalę też oprawę graficzną, bardzo ładna, taka nowoczesna.

Ogólnie progres.

 

A dzisiaj z premier tylko jeszcze Sonda 2 była. Misja edukacyjna, walor też, ciekawy odcinek o cukrze, mące i soli, co robić, by ograniczyć spożywanie tych produktów, jakie są zamienniki, dalej jest ciekawie.

 

Dziś już nic, Głodne kawałki odpoczywają, w zamian powtórki, a Familiada jutro to będzie typowy odcinek, we wtorek powtórka, w środę specjalny.

Brak "1 z 10" nie dziwi. Chociaż... 2 maja w ubiegłym roku był odcinek. Więc nic nie stoi na przeszkodzie. Ale tutaj raczej ukłon w stronę uczniów... 2 maja mają wolne od szkoły, ale to normalny dzień pracy. A tutaj nic stałego - same filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nieco inne sprawy. Niedawno, bo kilka dni temu minęła już 5. rocznica, od kiedy TVP2 nie pokazuje już premierowych odcinków "Szansy na sukces". Tak, ten program wylansował wiele gwiazd, był świetny i dzisiaj idealnie pasuje także. Dobry prowadzący, świetna formuła, szkoda, że dziś nie leci już w TV.

Powodem zakończenia programu sytuacja z marca 2012. Mann nie mógł przybyć na nagranie jednego z odcinków, nagrali odcinek z innym prowadzącym, a Mann nie wytrzymał i nagrali z nim ostatnie odcinki. Potem Mann dostał "Kocham to, co lubię". Ale tylko sezon przetrwał.

Może jeszcze kiedyś Manna zobaczymy w Dwójce? Jak mało kto zasługuje na program.

 

Przeglądam telegazetę i zaskoczył mnie wieczorny program TVP2 /na niedzielę/. A tu się okazało, że mamy zmiany. W niedzielę od 18:50 zamiast powtórek Discopolandu i Boskich "Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2018: Polska - Białoruś". No brawo, w końcu widać to stawianie na sport.

Po nim film i powtórka kabaretu. Głodne kawałki coś szczęścia nie mają. Ledwo co jeden odcinek poleciał, a tutaj wczoraj nie było, a w tą niedzielę też nie ma. Drugi odcinek dopiero 14 maja.

 

Wczoraj taktyka TVP2 dobra, stary kabareton /z Limo/, a na Polsacie nowy. Tak nic nie ugrają.

 

http://www.tvp.pl/tvp2/aktualnosci/jest-okazja-jan-pietrzak/30120086 - a Jan Pietrzak będzie miał kolejny benefis. W programie okazjowym. Nie ma Makowskiego i Dłużewskiego. Dziwne... Ale jest dyrektor Wolski jako prowadzący. No cóż...

Wiadomo też, że benefis Wyszkoni 12 maja. A Pietrzaka 19 maja, bo program dla prasy pokazuje też program okazjowy 19 maja. A zatem Przybliżenie z Wildsteinem 26 maja.

 

Dziś tak leniwie w Dwójce, same filmy, Familiada, powtórka randek... A jutro i w środę niemalże tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia ''Szansy na sukces'' to Wojciech Mann w jednym z wywiadów powiedział, że przyśnił mu się duch Jana Pawła Woronicza, który powiedział ''już czas''. ''Kocham to, co lubię'' miał 2 sezony, zniknął z anteny ze względu na bardzo słabą oglądalność i to, że został przeniesiony z niedzielne popołudnie na sobotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - normalny odcinek, Ręczna Plażowa (2) vs Cykliści, czyli jeden specjalny. Po pierwszym (czego dodajemy do potrawy, aby była ostrzejsza?) 67:0, -3, po drugim (odgłos ptaka), 111:0, -4, po trzecim (imię, które Francuz, może nadać dziecku) 152:0, -4. Pierwsze trzy pytania to jakiś dramat... Czwarte podwójne (co jemy z bułką tartą?) 308:0, -1, Ręczni kolejny raz w finale :) Cykliści odjeżdżają z jajem i pszczółkami w kuferkach :mrgreen: W finale po wstawce Kamil i Mariusz, Mariusz zaczyna. Zdobył:0 (nordic walking dla samotnego :razz: ), 34 (wchodzimy pd górę, naj), 28 (myjemy się gąbką), 41 (pączek bomba kaloryczna, naj bezdyskusyjnie), 26 gwiżdże gwizdek) 129 pkt zdobyte. Kamil ma 71 tylko. Może da radę. A zdobył:15 (dla samotnego zbieranie znaczków, łowienie ryb naj), 4 (wchodzimy pod parasol), 42 (myjemy się mydłem). Tylko 10 do zdobycia. Tort bombą kaloryczną, ma 19 pkt, mamy 209 pkt :D Jak nawet nie teraz, to wiatr gwiżdżący też by dał.  A więc 15 924 zł za dziś :)

 

"Szansa na sukces" w ostatnich sezonach pikowała z oglądalnością, ona już nie była taka jak dawniej. Może to był powód zakończenia emisji programów, wtedy też debiutowały pierwsze talent showy, w których zaczęto wyłaniać na pewno wielkie talenty. Oczywiście ten powód obok tego innego prowadzącego. Tak swoją drogą, kogo mogli wtedy dać na zastępcę Manna? Przychodzi mi do głowy Kammel. A tak dalej patrząc - Sns bez Manna to jak 1 z 10 bez Sznuka i "Familiada" bez Strasburgera.

 

O, będzie piłka ręczna mężczyzn, fajnie ;) Tylko szkoda, że reprezentacja nie gra już tak jak dawniej, bo są młodzi, nowi piłkarze, którzy na pewno jeszcze muszą zbudować swoją klasę gry na poziomie międzynarodowym. Nie wiem, czy widzieliście tabelę tych eliminacji, ale możliwe, że ten mecz zadecyduje o pozostaniu w walce o EURO albo o naszym odpadnięciu z tej walki. W tabeli jest lepsza od nas nawet Rumunia, która awansowała z przedeliminacji :mrgreen:

 

Coś to "Przybliżenie" idzie coraz dalej z datą emisji - mało gości chętnych do zaproszenia? Lepszy wynik okazji skłania ich do postawienia na więcej emisji tego programu? Nie wiem, ale tak to wygląda. Pietrzak dostaje pakiet premium w TVP jeżeli chodzi o benefisy - tu cykl programów w Jedynce, tu emisja benefisu, tu występ w programie okazjowym, pewnie jeszcze będzie promocja w TVP Info i na innych antenach ;)

 

Może organizatorzy wręczają planszówki poza emisją, jeżeli chodzi o stawianie na milion, choć w sumie to byłoby irracjonalne, bo promocja na antenie byłaby znacznie lepsza dla wydawnictwa tych planszówek.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogli dać. Z tego, co ja widzę, powtórka była z początku tego sezonu. Opisu nie widzę, albo nie było, ale wydaje mi się że był. A mogli dać coś specjalnego, z przeszłości, a nie, że wyciągamy losowo pierwszy lepszy.

 

A możliwe, że nie chcieli opóżniać jeszcze bardziej benefisu Pietrzaka, bo tak by wypadał 26 maja, a program okazjowy w oglądalności jest niewiele lepszy, może dlatego.

 

Z Jermakowem nagrywali? Nawet jakby kontynuowali z nim to nie byłoby to samo. Dla mnie Szansa na sukces mi się kojarzy z prowadzącym i legendarnym sygnałem. Mogliby jakieś powtórki dać, tych najlepszych odcinków, nawet TVP Historia ich już nie pokazuje.

 

Zresztą - powtórki by się przydały na przykład tego, co Dwójka nie emitowała dawno, albo z innych anten. O, koncerty z Andre Rieu lecą w TVP Rozrywka, może warto je dać w Dwójce, ale w jakieś porządnej godzinie?

 

Tymczasem nie wiadomo, jak to będzie z tym Countdownem, czy trafi do Dwójki, czy może do Jedynki, bo planują tam pasmo z teleturniejem po 18:30. Jak ma konkurować, to dziękuję bardzo. Lepiej Countdown pasuje do Dwójki.

 

Dziś bardzo mało do oglądania - powtórki Na sygnale, nawet Barw szczęścia i same filmy. Zostaje się tylko Magazyn Ekspresu Reporterów. Jutro już ciekawej - premierowy Karol, premierowy koncert i premierowe Barwy szczęścia. Chociaż od M jak nic można odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - dzisiaj odcinek powtókowy, więc sobie odpuszczam ;) Agenci i Motopomorzanki. Kronikarskim obowiązkiem informuję, że nie wygrali finału, zebrały Motopomorzanki  108 pkt, 1 860 zł za dziś.

 

Ciekawe z tym Jermakowem. On by się nie sprawdził za Manna, Mann miał swoją wyrazistość ;)

 

Countdown zdecydowanie bardziej pasuje do Dwójki, bo z Jedynką ostatni teleturniej, jaki mnie się kojarzy to ta porażka  "Ja to znam!" w greenboksie...  Jedynka ma swoją "Jaką to melodię?" i niech tak zostanie. 

 

Może te koncerty byłyby dobrym pomysłem, ale dopiero w momencie, gdy ludziom znudzą się kabarety puszczane w setnej powtórce ;) Kiedyś to musi się stać, bo Dwójka przez lata kojarzyła się z kulturą wysoką, nawet prezydent już mówił, że chciałby bardziej TVP kojarzonego z właśnie kulturą wysoką. Porządna godzina? Pierwsza w nocy pasuje? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

 

Dziś bardzo mało do oglądania - powtórki Na sygnale, nawet Barw szczęścia i same filmy. Zostaje się tylko Magazyn Ekspresu Reporterów. Jutro już ciekawej - premierowy Karol, premierowy koncert i premierowe Barwy szczęścia. Chociaż od M jak nic można odpocząć.

Lubię te odświętne ramówki, bez tych seriali,a z kinem. Swoją drogą - narzekasz na "M jak Miłość", na "Barwy Szczęścia" )przynajmniej do niedawna) , a jak ich nie ma to mówisz,że nie ma nic ciekawego. Ciężko mi za tobą trafić. Dziś ciekawy "Herkules"- gdyby nie LM to sam bym obejrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba zauważyć, że przynajmniej Dwójka stara się na całą majówkę robić świąteczną ramówkę, bo na przykład komercyjne TVN i Polsat dały praktycznie rzecz biorąc zwykłą ramówkę (no, może Polsat lekko się wyłamał bo był finał Pucharu Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj pochwalę Dwójkę za to, że na te dni majowe robi świąteczną ramówkę. TVP1 zresztą też. To popieram. Zawsze jakaś odmienność.

 

Co do filmów - w większości powtórki, ale np. Viva Maria, czy Herkules oglądało się dobrze. Taki mój gust - z jednej strony filmy, które oglądałem kilka razy, ale się nie nudzą, a z drugiej filmy, które są wałkowane kilka razy i nie chce mi się oglądać.

Dziś mamy np. Misia. I sobie zamierzam obejrzeć. ;)

 

Przeglądam sobie fanpage serialów na FB. W przypadku Barw mała krytyka. To zrozumiałe, bo dzisiaj nowy odcinek, a miało pierwotnie nie być. Jadę dalej. Profile M jak nic i Na dobre i na złe atakowane za brak emisji serialu. No, trzeba odpocząć od serialiku niskich lotów, jakim niestety stał się M jak miłość.

A co do Na dobre i na złe to trochę dziwne w tym roku z tymi przerwami. Przypominam, że była już kilkutygodniowa przerwa na przełomie roku. Potem - nie było emisji w środę przed Wielkanocą, potem dwa odcinki normalnie i znów nie ma. W dodatku czytam, że będzie kolejny nowy/stary romans. Jak w Lekarzach w TVN - wyczerpują im się powoli pomysły. Żeby coś wymyślili nowego, bo będzie cieńko i będą ciągnąć tylko na siłę serial.

 

Dziś ciekawy koncert z piosenkami Osieckiej. No ale do licha, o 16:50 pierwsza część, a druga aż o 00:50. Ech, te pory....

 

Mamy też powtórkę Sondy 2. Dodam, że to nie będzie powtórka z niedzieli, tylko powtórka odcinka o psach.

 

Aha - trwa specjalna Familiada. W pytaniu o niebieski kwiat nikt nie chciał się zgłośić, a potem odpowiedzi, że magnolia i krokus. No...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Tutaj trzeba zauważyć, że przynajmniej Dwójka stara się na całą majówkę robić świąteczną ramówkę, bo na przykład komercyjne TVN i Polsat dały praktycznie rzecz biorąc zwykłą ramówkę (no, może Polsat lekko się wyłamał bo był finał Pucharu Polski).

Nie zgadzam się. Polsat całą swoją ramówkę ma właściwie odświetną poza emisją "Niani w wielkim mieście i Idola". 

 

"Na dobre i na złe " to dno, tak samo jak "Barwy Szczęścia". Ja naprawdę nie wiem kto pisze im te scenariusze- 19-latek zaczyna profesjonalny trening piłkarski i twierdzi,że on ma dopiero 19 lat i ma czas? Przecież np. taki Rooney w wieku niespełna 17 lat był już gwiazdą EURO2004. Kompletnie oderwane od rzeczywistości. Zresztą cały ten wątek- już dawno nikt mnie jako mieszkańca wsi tak nie obrazili jak twórcy tego serialu. 

 

Zdaje się, że "Głodne kawałki" wyleciały po 1 odcinku. To nie fair wobec twórców programu. Powinno być wyemitowane kilka odcinków by ocenić formułę. Zresztą strzelają w stopę sobie tą nieregularną emisją czy to "Jest Okazji" czy "Przybliżenia". Potrzeba czasu- "w Tyle wizji" też nie było od początku hitem.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Artyści Opery vs Siatkarze + Piotr Dębowski, nie wiem z jakiej paki :mrgreen: Artystów operowych nie znam, ale byli Marcin, Iwona, Stanisław, Wioletta, Paweł. U siatkarzy (przed przedstawieniem Pieśń o małym rycerzu) Paweł Zagumny, Michał Winiarski, Andrzej Wrona (kra! :mrgreen: ), Piotr Gacek i właśnie Dębowski. Tablica coraz bardziej uboga w te klatki... Tak więc pierwszy etap symboliczny, kronikarskim obowiązkiem informuję, że wygrał go rezultatem 467:207 zespół Artystów Operowych Po głupich wcinkach reklamowych (gorszych niż zwykle) w finale udział wzięli: Wioletta (Artyści) i Paweł Zagumny (Siatkarze), zaczyna Wioletta. Zdobyła: 39 (opiekujemy się dzieckiem, naj), 32 (ławki w parku), 18 (temp. pokojowa), 42 (czytamy książki, naj), 36 (zielony kolor munduru, naj). 33 pkt zostały dla Pawła, pewnie je zdobędzie, to poprzedzi chwila dramaturgii i złych odpowiedzi. A więc:21 (opiekujemy się psem), 0 (ławki na boisku),  16 (nagroda pokojowa, pokojowe zamiary naj). 204 pkt,  16 401 zł wygrali na rzecz fundacji "Herosi", która nie dostała AGD tak, jak to dostawały poprzednie fundacje. Dziwne. Normalny odcinek w sobotę ;)

 

Karol zaliczył ponadto mały incydent - małe potknięcie, wszystko do zapoznania na fanpage'u Familiady. Dobrze, że nic się nie stało.

 

Oj tam, nikomu korona nie spadnie, jak nie zobaczy swojego serialu, dni świąteczne, to i ramówka świąteczna - nie ma co rozpaczać ;)

 

Miś już był w ramówce Dwójki, wczoraj rano go widziałem ;)

 

Pewnie wyniki "Głodnych kawałków" były słabe, stąd wylecieli. No, ewentualnie ludzie nie chcieli być zapraszani do tego programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, @rafpolsat, jesteście pewni, że "Głodnych kawałków" już nie będzie? Z tego, co mi wiadomo, to odcinek nagrywali przed majówką, a żeby nie spoilerować, kto miałby być gościem następnego odcinka, to daję link do pewnego posta na Facebooku:

https://www.facebook.com/Dharniofficial/photos/a.10150247341500453.493576.198211840452/10158559808840453/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramówce dla prasy "Głodne kawałki" są, drugi odcinek zostanie nadany 14 maja. W najbliższą niedzielę nie będzie programu, bo dają mecz naszych szczypiornistów o 18:50, a potem o 21:00 film, więc wtedy "Głodne kawałki" wylądowałyby na 22:50. Uznano że to zbyt późna pora, więc program wróci w następną niedzielę i i jak na razie będzie emitowany. Poza tym to wyników pierwszego odcinka nawet nigdzie nie podawano chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre i na złe - też przyznam rację, że obecnie też jest dobry poziom, ale już nie taki, jak kiedyś. Teraz wszystko się kręci wokół romansów, zdrad, a mniej trochę jest szpitala. W dodatku nie wiem przypadkiem, czy to się zaczęło po zmianie dnia emisji? W niedzielę serial był idealny przy herbacie, kawie, i tak dalej, potem poszedł na piątki, a potem na środy. A z niej teraz często wypada. Jeżeli nic się nie zmieni w kierunku, że więcej akcji medycznych, a nieco mniej romansideł, zdrad, powrotów, to pora zakończyć w chwale ten serial, a nie go ciągnąć po nic.

 

Familiada - no tutaj Karol wykazał się refleksem i w porę się uratował. ;) I wiadomo, że kilka razy muszą kręcić to powitanie czasami.

A co do drużyny siatkarzy - Dębowski nie wiem, co tutaj robił, możliwe, że za komentowanie meczów siatkarskich? Ale mi się nie wydaje. Powinien być jakiś kolejny siatkarz.

 

Głodne kawałki - no jak, jeden odcinek i już koniec? To byłoby dość dziwne. Kolejne odcinki są normalnie planowane, ale tutaj jest mały problem. W tą niedzielę nie ma, bo mecz i tak dalej, przedtem majówka, dalej normalnie trzy odcinki, a potem..

 

No właśnie, ramówki na koniec maja i początek czerwca

- w poniedziałek 29 maja o 21:45 jakiś serial fabularny

- we wtorek 30 maja koniec 99. serii "Jednego z dziesięciu". Od środy 31 maja w tym paśmie już wakacyjne powtórki od serii 94, czyli pierwszej jesiennej.

- w środę 31 maja znów bez Na dobre i na złe. Naprawdę dziwne - w zamian znów dwa odcinki "Na sygnale" - ten planowy i nadprogramowy

- w piątek 2 czerwca już ostatnie w sezonie odcinki piątkowych seriali. Nie ma już okazji i Przybliżenia, o 22:20 mamy film "Barbershop".

- w niedzielę 4 czerwca Dwójka zamierza pokazać mecz ostatniej kolejki ekstraklasy. No ciekawe. Panorama i tak dalej wcześniej, pozostałe pozycje od 17:15 do 20:00 wylatują. O 20:45 film "Max". Znów bez Głodnych kawałków - o 22:50 "Nagrody im. Jana Nowaka Jeziorańskiego". Ponadto o 01:40 nocną powtórkę będzie miał magazyn "Lajk".

 

A dziś? Tak jak w czwartek. Oczywiście nudne randki znów. Taka ciekawostka, czemu ciągle mi pokazują, zapowiedzi i tak dalej, randki z poprzedniego odcinka? Przecież wiem, że większość zakończyła się klapą.

No ale jakaś tam szansa na II sezon jest, bo ma nieco wyższe wyniki od dzieciaków. Ale to pewnie wiosną, bo jesienią ma być II seria ratowania dzieci /o ile będzie, bo poza informacją o zgłoszeniach nic nie słyszałem/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...