Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo,że gdy jedna antena nadaje hit to druga nie może zaprzestać emisji. Teraz pytanie czy nowości programowe jednej stacji powinny lecieć w porze hitów tej drugiej anteny?? Czy np. lepszą porą dla Ratujmy Nasze Dzieci nie była by np. godzina 15.00 w niedzielę?? A dla takiego Hit, Hit, Hurra np. sobota godzina 15.00 ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powtórki. Jesień niewiele zmieniła. Z rana no jeszcze zrozumiem, ale mamy tak:

- trzy powtórki Barw szczęścia /jedna o 11:05, druga o 19:25 i jeszcze trzecia w omnibusie!/

- powtórki Makłowicza i Cejrowskiego /które dawno powinny zniknąć - nikt nie ogląda po raz tysięczny/

- miliardowe powtórki Rodzinki.pl /które niedawno znów zaczęły się od nowa - litości.../

O to mi chodzi. Jedna powtórka Barw szczęścia wystarczy, a nie kilka. Od omnibusów to niech będą stacje komercyjne. Powtórki badziewnych programów - po co mi w Dwójce Cejrowski? Skoro ten sam odcinek za kilka dni poleci w TVP HD/TVP Rozrywka? Makłowicz - gdyby to były powtórki bieżące, to tak, ale nie powtórki z ostatniego sezonu. Rodzinka.pl - tu już w ogóle, TVP Seriale i TVP HD to za mało.

A ponoć prawda jest taka, że taniej jest puścić kolejną powtórkę Rodzinki.pl, niż czegoś z archiwum. Wtedy TVP2 ma zysk. To co, że mało ogląda. Ma zyski! Niech się to zmieni, bo to jakieś błędne koło się zrobiło. Wałkujemy Rodzinkę.pl, po wszystkich odcinkach od nowa, potem znów od nowa i tak w kółko...

 

Żarty i bardy - zgodzę się, że pora nieregularna. Nie lepiej byłoby dać o 19:00? Niepotrzebna kolejna powtórka Boskich. Może oglądalność byłaby wyższa. Program i tak czy siak fajny, chociaż i tak mogło być lepiej. Panowie z OT.TO najlepsze lata to i tak mają już dawno za sobą.

 

Bake Off - tutaj nadmienię, że w poniedziałek widownia osiągnęła równy 1,5 mln. ;) Dobrze, że Polacy się przekonują do tego programu. Kto wie, może 2 miliony w finale padną.

 

Dzisiaj w końcu premiera tego długo oczekiwanego "Szeptem". No cóż, z ciekawości obejrzę pierwszy odcinek, chociaż obecność pani Popek nadal to dla mnie nieporozumienie. Ale - zobaczymy, jak to wyjdzie. Pora póżna, ale obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wynik pana Pawła (?) na koniec odcinka 1 z 10 nie da raczej WFu - zebrał 82 pkt ;)

 

Maciek, ja myślę, że Makłowicz już się wypalił i teraz głównie nie chce mu się gotować, tylko jeść to, co przyrządzają w odwiedzanych przez niego restauracjach. Nie wiem, czy on to reżyseruje, czy ktoś inny, ale słabo jest, jeżeli on nie gotuje cały odcinek, a tylko kilka minut. Mimo wszystko, kolejne podróze Cejrowskiego i jego opowieści mogłyby się sprawdzić, bo w sumie on jest mimo tego braku programu bardzo popularny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makłowicz dla mnie faktycznie się wypalił. No bo - kiedyś to był program. Poświęcali się gotowaniu, a zwiedzaniu dawali nie wiem, 5 minut. Teraz jest na odwrót. Reżyserem jest kto inny, Makłowicz tylko jest prowadzącym. Może warto to zakończyć. Wiem, niedługo /za dwa lata/ minie 20 lat od emisji pierwszego programu Makłowicza, i tak dalej, ale chyba kiedyś trzeba zakończyć, nieprawdaż?

 

Cejrowski - o właśnie. W powtórkach go nie akceptuję. No ileż można to samo oglądać? Ale nie wiem, czy nowe odcinki powstaną. Wszak Cejrowski już swój cykl miał chyba na kolejnych antenach. Więc nie tak łatwo chyba wrócić do Dwójki. Talk-show może być. Takiego brakuje w Dwójce. Ostatni chyba był Jagielski. Bo Lisa to nie zaliczę do talk-show, do publicystyki.

 

Szeptem - ktoś widział? Taki średniawy program. Popek nadal nie mogę zaakceptować. Z kolei Kowalski dobrze się spisał. Tylko ta pora... naprawdę, czy nie lepiej w piątek po Artystach? A nie, w piątek to podobny program w TVP 3.

 

Początek listopada żadnych zmian w ramówce TVP2 nie przynosi. W piątek 4 listopada, ale o 23:30 gala "French Touch 2016". Takie gale, to powinny w Dwójce lecieć i to na żywo, a nie jakiś skrót. Jutro jest na żywo, ale w TVP Rozrywka.

3 listopada o 21:45 znów "Och Karol 2". Litości... Innych filmów to nie mają?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp2-wyprzedzila-tvp1-pod-wzgledem-wplywow-reklamowych-liderem-polsat - ciekawe. Dwójka wyprzedziła Jedynkę pod względem wpływów reklamowych. Nie dziwi, bo Dwójka ma więcej ciekawego do zaoferowania niż Jedynka. W TVP1 tylko Ranczo, Mateusz, Hit Hit Hurra, Jaka to melodia, Alex i to tyle.

W Dwójce - więcej seriali, trzy teleturnieje, ciekawe programy, filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cejrowskim sprawa wygląda tak, że gdyby TVP wyraziła chęć emisji nowych jego nowych filmów, to by Cejrowski zapewne z chęcią sprzedał. A powtórki są dlatego, że tamte programy Cejrowski robił dla Telewizji Polskiej, więc to własność telewizji. Te nowsze programy nie mają adnotacji, że są dla Pulsu. A co do talk-show: wydaje mi się, że jeszcze po Jagielskim była "Herbatka u Tadka" z Drozdą.

 

Fajnie, że wspomniałeś o French Touch 2016, będę musiał pewnej osobie przekazać :) Swoją drogą to w zeszłym roku Dwójka też pokazywała to miesiąc po fakcie, dokładnie to 13 listopada. Ogólnie to dość nowa impreza, dopiero drugi albo trzeci raz Telewizja Polska będzie ją pokazywać, a relacji na żywo to chyba nawet nie było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, był jeszcze Drozda i to by było na tyle w tej kwestii do teraz.

 

Makłowicz - no właśnie, niech więcej gotuje, bo przez odchodzenie od gotowania, się po prostu wypala. Pora więc - albo coś zmienić, albo to zdjąć. Wyników oglądalności nie ma, ale podejrzewam, że program cały czas dobrze się trzyma, skoro są nowe odcinki i jest dobra oglądalność.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dzien-w-twoim-regionie-oddzialow-regionalnych-tvp-codziennie-po-teleexpressie-i-panoramie - od wczoraj m.i.n. po Dwójkowej Panoramie leci w oprawie TVP3 zbiór pięciu tematów z głównych serwisów ośrodków regionalnych. Wynika z tego, że zrezygnowano z pomysłu roszczepiania i postawiono na coś takiego. Docelowo ma być też o innych porach dnia.

 

Kurski, przed Radą Mediów Narodowych, zasugerował zwiększenie częstotliwości nadawania Rodzinki.pl z 1 do 3 tygodniowo i... przeniesienie do Jedynki. Dziwne to trochę. Serial się wypala i jeszcze chcą go wzmocnić?

 

W przeciągu dwóch tygodni, ma ruszyć emisja Pytania na śniadanie w HD. Chciałoby się powiedzieć nareszcie, ale nie, to o kilka lat za póżno. Ale ważne, że w HD.

 

Dzisiaj stały dwójkowy serialowy zestaw.

 

I najciekawsze na koniec, bo jak się okazuje, nawet do sylwestra dotarła dobra zmiana. Tegoroczna impreza nie odbędzie się we Wrocławiu!

http://wyborcza.pl/1,75248,20803602,tegoroczny-sylwester-we-wroclawiu-bez-udzialu-tvp-2.html - naprawdę, cyrk. Mieli podpisaną umowę do 2017 i nagle się z niej wycofali. Normalnie...

Prawdopodobnie sylwester Dwójki przeniesie się do Torunia.

Torunia, a to dobre. W Łodzi można było, w Poznaniu, w Szczecinie, Krakowie... A tu Toruń? Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee..co? :shock:

 

Serio nagle zerwali umowę z Wrocławiem? Nie może być. Miało być tak pięknie, miało być tyle gwiazd i prowadzący z TVP, a tu 2,5 miesiąca przed imprezą nagle: "Słuchajcie, zrywamy z Wami, bo mamy taki prikaz, lecimy do Torunia, nara!" :/ Ta decyzja musi mieć jakiś podtekst polityczny (i ze strony TVP i z miasta) :/  Pewnie życzenia noworoczne ludziom zgromadzonym w Toruniu złoży sam ojciec Tadeusz Rydzyk, a stojący pod sceną odmówią trzy Zdrowaśki za pomyślność w Nowym Roku :lol2: :lol2: :mrgreen:

 

Choć to nie do końca możliwe, ciekawe co będzie, jak Toruń nie zechce. Zrobią maraton Rodzinki?

 

Może Echo 24 będzie chciało pokazać? Byłby to świetny sposób na promocję kanału.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba znająca Toruń i studiująca tam chciałbym złożyć protest przeciwko utożsamianiu Grodu Kopernika z osobą o. Rydzyka. To jest nie fair. Kopernik i pierniki były na dłuuugo przed rozgłośnią. A sam pomysł popieram, nie tylko dlatego, że wreszcie Kujawy będą docenione w TVP, i to w większym stopniu niż tylko relacja z Ciechocinka na Festiwalu Romów. Toruń jest bardzo pięknym miastem, zapewne scena będzie zlokalizowana na Rynku Staromiejskim.

 

A władze Torunia pójdą na to na 100%. I tak co roku jest tam organizowany miejski sylwester, a prezydent Zaleski na pewno nie zmarnuje okazji do wypromowania miasta na antenie ogólnopolskiej, a nawet światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było blisko w 1 z 10, a odcinek zostałby ucięty po raz drugi w historii - na szczęście przeciwnicy się poeliminowali w finale i pan Paweł został, zdobywając 121 punktów (taki  wynik był jeśli dobrze zapamiętałem).

 

Wiesz Kirk, w ostatnich latach wyrobił się stereotyp: "Myślisz Toruń - mówisz Rydzyk" :mrgreen: Na dalszy plan zeszły pierniki i Mikołaj Kopernik, o czym się często jednak pamięta ;) Polsat robił sylwestra w Gdyni, to małe miasto w Trójmieście, dobrze było, ale Polsat wolał chyba jednak większe i poszli do Katowic. Te sylwestry małomiejskie mają swój klimat, ale nie są zbyt popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nadszedł. Będzie wspólna transmisja TV Trwam i TVP 2. Ojciec dyrektor sobie załatwił skutecznie.

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Nie wiem co się stało,ale wiadomo,że władze Wrocławia to inna opcja i może doszło do nieporozumień. Myślę,że TV Trwam takimi imprezami zainteresowana nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Nie wiem co się stało,ale wiadomo,że władze Wrocławia to inna opcja i może doszło do nieporozumień. Myślę,że TV Trwam takimi imprezami zainteresowana nie jest.

Więc jednak sam potwierdziles, że to powód polityczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...