Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy już jesienną ramówkę Dwójki. Nie 1, a jednak 2 września koncert z okazji 1000. odcinka ,,M jak...''. Pory emisji seriali, jak i innych programów (typu ,,1 z 10'', ,,Postaw na milion'') nie zmienne.

 

W soboty o 20:05 III seria ,,The Voice of Poland'' z powtórką w niedziele o 14:40.

 

W niedzielne wieczory o 20:05 ,,Eventy kabaretowe'', o 21:10 ,,Czas honoru'', a potem znów jakiś ,,Czas honoru'' (ale trwa tylko 10 minut), program rozrywkowy i magazyny kulturalne (,,Kocham Kino'' i ,,WOK''. Poranna ,,Kultura głupcze'' także nie zmieni godziny nadawania.

 

Ramówka całkiem niezła, większość pozycji została na swoich miejscach (nie zmieniła pory/godziny nadawania) - więc Dwójka może być drugą, a kto wie - czy nie wyprzedzi TVN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy film ,,Piłkarski Poker" miał być na TVP 2 wczoraj lub dziś po 20, a go nie było? Patrzyłem również program TVP 2 w sierpniu i nie ma tam tego filmu, choć początkowo miał być. Teraz to już sam nie wiem czy ten film był (ale chyba go nie było) czy go przeoczyłem, ze względu na europejskie puchary w piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz nie dochodzi do emisji danego filmu w danym terminie. Ale tu uzasadnione. Nie uzasadnili, dlaczego z trzech części ,,Powrotu do przyszłości'', który mieli emitować w trzy poniedziałki, wyemitowali tylko jedną.

 

Kabarety, nie dość że o 17:15 od pon-pt, i w nd, w piątek o 21:45, to jeszcze w piątek prawie dwie godziny - chwila i dubel TVP Rozrywka gotowy - po co?

 

,,Barwy szczęścia'' o 19:30 powtórkowe pewnie wstawiono, żeby ,,nie rywalizować z Jedynką, w porze ,,Wiadomości'' lepiej puścić powtórkę serialu z wczoraj zamiast premiery serialu/kabaretu/jeszcze coś innego''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 8 lat temu, kiedy kabarety w telewizji dopiero raczkowały, to oglądałem ich sporo. Jednak w momencie kiedy tych grup kabaretowych wyrosło jak grzybów po deszczu, to zaprzestałem ich oglądania. Teraz to już dla mnie co raz większa komercha.

 

TVP Rozrywka to łącznie z 10 minut oglądałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, obfite plony = wysoka oglądalność. Jak więcej w TVP Rozrywka, to więcej w Dwójce. Lepiej stworzyć TVP Kabaret, tam by puszczali kabarety cały dzień.

 

Popieram. Oglądałbym ten kanał wtedy częściej niż TVP Rozrywkę, a tą stację włączam coraz częściej, właśnie w dużej mierze ze względu na kabarety oraz "Mój pierwszy raz" i "Bezludną wyspę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast chcialem zmienić temat i napisać dlaczego moim zdaniem TVP2 nie pokazuje meczów Agnieszki Radwańskiej od 1/4 tak jak obiecywali. Podejrzewam,że z turnieju w Carlsbadzie nie pokazywali 1/4 , bo już planowali pokazać tą nieszczęsną walkę Adamka ,a z Toronto nie pokazują bo wiadomo, że ludzie by im nie wybaczyli braku transmisji ewentualnego finału ,a z tym trzeba się liczyć, więc wolą w ogóle nie pokazywać. Na finał miejsca nie ma,bo jest LA i dodatkowo od 20.15 transmisja koncertu muzycznego..

EDIT-godzina 09:08:

TVP2 jednak pokaże mecz Agnieszki Radwańskiej z Sereną Williams. Mecz zaczyna się 0:30 po północy. Wygląda na to,że Bartas20 ma racjęi TVP nadaje wtedy kiedy im to nie rozwala ramówki, Jest to mecz 1/2 finału. Pewnie liczą na porazkę Isi ,bo finału nie mają jak pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pokażą półfinał, bo mnie lekko zdziwił fakt, że nie pokazali w TVP2 1/4. O której on leciał, tak przy okazji?

 

Powtórki z tego festiwalu i to w skrócie są dobre, ale oczywiście o póżnej porze. Lepiej czekać na powtórkę o lepszej godzinie w TVP Polonia / TVP Rozrywka.

 

A jutro na Dwójce pierwsze relacje z lekkoatletycznych MŚ ( jeśli chodzi o kanały główne a nie TVP Sport, dziwię się, że dziś ani w Jedynce, ani w Dwójce nie ma transmisji, tylko na TVP Sport jest). Zobaczymy, jak będą stali z realizacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...