Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej na pewno osiągnął Chmiel, chociaż i tak trochę minusów ma - odeszła Torbicka, ingerencja w jej program, Płocka Noc Kabaretowa, poziom kabaretów... No ale powiedzieć, że był złym dyrektorem, to to nie. Był dobrym. Nie wiem, czemu został odwołany. Jest tylko, że przesunięty. Od dziś Dwójka jest tymczasowo bez dyrektora, obowiązki pełni zastępczyni Chmiela. Myślałem prędzej, że Pawlickiego zmienią, bo ten ma więcej minusów...

Plany na seriale chyba się nie zmienią - Komisję Morderstw od 1 sierpnia mają już zacząć promować. Czekam na "Artystów" - znów schowamy projekt do szafy czy jednak emisja od września.

 

A Chmiel z pewnością miał jeszcze wiele planów. Teraz dopiero będzie ciekawie. Nowy dyrektor może mieć inny pogląd na niektóre plany i z nich zrezygnuje. Więc teraz problemy ma KCP. Większa gra - autorski pomysł Chmiela. I gdyby zrezygnowali z planów, byłoby to już parodią. Myślę, że to już jest w zaawansowanym stanie ten projekt i się pewnie pojawi.

 

No tak, skargi to przesada. Wymsknęło mu się z emocji i tyle. Więc po co te skargi.

 

Dobrze, że w Panoramie pojawił się bloczek zagraniczny. Tuż to w Wiadomościach powinni praktykować. Przecież na świecie dzieje się sporo, a czasem dawali ledwo 3-4 informacje ze świata. Powinno być po równo.

 

Co do Familiady - tez myślałem, że to blef, no by sobie porządnie strzelili w stopę tym usunięciem. To kwestia umów. Ciekawe, czy na kolejne sezony "Jednego z dziesięciu" też podpisano umowę. Cicho coś...

Aha - umowa tylko na jesień i zimę. Więc wiosną znów bedzie, że program na wylocie, a tu podpiszą i koniec.

 

Incydent z PnŚ ciągnie się nadal. I dobrze. Zaczął się lansować na tym wypadku. Tego nie popieram. Gdyby nic się nie stało, to tak, ale nie w sytuacji, gdy coś się stało. Ponadto TVP zapowiedziała, że jeżeli dalej będzie mówił o tym wypadku, to pozwie go do sądu. I dobrze.

Tymczasem jest coraz więcej krytyków gry na kanwie wypadku - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/szydzenie-z-cudzych-nieszczesc-nieudana-autopromocja-agencji-eksperci-krytykuja-gre-gwozdz-programu.

A tak przy okazji, to już tydzień od wypadku, a sprawa się ciągnie i ciągnie. Niech już ją zakończą.

 

Według zaktualizowanej dziś ramówki na 1 sierpnia nie będzie nic z tematyki powstańczej. NIC. O 23:30 dokument "Roznosiciele radości".

O czym to jest, nie wiem, ale jeżeli to tematyka powstańcza, to... dobrze. Chociaż trochę skromnie. Już nawet na 1 marca więcej przygotowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O "Jednego z dziesięciu" możemy być spokojni, nowe odcinki pojawią się po wakacjach. Akurat jeśli chodzi o ten program to rzadko są jakieś komunikaty o umowach, a i tak jest. Także tutaj bym się nie bał.

 

A jutro Mazurska Noc Kabaretowa. Ciekawe jak to wyjdzie? Oby lepiej niż wiosenny sezon DBJW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Nie pokazali występu naszego. Ale tutaj nie wystartował, więc mała to strata, co innego, jakby wystartował. Tutaj już bym się gniewał.

Nie było też dekoracji Włodarczyk. Musiałem oglądać w TVP Sport. A mogli zaczekać, dać dłuższe studio, a nie puszczać kolejne pozycje. O, Rodzinka.pl była kolejna. Co by się stało, gdyby przepadła? No właśnie nic. I tak to powtórka.

Tutaj więc się nie spisali, przecież dekoracja naszego reprezentanta powinna być wyemitowana. Tu chyba raczej organizatorzy się nie popisali. Mogli dekorować wcześniej, ale TVP2 widocznie nie chciała zaburzać ramówki.

I w ten sposób jest minus. Dekoracja była dostępna tylko dla widzów TVP Sport, czyli kanału kodowanego, bo w ogólnodostępnym ważniejsze były powtórki. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo na igrzyskach. Ile będą pomijać występów naszych.

 

Nie wiadomo ciągle, co z tą Legią. Jest niby nadal informacja, że rewanż pokażą w Dwójce. Wczoraj jednak informacja, że Polsat Sport będzie pokazywał mecze Legii.

Ale teraz to się zgubiłem. To drugi mecz na dwóch antenach? Czy może tylko w Polsacie Sport? W ramówce prasowej Dwójki nadal o tej porze nie ma meczu, tylko powtórki.

 

No to dzisiaj test dla kabaretów po zmianach. Pierwotnie test miał się odbyć 1 maja, ale z wiadomych przyczyn, nie było. Dzisiaj tzw. "chwila prawdy".

Mazurskie Noce Kabaretowe Dwójka emituje od 1999 roku. Pierwsza była podzielona na 4 części i była emitowana w weekend 3-5 września 1999.

Kolejne już były na żywo, najbardziej mi się podobały te pierwsze, czuć ten klimat, tylko jednego nie rozumiem, po co były kiedyś te gwiazdy muzyczne.

Jedynie do jednej części mam zastrzeżenia - z 2011. Połączenie kabaretonu i tak jakby koncertu nie wyszło na dobre. A potem kolejne udane edycje.

Dzisiaj? Skład, który wystąpi, ciekawy. Ciekawe, czy ktoś skusi się na numer z gwoździem ;). Mają też być Rogalska i Zielińska w niecodziennej roli. Ciekawe, jakiej.

Mam taką nadzieję, że poziom będzie taki jak co roku, a nie z ostatniej edycji "DBJW".

 

A tak w ogóle - może dla kabaretów po zmianie szefa w TVP2 nadejdą lepsze czasy? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w 3 części "Gangu Olsena" ponownie lektorem był M. Gudowski (1 część - Gudowski, 2 część - Borowiec). Trochę dziwne, że nie nagrali wszystkich 14 odcinków serii z jednym lektorem. Przykładowo "Żandarma" wszystkie 6 części przeczytał jeden lektor - M. Gudowski.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek organizatorzy LA ME  mają się dostosowywać do ramówki kanału telewizyjnego w Polsce?? Czasami mnie rozbrajają twoje tezy.  Występ jest najważniejszy, dekoracja jednak dużo mniej, poza tym cieszmy się,że chociaż tyle pokazują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2012 roku wszyscy byli tak omamieni piłką nożną, że nikt nawet nie zauważył, że ME w lekkoatletyce były tylko na TVP Sport.

Oczywiście źle, że skończyli transmisje pół godziny za wcześniej, ale nie wymagajmy też, żeby TVP 2 pokazywała wszystkie dekoracje z Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Faktycznie bałagan z lektorami w tym Gangu Olsena. Nie lepiej dać jednemu lektorowi przeczytanie wszystkich części? Nie wiem, kiedy kolejna część, ale może dwóch lektorów będzie czytać na zmianę?

 

wislok - TVP nie ustala przecież godzin mistrzostw. Ustala je pewnie organizator. A nie TVP. Dla mnie dekoracje też są ważne. Duma mnie rozpiera, kiedy nasz staje na podium i jest Mazurek Dąbrowskiego. I dlatego dekoracje powinny lecieć w otwartym kanale. A ja piszę tylko o tym, że Dwójka mogła zaczekać te pół godziny, wydłużyć rozmowę w studiu, albo dekorację pokazać po tym pierwszym odcinku Rodzinki.pl, a tutaj co? Woleli inaczej. Mówi się trudno.

 

Plus, że Mazurska Noc Kabaretowa znów jest realizowana przez TVP3 Kraków. Jak to było dawniej.

A z kolei jeżeli chodzi o samo widowisko... No cóż, trochę słabo.

Smile w formie, Łowcy. B dobrze /no ale gdzie Kałamaga, bez niego to nie to samo!/, Piasecki, wspólne skecze też, Kabaret Młodych Panów tak samo.

Reszta coś przeciętne skecze, oj, oj, poziom taki sobie....

Nie było aluzji do bieżących wydarzeń. Żadnej! Też żle.

Rogalska i Zielińska? Takie sobie jako te blogerki...

 

A zatem było tylko minimalnie lepiej, niż w "Dzięki bogu już weekend". Podejrzewam, że jeszcze Chmiel pewnie zaakceptował scenariusz i tak dalej. Może w Koszalinie będzie lepiej.

 

A zatem test można podsumować jako zaliczony na 3 z plusem. Więcej nie dam. Do zeszłego roku nawet to się nie umywa. W zeszłym roku było dużo, dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo Mazurska Noc Kabaretowa wcale nie wydawała mi się taka zła. Zdecydowanie lepiej od DBJW, ale jednak daleko do tego co było kiedyś. Brakowało mimo wszystko większej liczby znanych hitowych kabaretów. Najlepszy skecz moim zdaniem to "Koty" Kabaretu Młodych Panów

 

 

Co do Kałamagi to był chyba najśmieszniejszy w Łowcach.B. Nie ma go już jednak w tym kabarecie od 2 lat. Odszedł chyba wtedy kiedy zaczął prowadzić poranne pasmo w RMF FM. Wtedy odszedł także Paweł Pindur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...