Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 14 na 15 sierpnia widnieje film "Och Karol". Dawno pierwszej części nie było w TVP2. Chyba, że się mylę. To będzie chyba film po rekonstrukcji, bo jest znaczek "16:9". Dziwię się temu,premiera wersji odnowionej w nocy?

Podobnie jest z filmem "Brunet wieczorową porą" - emisja 21.08 o godz. 0:05. :wink:

Ale cóż, w dobie PVR mi to nie sprawia większego problemu. Lepsza taka emisja niż żadna. Cieszy mnie powrót "Bruneta" do TVP, czekam jeszcze na "Wielkiego Szu" i "Kingsajz". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam PVR. Ale są wakacje, więc mi nie przeszkadza czy poleci o 20:00, czy 00:05. Sprytny zabieg TVP - premiery odnowionych wersji w godzinach nocnych.

 

A co do Festiwalu Romów, dobrze, że taka muzyka jest popularyzowana raz do roku w TVP, ale dlaczego nie transmitowali festiwalu w ubiegłym roku /wiem, był inny, też dobry, ale brakowało mi tego z Ciechocinka/, tego ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ''Festiwal Romów'' - był bardzo ciekawy, podobali mi się artyści oraz niektóre śpiewane przez nich piosenki. W tym roku nie było Don Vasyla, który ze względu na problemy zdrowotne nie mógł być w tym roku na Festiwalu.

 

Jedyny plus to brak Facebookowych komentarzy typu ''Ja chcę w TV'', które się pojawiają na koncertach ''Lato Zet i Dwójki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobało. Jak co roku zresztą. Też się zdziwiłem - festiwal bez organizatora? Bez największej gwiazdy muzyki cygańskiej? Ale się dowiedziałem, że problemy zdrowotne. Za rok na pewno już będzie.

 

W ogóle nie była mowa o komentarzach na FB. Jeszcze tam tego brakowało. Dobrze, że nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy koncert Lato ZET i Dwójki 2015 w Gdańsku o 20:05 będą prowadzić: Halina Mlynkova (za Tomasza Kammela), Damian Michałowski i Kamil Nosel. Wystąpią: Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Kasia Popowska, Perfect, IRA, Kombii, Poparzeni Kawą Trzy, Szymon Wydra & Carpe Diem, Marie Napieralska. Jest to koncert płatny - 13 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobało. Jak co roku zresztą. Też się zdziwiłem - festiwal bez organizatora? Bez największej gwiazdy muzyki cygańskiej? Ale się dowiedziałem, że problemy zdrowotne. Za rok na pewno już będzie.

Mała szansa, bo miał wylew, mało i niewyraźnie teraz mówi. Ciężko powrócić z tego do dawnego zdrowia. Więc raczej o śpiewaniu nie ma już mowy. Szkoda chłopa.

 

Jest to koncert płatny - 13 zł.

Na razie jeszcze nie w tv, ale powoli idziemy w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że o to chodziło. No jak - koncert w TV publicznej w PPV?

 

Farna to za Edytę Górniak, która miała pierwotnie zaśpiewać w Gdańsku. A miałem już pisać, że znów nie ma Młynkovej. Dziś jest, ale nie ma Kammela. Znając życie za tydzień będzie Kammel, a nie będzie Mlynkovej.

Ale na razie to dzisiejszy wieczór. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie zakłady. Kamil Nosel cieszył się, że tak mało ślimaków zje ;-) Na Facebooku obejrzałem całość tego zakładu. Na końcu pokazywał język, bo chciał udowodnić, że zjadł. Ciekawe jaki zakład będzie za 6 dni w Łodzi. Na scenie wystąpią tam m.in.: Tatiana Okupnik, Sarsa, Lady Pank, Sound'n'Grace, Krzysztof "Kielich" Kieliszkiewicz, Ania Wyszkoni, Kobranocka, Formacja Nieżywych Schabuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kilka minut obejrzałem ''Lato Zet i Dwójki'' ponieważ na Polsacie była przerwa reklamowa, gdzie muszę powiedzieć że zakład Kamila Nosela ze ślimakami był bardzo ciekawy. Mlynkova w Gdańsku nie zaśpiewała, a tylko prowadziła koncert i chwaliła się że z Piasecznym będzie prowadzić ''The Voice Of Poland'' w trakcie zapowiedzi jego występu.

 

Nie wiem jak wy, ale ''Dwójka'' robi z Mlynkovej drugą Torbicką - pewnie mąż Mlynkovej załatwił jej pracę w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicki załatwił Młynkovej pracę w Dwójce? Możliwe. Poza koncertami Lata Zet i Dwójki, i The Voice, prowadziła także sylwestra.

 

Zakład dla mnie był [beep]. Może dla kogoś był ciekawy,ale nie dla mnie. Zobaczymy, jak będzie w tą niedzielę.

 

Wczoraj leciał też inny koncert "Warsaw Summer Jazz Days 2015".Pokazali tylko część II. A gdzie część I? Albo ja pominąłem, albo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Z samym Jasiną jako komentatorem byłoby wiadomo jak - chyba już kiedyś pisałem o meczach komentowanych przez samego Jasinę.

 

I liczę na lepszą jakość niż wczoraj w Poznaniu /wiem, rumuńska TV/ - jak będzie lepsza jakość, to....

 

Aha - wczorajsza Panorama ze studia Wiadomości. Albo znów jakaś awaria, albo coś poważniejszego się szykuje. Zobaczymy, jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Z samym Jasiną jako komentatorem byłoby wiadomo jak - chyba już kiedyś pisałem o meczach komentowanych przez samego Jasinę.

 

I liczę na lepszą jakość niż wczoraj w Poznaniu /wiem, rumuńska TV/ - jak będzie lepsza jakość, to....

 

Aha - wczorajsza Panorama ze studia Wiadomości. Albo znów jakaś awaria, albo coś poważniejszego się szykuje. Zobaczymy, jak dzisiaj.

 

No i jest jakość nieporównywalnie lepsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...